Televizor 4K s Android TV™ tenký jako papír

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/6/65pus8901_12/65pus8901_12_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Televizor 4K s Android TV™ tenký jako papír

  LED televizor 4K tenký jako papír se systémem Android TV

  Philips AmbiLux je špičkou všeho, co víme o technologii Ambilight. Sledujte s úžasem, jak na plátně na vaší stěně ožívá akce díky plynule promítané barvě a pohybu. Jedná se o úchvatný svět, který vás bude bavit každý den. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

AmbiLux Televizor 4K s Android TV™ tenký jako papír

164 cm (65"), LED televizor 4K Ultra HD, Čtyřjádrový procesor, 16GB rozšiřitelný, DVB-T/T2/C/S/S2 65PUS8901/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

LED televizor 4K tenký jako papír se systémem Android TV

s promítáním Ambilight

 • Dopřejte si čtyřjádrový výkon a integrovaný systém Android

  Čtyřjádrový procesor Philips společně s výkonem systému Android přinášejí vzrušující zážitek ze hry. Systém Android na vašem televizoru vám umožní navigovat, spouštět aplikace a přehrávat videa způsobem, který je mimořádně rychlý, mimořádně intuitivní a mimořádně zábavný.

 • 4K Ultra HD: rozlišení, jaké jste ještě neviděli

  Televizor Ultra HD má čtyřikrát vyšší rozlišení než běžný televizor Full HD. S více než 8 milióny pixelů a naší jedinečné technologii zvýšení rozlišení Ultra Resolution si vychutnáte lepší obraz bez ohledu na původní obsah. Užijte si větší ostrost, lepší vykreslení hloubky, špičkový kontrast, přirozený plynulý pohyb a detaily bez chybičky.

 • Pixel Precise Ultra HD: poznejte kvalitu živého obrazu UHD

  Krása televizoru 4K Ultra HD spočívá v tom, že si vychutnáte každý detail. Technologie Philips Pixel Precise Ultra HD převádí jakýkoli obraz vstupu na vaší obrazovce do úchvatného rozlišení UHD. Užijte si plynulý a zároveň ostrý pohyb obrazu a výjimečný kontrast. Objevte temnější tóny černé, jasnější odstíny bílé, živé barvy a přirozené tóny pleti – vždy a z jakéhokoli zdroje.

 • Užijte si ten nádherný pocit, když se funkce Ambilight řídí vaší hudbou

  Užijte si ten nádherný pocit, když se funkce Ambilight řídí vaší hudbou

  Hudba a funkce Ambilight byly stvořeny jedna pro druhou. Ať už streamujete hudbu, přehráváte skladbu přes USB nebo prostě sledujete hudební kanál, funkce Ambilight dokonale vysleduje dynamiku poslouchané hudby a bude na ni reagovat. Pro tu správnou náladu si stačí vybrat z palety pestrých předvoleb nebo jednoduše zapnout náhodný režim párty. Rozjeďte to!

 • Obchod Google Play a galerie aplikací Philips: víc než koukání na televizi

  Obchod Google Play a galerie aplikací Philips: víc než koukání na televizi

  Obchod Google Play a galerie aplikací Philips překračují původní možnosti televizního programu a přinášejí vám velkou sbírku filmů, televizních pořadů, hudby, aplikací a her. 16 GB rozšiřitelné paměti nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše oblíbené programy a pro instalaci nových aplikací.

 • Objevte nový obsah na základě stylu sledování

  Objevte nový obsah na základě stylu sledování

  Televizor Philips Smart TV a systém Android vám nabízí přizpůsobená doporučení, abyste co nejsnáze našli obsah, který chcete sledovat. Hledáte něco konkrétního? Výkonná funkce pro vyhledávání obsahu (na bázi vyhledávače Google) vám pomůže najít konkrétní televizní pořady, filmy, herce nebo dokonce aplikace a hry.

 • Promítání Ambilight: pohyb, který se vás dotkne

  Některé filmy se vás dotknou, ale technologie Ambilight Projection vám ukáže zcela novou úroveň. Televizor je pohybem přímo nabitý a jednoduše promítá to, co vidíte na obrazovce, na stěnu za sebou. Přesná technologie se postará o vyvážení, skvělý jas, živé barvy a vynikající kontrast. Výsledkem je naprosto jedinečný pohlcující zážitek.

 • Pozvěte technologii Ambilight + hue do svého obývacího pokoje

  Zamilovali jste si technologii Ambilight a chcete jít ještě o krok dál? Pozvěte do svého života technologii hue. S volitelným systémem Ambilight + hue můžete zaplnit svůj prostor – i svůj život – kouzlem Ambilight.

 • Povrchová úprava: televizor, který funguje stejně skvěle jako vypadá

  Váš domov je výrazem vašeho stylu. Vybrali jsme jemné a sofistikované barvy a povrchové úpravy a zkombinovali je s autentickými kvalitními materiály, díky nimž design našich televizorů dokonale ladí s vaším interiérem.

 • Tenký drátěný stojan: lehkost sama

  Naši designéři pečlivě propracovali každičký detail našeho nového stojanu AmbiLux. Je vyroben z velice kvalitního leštěného chromu a vytváří opěrný základ, který je stejně sofistikovaný a nekonvenční jako televizor na něm.

Zobrazit všechny specifikace
 • Elektronický programový průvodce (EPG) a skutečné možnosti jeho zobrazení (až na 8 dní) závisejí na jednotlivých zemích a poskytovatelích služeb.
 • Nabídka aplikací Android se liší podle země. Více informací naleznete ve svém místním obchodě Google Play Store.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • (Philips) kompatibilní pouze se specifickým přehrávačem Philips.
 • Funkce Google Cast je závislá na aplikacích a zařízeních Google Cast Ready. Bližší informace najdete na stránce výrobků Google Cast.
 • Aplikace Philips TV Remote a související funkce se liší podle modelu televizoru, operátora a země, stejně jako se liší podle modelu chytrého zařízení a operačního systému. Podrobnosti naleznete na adrese www.philips.com/TVRemoteapp.
 • Nabídky aplikace Smart TV se liší podle modelu televizoru a země. Podrobnosti naleznete na adrese: www.philips.com/smarttv.
 • Nahrávání USB lze použít pouze pro digitální kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou vysílání proti kopírování (CI+). Mohou rovněž platit omezení podle jednotlivých zemí a kanálů.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat