Přehrávač disků Blu-ray

  Přehrávač disků Blu-ray

  Realita potkala konkurenci

  Ponořte se do čisté a absolutní audiovizuální zábavy, která soupeří se samotnou realitou. Objevte živý a křišťálově čistý obraz, doplněný podrobným a kvalitním zvukem z tenkého a senzačního přehrávače Blu-ray disků. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Přehrávač disků Blu-ray

Obrazový procesor Qdeo, Převodníky TI D/A Burr-Brown BDP9500/12 Najít podobné výrobky

Realita potkala konkurenci

 • Technologie zpracování obrazu Qdeo™ vám poskytne filmy v nejčistší podobě

  Technologie zpracování obrazu Qdeo™ vám poskytne filmy v nejčistší podobě

  Technologie Qdeo™ pro zpracování videa poskytuje tichý a přirozený obraz. Většina zdrojů videa obsahuje šum a artefakty, které působí při zobrazení na televizoru s vysokým rozlišením velmi rušivě. Technologie zpracování obrazu Qdeo™ produkuje výsledný obraz s redukovaným zrněním, vylepšenými barvami, zvýšeným kontrastem, lepším detailem a zlepšeným dojmem hloubky, což ve výsledku zajišťuje ničím nerušený špičkový a strhující zážitek. Technologie Qdeo™ je navíc schopna zpracovat všechny druhy zdrojů videa, včetně filmů na discích Blu-ray nebo DVD nebo videa z internetu v nízké kvalitě.

 • Posun titulků pro širokoúhlé obrazovky bez ztráty jediného titulku

  Posun titulků pro širokoúhlé obrazovky bez ztráty jediného titulku

  Posun titulků je vylepšení, díky němuž mohou uživatelé ručně nastavit polohu titulků na obrazovce televizoru nebo počítače. Uživatelé mohou na obrazovce pomocí dálkového ovladače posunovat titulky nahoru a dolů. U širokoúhlého zobrazení, např. u projektorů a obrazovek cinema 21:9, občas dochází k oříznutí titulků. Aby byly zřetelně viditelné, musí uživatel změnit poměr stran zobrazení, což je v rozporu s účelem širokoúhlé obrazovky. Díky funkci Posun titulků může uživatel zachovat správný poměr stran zobrazení a zároveň mít titulky ideálně umístěné na obrazovce.

 • Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání videí DivX

  Certifikát DivX Ultra pro vylepšené přehrávání videí DivX

  Podpora kodeku DivX zajišťuje, že můžete zobrazit videozáznamy kódované systémem DivX v pohodlí svého obývacího pokoje. Formát médií DivX je technologie pro kompresi videozáznamu založená na standardu MPEG4, která umožňuje uložit velké soubory, například filmy, upoutávky a hudební videoklipy na média, jako jsou disky CD-R/RW a zapisovatelné disky DVD. Přehrávač DivX Ultra spojuje přehrávání formátu DivX se skvělými funkcemi, jako jsou integrované titulky, více jazyků zvukového doprovodu, více stop a nabídek, v jednom užitečném formátu.

 • Pozlacené konektory AV pro špičkovou kvalitu obrazu a zvuku

  Pozlacené konektory AV pro špičkovou kvalitu obrazu a zvuku

  Pozlacené AV konektory zajišťují díky své spolehlivosti a odolnosti lepší přenos audiosignálu oproti tradičnímu připojení click-fit. Také minimalizují ztrátu elektrického signálu mezi zesilovačem a reproduktorovou skříní. Výsledkem je nejvěrnější možná reprodukce.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD MA pro HD prostorový zvuk 7.1

  Dolby TrueHD a DTS-HD MA pro HD prostorový zvuk 7.1

  Na discích s technologií Blu-ray je umístěn 7.1 kanálový zvuk s nejvyšší kvalitou podle standardů DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Převodníky TI D/A Burr-Brown pro prvotřídní reprodukci zvuku

  Převodníky TI D/A Burr-Brown pro prvotřídní reprodukci zvuku

  TI Burr-Brown je dobře známá značka, která je synonymem vysokého výkonu a kvality, a která se zaměřuje na výrobu Hi-Fi součástek audiofilské třídy, například převodníků digitálního signálu na analogový (D/A). Společnost Philips zvolila D/A převodníky TI Burr-Brown, které převádějí digitální audiosignály na analogové audiosignály pomocí 192kHz vzorkovací frekvence při 24bitovém rozlišení. Díky tomu je z původního analogového záznamu zachyceno více informací a výsledkem je bohatší reprodukce zvuku.

 • Oddělený toroidní napájecí zdroj pro čistý zvuk bez rušení

  Oddělený toroidní napájecí zdroj pro čistý zvuk bez rušení

  Toroidní zdroj je napájecí transformátor s kruhovým jádrem. Použití odděleného toroidního transformátoru a lineárního napájecího zdroje zajišťuje stabilní a bezhlučný napájecí zdroj specializovaný na analogové audiosignály. Tato konstrukce může zabránit jakémukoli spojení s digitálním šumem, které se vyskytuje u běžné konstrukce, a to jak u digitálního videosignálu, tak i u analogového audiosignálu se stejným napájecím zdrojem. Výsledkem je čistý zvuk s nepatrným šumem.

 • Pevný 3mm hliníkový kryt zajišťuje optimální výkon

  Pevný 3mm hliníkový kryt zajišťuje optimální výkon

  Pevná 3mm hliníková skříňka zajišťuje optimální výkon. Protože je o hodně silnější, než předepisuje norma, je dostatečně pevná, aby zabránila vibracím nebo interferencím s jiným elektrickým zařízením. Přitom dodává přehrávači Blu-ray elegantní vzhled.

 • BD-Live (Profil 2.0) umožňuje online vychutnání Blu-ray bonusového obsahu

  BD-Live (Profil 2.0) umožňuje online vychutnání Blu-ray bonusového obsahu

  Služba BD-Live ještě více rozšiřuje váš svět vysokého rozlišení. Získejte aktuální obsah pouhým připojením přehrávače Blu-ray disků k internetu. Čeká na vás exkluzivní stahovatelný obsah, živé události a chat, hry, online nakupování a další vzrušující nové věci. Svezte se na vlně vysokého rozlišení s přehráváním Blu-ray disků a službou BD-Live

 • Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Vysokorychlostní propojení USB 2.0 přehrává video/hudbu z jednotky USB flash

  Univerzální datová sběrnice neboli USB je standardní protokol, který je obvykle používán k připojení počítačů, periférií a spotřebního elektronického vybavení. Vysokorychlostní USB zařízení má přenosovou rychlost dat až 480 Mb/s - již od 12 Mb/s v původních USB zařízeních. Díky vysokorychlostnímu propojení USB 2.0 stačí pouze zapojit USB zařízení, zvolit film, hudbu nebo fotografie a začít přehrávat.

 • Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Funkce EasyLink k ovládání všech zařízení HDMI CEC prostřednictvím jednoho dálkového ovladače

  Sběrnice EasyLink vám umožňuje ovládat jediným dálkovým ovladačem více zařízení, například přehrávače DVD, Blu-ray, reproduktor Soundbar, domácí kino, televizory apod. Využívá standardní protokol HDMI CEC ke sdílení funkcí mezi zařízeními pomocí kabelu HDMI. Jediným stisknutím tlačítka můžete současně ovládat veškeré připojené vybavení kompatibilní s rozhraním HDMI CEC. Funkce jako pohotovostní režim a přehrávání lze nyní používat s naprostou lehkostí.

 • Dotykové ovládání pro bezproblémový a snadný přístup

  Díky klávesám citlivým na dotek se stačí k zaznamenání vaší volby lehce dotknout kláves. Již není třeba silně tlačit na klávesy vašeho výrobku!

Zobrazit všechny specifikace

Příslušenství pro tento výrobek

Zobrazit všechna příslušenství
* Doporučená maloobchodní cena

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat