1
Světla do auta

X-tremeVision

žárovka do automobilového světlometu

  X-tremeVision

  žárovka do automobilového světlometu

  Dopřejte si extrémní výkon

  Automobilové žárovky Philips X-tremeVision patří mezi ty nejjasnější, které si můžete koupit. Svítí lépe než většina ostatních automobilových žárovek, mají o 130 % vyšší jas a mimořádný dosah paprsku. Takže vidíte dále, reagujete rychleji a řídíte bezpečněji. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dopřejte si extrémní výkon

Automobilové žárovky Philips X-tremeVision patří mezi ty nejjasnější, které si můžete koupit. Svítí lépe než většina ostatních automobilových žárovek, mají o 130 % vyšší jas a mimořádný dosah paprsku. Takže vidíte dále, reagujete rychleji a řídíte bezpečněji. Zobrazit všechny výhody

X-tremeVision žárovka do automobilového světlometu

Typ žárovky: H7, Balení: 2 kusy, 12 V, 55 W, Více světla 35026528 Najít podobné výrobky

Ověřte si, že žárovka je vhodná

pro Váš typ auta!

Dopřejte si extrémní výkon

Až o 130 % jasnější světlo

 • Celá doba životnosti v bezpečí, abyste viděli a byli viděni

  Celá doba životnosti v bezpečí, abyste viděli a byli viděni

  Každá potenciální závada náhradního dílu představuje riziko pro vás a váš vůz. To platí především pro světlomety. Každá porouchaná žárovka světlometu snižuje viditelnost a bezpečí pro vás i okolní dopravu. Žárovka Philips X-tremeVision je optimalizovaná na dlouhou a spolehlivou životnost. Můžete tak vidět a být viděni déle než u kterékoliv jiné žárovky s vysokým výkonem.

 • Výkon znamená více světla a delší životnost

  Výkon znamená více světla a delší životnost

  Autožárovky Philips X-tremeVision jsou vyrobeny tak, aby dosahovaly mimořádného výkonu a vytvářely až o 130 % jasnější světlo bez kompromisů v otázce životnosti. Při 450 hodinách* je životnost žárovek Philips X-tremeVision výrazně vyšší než u konkurenčních řešení v kategorii většího světla. (*Typy H4 a H7 testované při standardním napětí 13,2 V).

 • Jedna z nejjasnějších žárovek: vynikající světelný výkon

  Jedna z nejjasnějších žárovek: vynikající světelný výkon

  Díky optimalizované, mimořádně přesné geometrii vlákna, naplnění plynem pod vysokým tlakem až 13 bar, mimořádně přesnému povrchu a vysoce kvalitnímu sklu UV-Quarz představují světlomety Philips X-tremeVision nový milník v osvětlení automobilů. Jsou navrženy tak, aby dosahovaly dokonalého výkonu a viditelnosti bez kompromisů.

 • Nejbezpečnější silniční světlomety podle zákona

  Nejbezpečnější silniční světlomety podle zákona

  Žárovka Philips X-tremeVision je zdaleka nejbezpečnější, nejsnadnější a nejúčinnější způsob, jak vylepšit světlomety vašeho auta v zákonném rámci. Mají úplnou certifikaci ECE.

 • Výrazně bělejší světlo pro větší pohodlí a bezpečnost

  Jasné bílé světlo (až 3 500 K) je výrazně bělejší než u běžných světlometů. Patentovaná technologie Gradient CoatingTM společnosti Philips vytváří silnější světlo. Můžete si tedy vychutnávat jeden z nejjasnějších výkonů osvětlení a velmi pohodlný zážitek

 • Výjimečná kvalita paprsku a výkon

  Díky kombinaci silnějšího světla a vyšší teploty světla se žárovka Philips X-tremeVision kvalifikuje jako paprsek s jedním z nejlepších výkonů v segmentu halogenů.

 • Ohromný kontrast zaručuje pohodlnou jízdu

  Zvýšená barevná teplota ve světlometech Philips X-tremeVision (k dispozici jako H1, H4 a H7) umožňuje očím lépe zaostřovat a vnímat kontrasty ve větší vzdálenosti. Díky tomu je řízení potmě mnohem pohodlnějším a bezpečnějším zážitkem.

 • Delší dohled a rychlejší reakce díky jasu většímu až o 130 %

  Dokonalé osvětlení je důležité obzvláště, pokud jde o vzdálenost – obvykle dosahuje 75–100 metrů před vaše vozidlo. Automobilové žárovky Philips X-tremeVision výrazně zlepší vaši viditelnost až o 130 % vyšším jasem. To vám pomůže rozeznat překážky a veškerá potenciální nebezpečí

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat