HD videokamera

  HD videokamera

  Snadné zachycení a sdílení skvělých okamžiků

  Odolná a vodotěsná videokamera ESee CAM150 je skvělá pro interiéry i exteriéry a dokonce i ve vodě nebo sněhu. Pokročilá funkce anti-shake poskytuje nejostřejší videa a dvojí formát nahrávání nabízí jak HD, tak i formáty umožňující odeslání mailem. Umožňuje tak snadné sdílení, a to kdykoliv.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Snadné zachycení a sdílení skvělých okamžiků

Dokonce i ve vodě nebo sněhu

 • Rychlé sdílení pro zasílání e-mailem a zveřejňování na Facebooku/YouTube

  Rychlé sdílení pro zasílání e-mailem a zveřejňování na Facebooku/YouTube

  Díky vestavěnému softwaru Windows můžete bez problémů zveřejňovat své filmy na takových webech, jako je YouTube, Facebook, Twitter a Vimeo. Uživatelé počítačů Mac mohou snadno organizovat, upravovat a sdílet své nahrávky pomocí softwaru iMovie z iLife. Díky pokročilé technologii komprese dokáže HD video formát (H.264) používaný videokamerou Philips vytvářet menší soubory, než standardní videokamery, digitální fotoaparáty a mobilní telefony bez ztráty kvality obrazu, takže je můžete sdílet rychleji! Tyto soubory mohou být také použity jinými programy, například iPhoto a Windows Movie Maker.

 • Snímejte ostřejší a stabilnější videa díky pokročilé technologii anti-shake

  Snímejte ostřejší a stabilnější videa díky pokročilé technologii anti-shake

  Pokročilá technologie anti-shake umožňuje snímání fantastických záběrů, na které bude stále pyšní. Stabilní a ostrý záznam je zajištěn sadou gyroskopických senzorů s pokročilými algoritmy. Senzory trvale měří vzdálenost mezi zemí a objektivem kamery a kdykoli se kamera zachvěje, provedou nezbytnou korekci. Díky této pokročilé technologii získáte trvale stabilní obraz a z nejlepších okamžiků života tak můžete pořídit skvělé video.

 • Nahrávání ve dvou formátech pro full HD i e-mail

  Nahrávání ve dvou formátech pro full HD i e-mail

  Videa v rozlišení full HD jsou ideální pro sledování na HD televizorech. Pokud ale chcete záznam odeslat e-mailem nebo jej sdílet online, velký HD soubor by bylo nutné zkomprimovat a zkonvertovat do vhodnějšího formátu. Videokamera vám tyto starosti ušetří, neboť může nahrávat ve dvou formátech najednou. Když tuto funkci zapnete, nahrává zároveň ve dvou formátech – ve formátu full HD (1080p) a v e-mailovém QWVGA (240p). Tak si video můžete pohodlně vychutnat na svém HD televizoru a zároveň se o něj rovnou podělit elektronicky.

 • Oživte detaily vzpomínek na videu s rozlišením full HD

  Oživte detaily vzpomínek na videu s rozlišením full HD

  Snímejte a vychutnávejte si videa v kvalitním rozlišení full HD (1080p). „1080“ znamená rozlišení displeje, číslo uvádí počet vodorovných řádků na obrazovce. „p“ znamená postupné řádkování, neboli postupné zobrazování řádků v každém snímku. Obraz 1080p poskytuje takovou kvalitu videa, která je lepší než v typických mobilních telefonech nebo digitálních fotoaparátech. Kromě toho využívá videokamera ESee stejný formát videa jako Blu-ray přehrávače – H.264. Tento vysoce komplexní formát nabízí vynikající HD kvalitu obrazu a umožňuje tak ukládat vzpomínky v křišťálově čisté kvalitě obrazu.

 • Funkce Quick Impression vytvoří mini film ze zvýrazněných záběrů

  Funkce Quick Impression vytvoří mini film ze zvýrazněných záběrů

  Vytvořte si jediným stisknutím tlačítka rychlý výběr z nahraných videí. Funkce Quick impression automaticky najde zvýrazněné záběry z nejnovějších videí a vytvoří z nich jakousi osnovu nahrávek. Prohlédněte si důležité záběry svých nahrávek nebo si díky přehledu připomeňte, co jste vlastně nahráli. Stačí jen spustit funkci Quick Impression kamery. Vzpomínky nikdy neožívaly tak snadno.

 • Blesk, automatické ostření, detekce tváře a úsměvu

  Blesk, automatické ostření, detekce tváře a úsměvu
 • Vysoce kvalitní fotografie v rozlišení až 8 megapixelů

  Vysoce kvalitní fotografie v rozlišení až 8 megapixelů
 • Přímé spojení s televizí prostřednictvím HDMI pro sledování videí v HD

  Přímé spojení s televizí prostřednictvím HDMI pro sledování videí v HD
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat