Radiobudík

  Radiobudík

  Příjemné probuzení

  Pomocí radiobudíku Philips AJ3138/12 umožníte vašemu dítěti, aby se probouzelo při svých oblíbených zvucích nebo hlasu. Vyměnitelné kroužky a tlačítka dodávají budíku osobitost a časovač usnutí umožní nastavit hodiny, aniž byste museli změnit nastavení budíku. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Radiobudík

Nahrávatelný budík, Časovač usnutí, Barevné kroužky a knoflíky, Baterie nebo střídavý proud AJ3138/12 Najít podobné výrobky

Příjemné probuzení

s tímto radiobudíkem

 • Budík s nastavením na všední dny a víkend odpovídá vašemu životnímu stylu

  Budík s nastavením na všední dny a víkend odpovídá vašemu životnímu stylu

  Tento radiobudík, navržený pro moderní životní styl, je vybaven dvěma budíky, takže je možné nastavit různé časy buzení pro pracovní dny i pro víkend nebo různé časy buzení pro páry. Nastavení budíku lze přizpůsobit na celý týden od pondělí do neděle. Případně si můžete nastavit budík na dřívější vstávání v pracovní dny od pondělí do pátku, zatímco o sobotách a nedělích si dopřejete pozdější buzení. Záleží jen na vás. Díky těmto užitečným funkcím si ušetříte problémy s nastavováním budíku každý večer.

 • Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

  Digitální tuner se předvolbami pro mimořádné pohodlí

  Stačí naladit stanici, kterou chcete uložit, a stisknutím a podržením tlačítka předvolby uložit frekvenci do paměti. Díky možnosti uložení rádiových stanic máte snadný přístup k oblíbené rádiové stanici, aniž by bylo pokaždé nutné ladit příslušnou frekvenci.

 • Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Jemné buzení pro příjemnější vstávání

  Začněte den správně jemným probuzením pomocí postupně sílícího signálu buzení. Normální zvuk signálu buzení s nastavenou hlasitostí je buď příliš tichý na to, aby vás probudil, nebo je tak nepříjemně hlasitý, že jste nevybíravým způsobem vytrženi ze spánku. Zvolte si buzení oblíbenou hudbou, rádiovou stanicí nebo signálem buzení. Jemné buzení s postupně sílící hlasitostí, která přechází z nenápadně tichého na přiměřeně hlasitý zvuk, pro příjemné probuzení.

 • Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Podsvícený displej LCD zajišťuje snadné prohlížení a obsluhu při slabém světle a na první pohled poskytuje jasné informace.

 • Napájení ze sítě nebo bateriemi s možností flexibilního umístění

  Napájení ze sítě nebo bateriemi s možností flexibilního umístění

  Napájejte své rádio Philips z baterií nebo ze sítě a vychutnejte si naprosté pohodlí a flexibilitu. Pokud nemáte k dispozici zásuvku nebo si nepřejete mít po místnosti vedené kabely, můžete tuto soupravu provozovat jednoduše na baterie. Potřebujete-li nepřetržitý a stabilní zdroj, připojte soupravu přímo k zásuvce. Nyní si již skutečně můžete vychutnávat naprostou svobodu poslechu, kdekoliv se vám zachce.

 • Časovač pro snadné usínání při oblíbené hudbě

  Časovač pro snadné usínání při oblíbené hudbě

  Pomocí časovače můžete nastavit, jak dlouho chcete poslouchat vybranou hudbu nebo zvolenou rozhlasovou stanici, než usnete. Stačí zadat časový interval (až 2 hodinu) a vybrat stanici, kterou chcete při usínání poslouchat. Systém bude pokračovat v reprodukci po zvolenou dobu a pak se automaticky přepne do tichého pohotovostního režimu s nízkou spotřebou energie. Časovač umožňuje usínání s oblíbeným moderátorem rozhlasové stanice bez počítání oveček nebo nadbytečného plýtvání energií.

 • Blikající podsvícení pro indikaci probouzení

  Po spuštění budíku bude současně blikat podsvícení. Pro malé děti to představuje snadný způsob, jak jim naznačit, že mají vstávat, i když ještě nemají žádný pojem o čase. Světlo bude blikat jednu minutu a pak se vypne, dokud se znovu nespustí budík.

 • Výměnné barevné kroužky a knoflíky podle vaší osobnosti

  Výměnné modré a růžové barevné kroužky a knoflík přidávají radiobudíku na zábavnosti a osobitosti. Vytvořte si vlastní identitu nebo ji upravte tak, aby odpovídala stylu pokoje. K volitelnému příslušenství patří dva knoflíky na horní část a kroužek dopředu.

 • Časovač usnutí pro krátký spánek bez nutnosti měnit nastavení budíku

  Četné studie prokázaly, že krátký spánek během dne prospívá zdraví. Časovač usnutí pomáhá získat tento zdravý návyk tím, že vám umožňuje krátce se prospat bez toho, abyste se museli obávat, že zaspíte nebo museli pokaždé měnit nastavení budíku. Stačí stisknout jediné tlačítko a krátce se prospat po dobu od 15 minut do dvou hodin předtím, než se vrátíte do rušného dne. Časovač usnutí bude automaticky odpočítávat k nule, pak se vás za předem nastavenou dobu probudí bzučák.

 • Nastavitelné opakované buzení vám umožní budit se dle potřeby v libovolnou dobu

  Aby se zabránilo zaspání, disponuje radiobudík Philips nastavitelnou funkcí odloženého buzení. Když budík zazvoní, avšak vy si chcete dopřát ještě chvilku spánku, jednoduše jednou stiskněte tlačítko opakovaného buzení a pokračujte ve spánku. Po pěti minutách budík zazvoní znovu. Pokud chcete spát déle, stiskněte tlačítko odloženého buzení dvakrát pro 10 minut nebo třikrát pro 15 minut.

 • Vstávejte se svým oblíbeným nahraným zvukem nebo hlasem

  Vstávejte se svým nahraným hlasem nebo hlasem svého blízkého. Jednoduše stiskněte tlačítko nahrávání a vytvořte 10sekundovou zprávu, poslechněte si ji stisknutím tlačítka přehrávání. Můžete ji použít jako připomínku pro sebe nebo děti, pokud s nimi právě nejste.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat