dokovací zábavní systém

  DVD playback

  dokovací zábavní systém

  Vychutnejte si videa ze zařízení iPod, disku DVD a karty SD

  Vychutnejte si své DVD disky a videa zařízení iPod na barevné 22,9cm (9") širokoúhlé obrazovce kompaktního přístroje DCP951 společnosti Philips. Díky vysunovacímu adaptéru pro zařízení iPod a zabudovaným slotům pro karty SD/MMC můžete sledovat filmy DivX nebo digitální fotografie z více zdrojů. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací zábavní systém

22, 9cm (9") barevný displej, Přehrávání DVD DCP951/12 Najít podobné výrobky

Vychutnejte si videa ze zařízení iPod, disku DVD a karty SD

 • 23cm (9") TFT barevný LCD displej se širokoúhlým formátem 16:9

  23cm (9") TFT barevný LCD displej se širokoúhlým formátem 16:9

  Barevný LCD displej oživuje snímky a zobrazuje vaše cenné fotografie, oblíbené filmy a hudbu ve stejně bohatých detailech „skutečného života“ a zářivých barvách jako vysoce kvalitní výtisk. Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Přehrávejte a nabíjejte současně s iPodem

  Přehrávejte a nabíjejte současně s iPodem

  Užijte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3, zatímco se bude nabíjet váš iPod. Dok vám umožní připojit vaše zařízení přímo k dokovacímu zábavnímu systému, takže svoji oblíbenou hudbu můžete poslouchat se skvělým zvukem. Současně zatím nabíjí váš iPod, zatímco přehrává. Můžete si vychutnávat hudbu a nemusíte mít obavy, že se baterie iPod vybije. K procházení, volbě a přehrávání hudby uložené ve vašem zařízení iPod využijte dálkový ovladač. Dokovací zábavní systém automaticky nabíjí vaše zařízení iPod, jakmile je v docku.

 • Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že budete moci zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX® v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX® je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na médiích jako jsou disky CD-R/RW, paměťové karty a disky DVD-video. Disky CD s nahrávkami ve formátu DivX® lze přehrávat na některých DVD přehrávačích, DVD rekordérech a systémech domácího kina.

 • Slot paměťových karet SD/MMC pro sledování filmů a prohlížení fotografií

  Slot paměťových karet SD/MMC pro sledování filmů a prohlížení fotografií

  Prohlížejte a sdílejte své videoklipy, fotografie a hudbu, a to snadno a okamžitě. Přehrávač je vybaven vestavěným slotem pro kartu SD/MMC pro váš maximální komfort. Jednoduše vložte paměťovou kartu do slotu, který naleznete na boční straně přehrávače a získejte tak rychlý přístup k multimediálním souborům uloženým na kartě.

 • Vychutnejte si až 2,5 hodiny přehrávání díky zabudované baterii*

  Vychutnejte si až 2,5 hodiny přehrávání díky zabudované baterii*

  Tento přehrávač Philips je vybaven kompaktní vestavěnou baterií, která zaručuje dlouhotrvající napájení. Na jedno nabití lze dosáhnout až 2,5hodinového trvalého potěšení z přehrávání filmů či hudby nebo prohlížení fotografií. Nabíjení je skutečně snadné – stačí připojit napájecí kabel.

 • Přehrávání prezentací, jednotlivých fotografií a náhledů

  Přehrávání prezentací, jednotlivých fotografií a náhledů
 • Jeden dálkový ovladač pro systém i zařízení iPod

  Jeden dálkový ovladač pro systém i zařízení iPod
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat