DryCare

Vysoušeč vlasů

  DryCare

  Vysoušeč vlasů

  Stylové, výkonné a lehké

  Philips DryCare 2300 W má vše, co byste si od vysoušeče vlasů mohli přát. Je dokonale vyvážený, nabízí výkon sušení 2300 W, je příjemně lehký na držení i manipulaci, je vybaven funkcí ionizační péče pro lesk a má stylový nachový design. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DryCare Vysoušeč vlasů

2300 W, Motor DC BHD282/00 Najít podobné výrobky

Stylové, výkonné a lehké

Vaše vysoušení vše v jednom

 • Vysoký výkon vysoušení 2300 W

  Vysoký výkon vysoušení 2300 W

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare 2300W nabízí výkon, který potřebujete. Rychlý a silný proud vzduchu s výkonem 2 300 W zajišťuje skvělé účesy.

 • Úprava pomocí iontů pro lesklé vlasy bez zacuchání

  Úprava pomocí iontů pro lesklé vlasy bez zacuchání

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare je vybaven extra tlačítkem IONIC shine pro hladké nezacuchané vlasy. Nabité záporné ionty odebírají statickou elektřinu, uhlazují vlasové kutikuly a upravují účes. Výsledkem jsou uhlazené zářivé a nádherně lesklé vlasy.

 • Chladný vzduch pro fixaci účesu po vysušení

  Chladný vzduch pro fixaci účesu po vysušení

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare je vybaven velice důležitým tlačítkem Cool Shot. Funkce Cool Shot používá proud chladného vzduchu k dokončení a zpevnění vytvořeného účesu.

 • Nastavení teploty díky technologii ThermoProtect

  Nastavení teploty díky technologii ThermoProtect

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare nabízí nastavení ThermoProtect. Při tomto nastavení je teplota sušení nejefektivnější a zároveň šetrná. Vlasy se suší rychle bez přehřívání.

 • 3 nastavení teploty a 2 nastavení rychlosti pro maximální kontrolu stylingu

  3 nastavení teploty a 2 nastavení rychlosti pro maximální kontrolu stylingu

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare má 3 nastavení teploty a 2 nastavení rychlosti pro maximální šíři možností úprav. Snadno se nastavuje i používá a umožní vám získat přesnou kombinaci výkonu a teploty, která vyhovuje vašemu stylu.

 • Lehký a pohodlný design

  Lehký a pohodlný design

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare váží pouhých 407 gramů, takže se pohodlně ovládá a drží. Lehký design vysoušeče usnadňuje styling a zároveň nedělá kompromisy v oblasti výkonu.

 • 2metrový napájecí kabel

  2metrový napájecí kabel

  Napájecí kabel vysoušeče vlasů Philips DryCare je dlouhý 2 m, což přináší při úpravě vlasů flexibilitu a dobrý dosah.

 • Keramický vysoušecí prvek zabraňuje přesušení

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare obsahuje keramický prvek, který brání přesušení a uhlazuje vlasy. Tento prvek vyvíjí infračervené tepelné záření a jeho jemné teplo suší a uhlazuje vlasy zevnitř, chrání je před přesušením a zároveň je suší rychle a efektivně.

 • Objemový difuzér pro objem, lokny a pružnost

  Součástí vysoušeče vlasů Philips DryCare je i difuzér pro zvětšení objemu, dokonalejší vlny a jejich větší pružnost. Nejlepších výsledků dosáhnete, když difuzér přidržíte blízko u vrcholku hlavy a u kořínků. Jemně strukturované výstupky difuzéru dodávají účesu objem, maximalizují hustotu a pružnost vlasů a pomáhají vytvarovat vlny.

 • 14mm koncentrátor pro přesný styling

  Úzký otvor 14mm hubice koncentruje proud vzduchu na konkrétní požadovanou oblast. Spolu s vysoušečem a kartáčem ji tak budete moci použít na přesné tvarování.

 • Elegantní a stylový vysoušeč vlasů

  Vysoušeč vlasů Philips DryCare je elegantní a stylový. Jeho atraktivní tmavá lila barva je nepřehlédnutelná a vypadá stejně dobře jako účesy, které lze s pomocí vysoušeče vytvořit.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat