PhotoFrame

  PhotoFrame

  Sdílejte své vzpomínky

  Kolik digitálních snímků se vejde do vašeho PC? Zobrazit, sdílet, uspořádat a znovu prožít všechny vzpomínky vám pomůže fotorámeček PhotoFrame™ od společnosti Philips – nejsnazší způsob, jak sdílet vzpomínky díky zobrazení digitálních fotografií v mimořádné kvalitě bez použití počítače. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

14, 2cm (5, 6") LCD displej, poměr stran rámečku 4:3 6FF3FPW/00 Najít podobné výrobky

Sdílejte své vzpomínky

 • Technologie ImagEn pro ostré a živé barvy

  Technologie ImagEn společnosti Philips, je exkluzivní technologie vylepšení fotografií, která automaticky provádí analýzu fotografií, na jejímž základě upravuje barvy a optimální kontrast: technologie ImagEn odděluje barvy a zamezuje tak „pronikání“, upravuje distribuci jasu pro skvělý vizuální kontrast a opravuje nastavení Gama pro přesnost barev.

 • Poměr stran rámečku 4:3 pro optimální nezkreslené zobrazení

  Digitální fotorámeček Philips PhotoFrame se zobrazením fotografií v poměru 4:3 zaručuje ten nejlepší zážitek ze sledování.

 • Přidejte starým vzpomínkám nový lesk díky technologii RadiantColor

  Technologie RadiantColor je exkluzivní technologie společnosti Philips, pomocí které je možné zobrazit menší fotografie v optimálním poměru 4:3, a to díky rozšíření barev na okrajích fotografie, jež nemá rozměr přes celou obrazovku, až k okrajům obrazovky. Odstraňuje tak černé pruhy a zkreslení poměrem stran.

 • Bavte se kolážemi: zobrazte si více fotografií najednou

  Jde o efekt prezentace pro zobrazení fotografií v podobě koláže, v níž se automaticky a náhodně shromáždí různé snímky tak, aby se nezobrazovaly nehezké okraje, jež mohou vznikat u fotografií menších než obrazovka.

 • Zobrazení fotografií na jednotce USB Flash bez použití počítače

  Konektor USB umožňuje snadné prohlížení a sdílení fotografií uložených na jednotce USB Flash.

 • Intuitivní uživatelské rozhraní, 5směrná klávesnice pro snadnou navigaci a ovládání

  Uživatelské rozhraní zahrnuje minimální počet tlačítek spolu s jasným a intuitivním textovým průvodcem, grafikou a logicky navrženými nabídkami na obrazovce, které vám umožní instinktivně využít všechny funkce produktu bez problémů a dlouhého učení.

 • Automatické zapnutí/vypnutí displeje po předem nastavené době umožňuje úsporu energie

  Časovač vypne a zapne fotorámeček ve zvolenou dobu a snižuje tak spotřebu energie s cílem šetřit životní prostředí díky snížení nákladů na energii fotorámečku až o třetinu.

 • Automatická orientace snímků na výšku i na šířku

  Funkce automatického rozpoznávání orientace na výšku/na šířku je vybavena čidlem, které rozezná orientaci fotorámečku PhotoFrame™ a zajistí zobrazení každé fotografie ve správném režimu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat