Dokovací zábavní systém

  DVD playback

  Dokovací zábavní systém

  Vychutnejte si videa ze zařízení iPod, disku DVD a karty SD

  Vychutnejte si videa na DVD discích a v zařízení iPod na 21,6cm (8,5") široké otočné obrazovce. Tenké a kompaktní zařízení Philips DCP850 obsahuje také čtečku paměťových karet SD/MMC, která umožňuje zobrazit digitální fotografie nebo filmy formátu DivX uložené na paměťové kartě.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vychutnejte si videa ze zařízení iPod, disku DVD a karty SD

 • Přehrávejte a nabíjejte současně s iPodem

  Přehrávejte a nabíjejte současně s iPodem

  Užijte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3, zatímco se bude nabíjet váš iPod. Dok vám umožní připojit vaše zařízení přímo k dokovacímu zábavnímu systému, takže svoji oblíbenou hudbu můžete poslouchat se skvělým zvukem. Současně zatím nabíjí váš iPod, zatímco přehrává. Můžete si vychutnávat hudbu a nemusíte mít obavy, že se baterie iPod vybije. K procházení, volbě a přehrávání hudby uložené ve vašem zařízení iPod využijte dálkový ovladač. Dokovací zábavní systém automaticky nabíjí vaše zařízení iPod, jakmile je v docku.

 • Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Přehrávání filmů ve formátech DVD, DVD+/-R a DVD+/-RW, (S)VCD, DivX® a MPEG4

  Podpora kodeku DivX® zajišťuje, že budete moci zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX® v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX® je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na médiích jako jsou disky CD-R/RW, paměťové karty a disky DVD-video. Disky CD s nahrávkami ve formátu DivX® lze přehrávat na některých DVD přehrávačích, DVD rekordérech a systémech domácího kina.

 • Slot paměťových karet SD/MMC pro sledování filmů a prohlížení fotografií

  Slot paměťových karet SD/MMC pro sledování filmů a prohlížení fotografií

  Prohlížejte a sdílejte své videoklipy, fotografie a hudbu, a to snadno a okamžitě. Přehrávač je vybaven vestavěným slotem pro kartu SD/MMC pro váš maximální komfort. Jednoduše vložte paměťovou kartu do slotu, který naleznete na boční straně přehrávače a získejte tak rychlý přístup k multimediálním souborům uloženým na kartě.

 • Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Vychutnejte si sledování filmů v širokoúhlém formátu 16:9

  Prohlížejte si a sdílejte své filmy a digitální fotografie s rodinou a s přáteli. Širokoúhlý poměr stran 16:9 je standardem pro univerzální televizní vysílání i digitální vysílání ve vysokém rozlišení. Přirozený formát poměru stran 16:9 znamená sledování videa bez pruhů nahoře a dole i bez ztráty kvality, ke které dochází při vyvažování, upravující velikost obrazu pro různě veliké obrazovky.

 • Systém Dolby Digital pro dokonalý zážitek z filmů

  Systém Dolby Digital pro dokonalý zážitek z filmů

  Špičkové digitální vícekanálové zvukové standardy Dolby Digital využívají toho, jak lidské ucho přirozeně zpracovává zvuk. Proto si vychutnáte kvalitní prostorový zvuk s realistickými prostorovými posuny.

 • otočný barevný LCD panel 22 cm zvyšující flexibilitu zobrazení

  otočný barevný LCD panel 22 cm zvyšující flexibilitu zobrazení
 • Jedno dálkové ovládání pro systém i zařízení iPod

  Jedno dálkové ovládání pro systém i zařízení iPod
 • Obrazovka Zero Bright Dot™ pro optimální kvalitu obrazovky

  Užijte si obraz v nejvyšší kvalitě bez nepříjemných vadných bodů na LCD obrazovce. LCD displeje mají často nedokonalosti, kterým se v oboru výroby LCD displejů říká vadné (nebo také „mrtvé“) body. Díky striktním postupům při kontrole kvality společnosti Philips, používaným při výrobě našich přenosných přehrávačů DVD, dokážeme vyrábět LCD displeje s nulovou tolerancí vadných bodů. Chcete-li zajistit optimální kvalitu obrazovky, vyberte si přenosné přehrávače DVD s displejem Philips Zero Bright Dot™.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat