Radiobudík

  Radiobudík

  Probouzejte se oblíbenou hudbou a fotografiemi

  Nechcete začít nový den pohledem na fotografii svých milovaných, poslechem oblíbené melodie anebo dokonce zvuku přírody? Radiobudík Philips umožňuje zobrazit fotografie a poslouchat hudbu z paměťové karty SD. Hudbu si můžete vychutnat také z vestavěného rádia VKV.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Probouzejte se oblíbenou hudbou a fotografiemi

 • Probouzejte se za zvuků přírody a svižně začněte nový den

  Probouzejte se za zvuků přírody a svižně začněte nový den

  Mnoho budíků má nejrůznější možnosti typu buzení. Zvláštností tohoto radiobudíku Philips je, že vás vzbudí přírodními tóny, rádiem nebo tradičním bzučákem. Ať už chcete vstávat s přírodními protistresovými tóny nebo svoji oblíbenou hudbou, můžete použít tento radiobudík.

 • Přednastavená relaxační hudba vás pokojně uspí

  Přednastavená relaxační hudba vás pokojně uspí

  Odpočívejte nebo usínejte za zvuků klidné hudby. Na radiobudíku Philips je přednastavena řada relaxačních skladeb. Vyberte si ze zvuků deště, vln oceánu, lázeňské hudby apod., abyste si užili pohody a relaxace.

 • Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Začněte den správně jemným probuzením pomocí postupně sílícího signálu buzení. Normální zvuk signálu buzení s nastavenou hlasitostí je buď příliš tichý na to, aby vás probudil, nebo je tak nepříjemně hlasitý, že jste nevybíravým způsobem vytrženi ze spánku. Zvolte si buzení oblíbenou hudbou, rádiovou stanicí nebo signálem buzení. Jemné buzení s postupně sílící hlasitostí, která přechází z nenápadně tichého na přiměřeně hlasitý zvuk, pro příjemné probuzení.

 • Digitální tuner VKV s předvolbami

  Digitální tuner VKV s předvolbami

  Digitální rádio VKV nabízí další hudbu k vaší hudební kolekci na audiosystému Philips. Stačí jen naladit stanici, pro kterou chcete nastavit předvolbu, stisknout a podržet tlačítko předvolby, aby si přístroj zapamatoval naladěnou frekvenci. S předvolenými rádiovými stanicemi, které mohou být uloženy, můžete rychle naladit svoji oblíbenou stanici, aniž byste pokaždé museli manuálně ladit.

 • Dvojité buzení

  Dvojité buzení

  Audiosystém Philips přichází s dvěma časy buzení. Nastaví tak buzení pro vás i buzení pro vašeho partnera.

 • 8,9cm (3,5") displej zobrazující čas, datum a informace o rádiu

  8,9cm (3,5") displej zobrazující čas, datum a informace o rádiu

  8,9cm (3,5") barevný displej s vysokým rozlišením umožňuje snadnou čitelnost obsahu na obrazovce. Nyní si můžete na obrazovce lehce přečíst čas, datum a informace o rádiových stanicích. Můžete si také na pozadí zobrazit svůj oblíbený snímek.

 • Vychutnejte si hudbu nebo rozhlasové vysílání při prohlížení fotografií

  Vychutnejte si hudbu nebo rozhlasové vysílání při prohlížení fotografií

  Užijte si zobrazení svých fotografií při poslechu oblíbené hudby nebo stanice rádia VKV. Stačí jen zvolit z nabídky „Photo with music“ (Fotografie s hudbou) pak se posadit a užít si oboje zároveň. Radiobudík Philips přichází se sloty pro USB a paměťové karty SD, takže si můžete přehrávat svoji oblíbenou hudbu ve formátu MP3 a WMA na radiobudíku a zobrazit své oblíbené digitální snímky na displeji LCD.

 • Přehrávejte si oblíbené fotografie a prezentace na nočním stolku

  Přehrávejte si oblíbené fotografie a prezentace na nočním stolku

  Uložte své oblíbené fotografie na kartu SD a přehrejte si je jako prezentaci na radiobudíku. Díky kompletní přenositelnosti souborů, si můžete užít více pohodlí a zábavy, když budete ukazovat své digitální fotografie prostřednictvím slotu karty SD. Stačí jen vložit svoji paměťovou kartu do radiobudíku Philips, vaše digitální snímky se zobrazí přímo na zařízení. Teď si můžete oživit své vzpomínky s rodinou nebo s přáteli, kdykoli chcete.

 • Slot pro paměťové karty SD umožňující přehrávání fotografií nebo hudby ve formátu MP3

  Slot pro paměťové karty SD umožňující přehrávání fotografií nebo hudby ve formátu MP3

  Radiobudík Philips je vybaven slotem pro paměťovou kartu SD, takže na něm můžete snadno nahlas přehrávat své oblíbené skladby ve formátu MP3.

 • Probuďte se s fotografiemi svých milovaných

  Probuďte se s fotografiemi svých milovaných

  Radiobudík Philips přichází se snadno použitelnou funkcí, která vám umožňuje zobrazit svoji oblíbenou fotografii na pozadí hodin. Když se ráno probudíte, neuvidíte pouze čas, ale také fotografii svých blízkých. To se hned lépe vstává do nového dne!

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat