HD videokamera

  HD videokamera

  Snadné zachycení a sdílení skvělých okamžiků

  Pořizujte videa a fotografie v rozlišení Full HD s videokamerou ESee CAM300. Její 3" dotyková obrazovka vám poskytne intuitivní ovládání a funkce pro okamžité úpravy a Quick Impression umožní sdílení přímo v televizoru a online.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Snadné zachycení a sdílení skvělých okamžiků

S ovládáním dotykovou obrazovkou

 • Snímejte ostřejší a stabilnější videa díky pokročilé technologii anti-shake

  Snímejte ostřejší a stabilnější videa díky pokročilé technologii anti-shake

  Pokročilá technologie anti-shake umožňuje snímání fantastických záběrů, na které bude stále pyšní. Stabilní a ostrý záznam je zajištěn sadou gyroskopických senzorů s pokročilými algoritmy. Senzory trvale měří vzdálenost mezi zemí a objektivem kamery a kdykoli se kamera zachvěje, provedou nezbytnou korekci. Díky této pokročilé technologii získáte trvale stabilní obraz a z nejlepších okamžiků života tak můžete pořídit skvělé video.

 • Nahrávání ve dvou formátech pro full HD i e-mail

  Nahrávání ve dvou formátech pro full HD i e-mail

  Videa v rozlišení full HD jsou ideální pro sledování na HD televizorech. Pokud ale chcete záznam odeslat e-mailem nebo jej sdílet online, velký HD soubor by bylo nutné zkomprimovat a zkonvertovat do vhodnějšího formátu. Videokamera vám tyto starosti ušetří, neboť může nahrávat ve dvou formátech najednou. Když tuto funkci zapnete, nahrává zároveň ve dvou formátech – ve formátu full HD (1080p) a v e-mailovém QWVGA (240p). Tak si video můžete pohodlně vychutnat na svém HD televizoru a zároveň se o něj rovnou podělit elektronicky.

 • Oživte detaily vzpomínek na videu s rozlišením full HD

  Oživte detaily vzpomínek na videu s rozlišením full HD

  Snímejte a vychutnávejte si videa v kvalitním rozlišení full HD (1080p). „1080“ znamená rozlišení displeje, číslo uvádí počet vodorovných řádků na obrazovce. „p“ znamená postupné řádkování, neboli postupné zobrazování řádků v každém snímku. Obraz 1080p poskytuje takovou kvalitu videa, která je lepší než v typických mobilních telefonech nebo digitálních fotoaparátech. Kromě toho využívá videokamera ESee stejný formát videa jako Blu-ray přehrávače – H.264. Tento vysoce komplexní formát nabízí vynikající HD kvalitu obrazu a umožňuje tak ukládat vzpomínky v křišťálově čisté kvalitě obrazu.

 • Rychlé sdílení pro zasílání e-mailem a zveřejňování na Facebooku/YouTube

  Rychlé sdílení pro zasílání e-mailem a zveřejňování na Facebooku/YouTube

  Díky vestavěnému softwaru Windows můžete bez problémů zveřejňovat své filmy na takových webech, jako je YouTube, Facebook, Twitter a Vimeo. Uživatelé počítačů Mac mohou snadno organizovat, upravovat a sdílet své nahrávky pomocí softwaru iMovie z iLife. Díky pokročilé technologii komprese dokáže HD video formát (H.264) používaný videokamerou Philips vytvářet menší soubory, než standardní videokamery, digitální fotoaparáty a mobilní telefony bez ztráty kvality obrazu, takže je můžete sdílet rychleji! Tyto soubory mohou být také použity jinými programy, například iPhoto a Windows Movie Maker.

 • Vysoce kvalitní fotografie v rozlišení až 12 megapixelů

  Vysoce kvalitní fotografie v rozlišení až 12 megapixelů
 • 3" dotyková obrazovka pro jednodušší intuitivní ovládání

  3" dotyková obrazovka pro jednodušší intuitivní ovládání
 • Blesk, automatické ostření, detekce tváře a úsměvu

  Blesk, automatické ostření, detekce tváře a úsměvu
 • Přímé spojení s televizí prostřednictvím HDMI pro sledování videí v HD

  Přímé spojení s televizí prostřednictvím HDMI pro sledování videí v HD
 • Integrovaná zástrčka USB pro snadné připojení k PC/Mac

  Integrovaná zástrčka USB pro snadné připojení k PC/Mac
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat