6000 series

Smart LED TV

  6000 series

  Smart LED TV

  Buďte součástí akce!

  Zažijte svět plný obsahu díky 3D LED televizoru Philips 42PFL6097 s funkcí Smart. Užijte si vynikající LED obraz s rozlišením Full HD a nekonečné možnosti technologie Smart TV Premium s pohlcující funkcí Ambilight. Vstupte přímo do dění díky nejpohodlnějšímu 3D obrazu! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

6000 series Smart LED TV

107 cm (42"), Easy 3D, DVB T/C/S2 42PFL6097K/12 Najít podobné výrobky

Vrátíme vám až 5000 Kč

Prodloužená záruka 5 let na Televize s funkci Ambilight

Buďte součástí akce!

Užijte si 3D a technologii Smart TV s funkcí Ambilight

 • Integrované Wi-Fi pro bezdrátové použití technologie Smart TV

  S integrovaným Wi-Fi v televizoru Philips máte doma bezdrátový přístup ke světu plnému obsahu se Smart TV.

 • Ambilight Spectra 2 umocňuje divácký zážitek

  Rozšiřte svůj divácký zážitek o další rozměr díky technologii Ambilight Spectra 2. Tato patentovaná technologie Philips opticky zvětšuje obrazovku promítáním světla z obou stran zadní části televizoru na stěnu za televizorem. Funkce Ambilight automaticky upraví barvu a jas tak, aby odpovídaly televiznímu obrazu. Díky funkci pro přizpůsobení se stěně je barva světla dokonalá bez ohledu na barvu stěny.

 • Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Množství online aplikací, videí k zapůjčení a funkce Catch-Up TV

  Půjčujte si filmy přímo z online videopůjčoven, sledujte své oblíbené kanály pomocí funkce Catch-Up TV a vychutnejte si bohatou nabídku online aplikací se službou Net TV. Můžete také brouzdat po internetu.

 • Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte televizor pomocí smartphonu, tabletu nebo klávesnice

  Ovládejte svůj televizor co nejsnadněji a nejpohodlněji. Chcete-li ovládat aplikaci Smart TV, stačí připojit bezdrátovou klávesnici nebo použít smartphone či tablet.

 • Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Hledání, program, nahrávání* a pozastavení televizního vysílání

  Nahrajte si živé digitální vysílání na zařízení USB zapojené do vašeho televizoru Philips nebo pozastavte obsah, kdykoli si chcete udělat přestávku, a pokračujte ve sledování, kdykoli chcete. Použijte funkci elektronický programový průvodce (EPG) k nalezení svých oblíbených televizních programů a jednoduše si nastavte své oblíbené nahrávky. Nyní můžete sledování televize naplánovat podle sebe.

 • Sledujte doma televizi, kde chcete, díky funkci Wi-Fi Smart Screen*

  Sledujte doma televizi, kde chcete, díky funkci Wi-Fi Smart Screen*

  Díky funkci Wi-Fi Smart Screen* již nejste odkázáni jen na pohovku, ale jakékoli digitální televizní vysílání můžete doma sledovat, odkudkoli chcete. Stačí si stáhnout aplikaci Philips MyRemote a přenést pořad z televizoru na zařízení iPad a pokračovat ve sledování. Můžete přenést rovněž fotky, videa a hudbu z chytrého zařízení na velkou obrazovku. To je skutečná divácká svoboda!

 • Easy 3D Clarity 700 pro pohodlné sledování 3D filmů

  Easy 3D Clarity 700 pro pohodlné sledování 3D filmů

  Easy 3D Clarity 700 je nejpohodlnější způsob sledování 3D. Pasivní 3D technologie zaručuje dlouhé hodiny pohodlí při sledování 3D obrazu bez blikání a s nízkým zdvojením obrazu na televizoru Philips. 3D brýle jsou stylové a lehké a nepotřebují baterie. Na živé a dokonalé 3D můžete dokonce převést jakýkoli 2D obsah. Užívejte si 3D snadno doma již dnes!

 • Jedinečné nastavení hloubky 3D, abyste 3D sledovali tak, jak vám vyhovuje

  Jedinečné nastavení hloubky 3D, abyste 3D sledovali tak, jak vám vyhovuje

  Každý vnímá 3D jinak. Proto Philips nabízí možnost přizpůsobit si hloubku 3D tak, jak vám vyhovuje. Jedinečné nastavení hloubky 3D umožňuje vybrat hloubku obrazu, která nejlépe odpovídá obsahu na obrazovce a vašim osobním preferencím. Tím je také příjemnější pro oči. Nyní si můžete 3D obraz plně užívat.

 • 600Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  600Hz Perfect Motion Rate (PMR) pro vynikající ostrost pohybu

  Standard 600Hz Perfect Motion Rate (PMR) přináší mimořádnou ostrost pro jasný a živý obraz v rychlých akčních filmech. Nový standard Philips PMR představuje kombinaci viditelných efektů displeje s nejrychlejší obnovovací frekvencí, funkce Perfect Natural Motion a unikátního vzorce zpracování, pro bezkonkurenční ostrost pohybu.

 • Provádějte na televizoru hlasové a videohovory se službou Skype™

  Provádějte na televizoru hlasové a videohovory se službou Skype™

  Rozšiřte své hovory o další rozměr a podělte se o zážitky s lidmi, na kterých vám záleží, ať jsou kdekoli. Se službou Skype™ v televizoru můžete provádět hlasové a videohovory z obývacího pokoje. Stačí k televizoru připojit doplňkovou kameru Philips (PTA317/00) a můžete si užívat kvalitní video a vynikající kvalitu zvuku z pohodlí pohovky.

 • Jedinečný režim hraní dvou hráčů na celé obrazovce pro 2D hry

  Jedinečný režim hraní dvou hráčů na celé obrazovce pro 2D hry

  S herními brýlemi Philips pro hraní dvou hráčů na celé obrazovce (PTA436/00) vám televizor poskytne dokonalý herní zážitek při hře dvou hráčů na celé obrazovce. V hrách 2D vidí každý hráč obvykle pouze svoji polovinu obrazovky. Technologie 3D však nyní umožňuje, aby si oba hráči současně užívali hraní ve 2D na celé obrazovce.

 • Televizor Full HD s technologií Pixel Precise HD pro detailní akci

  Technologie Pixel Precise HD vychází z oceněné technologie Pixel Plus. Kvalitu obrazu s vysokým rozlišení přináší na další úroveň pomocí 4 bilionů barev. Díky mimořádnému rozlišení přináší technologie Pixel Precise HD nejlepší kvalitu obrazu HD TV, ať už sledujete video z internetu nebo kvalitní filmy Blu-ray.

Zobrazit všechny specifikace
 • Net TV: Pro kompletní nabídku služeb ve vaší zemi navštivte webové stránky www.philips.com/smarttv.
 • Nahrávání na zařízení USB funguje pouze u digitálních kanálů s podporou elektronického programového průvodcem (IP-EPG), funkce může být omezena na určité země a kanály. Nahrávání může být omezeno ochranou proti kopírování vysílaného obsahu (CI+). Je nutné připojení k internetu.
 • Wi-Fi Smart Screen k dispozici prostřednictvím aktualizace softwaru na podzim 2012
 • Splňuje požadavky označení DivX Certified®, umožňuje přehrávání videa DivX® až do rozlišení HD 1080p, včetně prémiového obsahu.
 • Kamera Skype se prodává samostatně
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let, protože jejich zrakové ústrojí ještě není plně vyvinuto.
 • Televizor podporuje příjem DVB vysílání ‚Free to air‘. Někteří operátoři DVB nemusí být podporováni. Aktuální seznam naleznete v části Nejčastější dotazy na webových stránky podpory společnosti Philips. Někteří operátoři vyžadují podmíněný přístup a předplatné. Další informace získáte od operátora.
 • Spotřeba energie v kWh za rok je počítána ze spotřeby elektrické energie televizoru při provozu 4 hodin za den po dobu 365 dní. Reálná spotřeby energie závisí na tom, jak mnoho bude televizor využíván.
 • 8denní EPG, služba není dostupná ve všech zemích

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat