dokovací reproduktor

  dokovací reproduktor

  Dostatečně odolný, aby s vámi procestoval svět

  Kompaktní a velmi snadno přenosný dokovací reproduktor má úžasný výkon. Je navržen pro cestování a vašemu iPhonu/iPodu dodá překvapivě silný zvuk – můžete si užívat skvělou hudbu, ať už budete kdekoli. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací reproduktor

pro iPod/iPhone, Nabíjecí baterie DS7650/10 Najít podobné výrobky

Dostatečně odolný, aby s vámi procestoval svět

Posedlost zvukem

 • Technologie wOOx. pro bohaté a přitom přesné basy bez zkreslení

  Technologie wOOx. pro bohaté a přitom přesné basy bez zkreslení

  Technologie wOOx představuje revoluční řešení konstrukce reprosoustav, které poskytuje naprosto hluboké a bohaté basy, s jakými se u jiných audiosystémů nesetkáte. Speciální reproduktory, basový kanál wOOx a přesné vyladění hlavního a výškových reproduktorů zaručuje plynulé přechody mezi nízkými, středními a vysokými kmitočty. Dvojité uchycení a naprosto symetrická sendvičová konstrukce produkují hluboké a nezkreslené basy. Technologie wOOx poskytuje mimořádně hluboké a dynamické basy využitím celého prostoru reproduktorové skříně ke zvýraznění hudebního vjemu.

 • Funkce DBB pro zachování nízkých tónů a hluboké basy při jakékoli hlasitosti

  Funkce DBB pro zachování nízkých tónů a hluboké basy při jakékoli hlasitosti

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • iPod/iPhone lze dokovat i v pouzdru

  iPod/iPhone lze dokovat i v pouzdru

  Inteligentně navržený dokovací port s pružinou snadno pojme jakýkoli iPod nebo iPhone bez zvláštní adaptérů. Navíc funguje i s ochrannými pouzdry – iPod nebo iPhone stačí jen vložit. Nyní si skutečně vychutnáte hudbu bez potíží.

 • Bezplatná aplikace DockStudio pro internetové rádio a další stylové funkce

  Bezplatná aplikace DockStudio pro internetové rádio a další stylové funkce

  S touto bezplatnou aplikací získá váš dokovací reproduktor celou řadu exkluzivních stylových funkcí. Můžete kontrolovat počasí, podívat se kolik je hodin a dokonce používat své oblíbené obrázky jako tapety. Aplikace DockStudio vám rovněž umožní poslech tisíců internetových rádiových stanic po celém světě. Připraveny jsou další aktualizace témat vzhledu a nové funkce.

 • Odolnost proti poškození a otřesům pro bezpečnou přepravu

  Přenosný dokovací reproduktor je navržen pro bezstarostné používání. Dokovací stanice s nejmodernějšími technologiemi je netradičně zhotovena tak, aby její pevná konstrukce maximálně tlumila nárazy. Odolá pádům z výšky až dvou metrů a tlaku o váze do 100 kg (220 liber). Nepřekonatelná odolnost doku znamená, že jej můžete vzít kamkoli chcete s vědomím, že jej bezpečně převezete.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat