Monitor LCD s technologií NVIDIA G-SYNC™

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/2/272g5dyeb_00/272g5dyeb_00_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  Monitor LCD s technologií NVIDIA G-SYNC™

  Nejplynulejší a nejrychlejší hraní, které jste kdy viděli

  Buďte ve všem první. Herní monitor Philips 272G5DYEB s 27" a technologií NVIDIA G-SYNC™ eliminuje trhání a zadrhávání, a poskytuje tak nejplynulejší a nejrychlejší hraní. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance Monitor LCD s technologií NVIDIA G-SYNC™

Řada G, 144 Hz, 68, 6 cm (27") 272G5DYEB/00 Najít podobné výrobky

Nejplynulejší a nejrychlejší hraní, které jste kdy viděli

Technologie NVIDIA G-SYNC™

 • Technologie NVIDIA G-SYNC™ pro plynulé a rychlé hraní

  Technologie NVIDIA G-SYNC™ pro plynulé a rychlé hraní

  Díky nové převratné zobrazovací technologii NVIDIA G-SYNC™ je hraní plynulejší a rychlejší než kdy jindy. Revoluční výkon technologie G-SYNC™ spočívá v synchronizaci obnovovací frekvence displeje s grafickým procesorem v počítači s grafickou kartou GeForce GTX, což eliminuje trhání a zadrhávání obrazovky a prodlevu vstupu. Díky tomu se scény zobrazují okamžitě, objekty vypadají ostřeji a hraní je velmi plynulé, což zajistí úžasné vizuální efekty a dodá hraní vyšší úroveň.

 • Obnovovací frekvence 144 Hz pro ultraplynulý a nádherný obraz

  Obnovovací frekvence 144 Hz pro ultraplynulý a nádherný obraz

  Hrajete intenzivně a soutěživě. Požadujete displej s ultraplynulým obrazem bez prodlevy. Tento displej Philips aktualizuje obrazovku až 144krát za sekundu, ve skutečnosti 2,4x rychleji než standardní displej. Nižší snímková frekvence může způsobit, že nepřátelé jako by poskakují po obrazovce z jednoho místa na druhé a stávají se z nich obtížně zasáhnutelné cíle. Obnovovací frekvence 144 Hz vám poskytne právě ty důležité chybějící obrazy na obrazovce, které ukazují pohyb nepřátel ultraplynule, takže je můžete snadno zaměřit. Tento displej Philips s ultranízkou odezvou vstupu je váš dokonalý herní partner

 • SmartResponse: 1 ms pro rychlé hraní

  SmartResponse: 1 ms pro rychlé hraní

  SmartResponse je exkluzivní technologie nejvyšší rychlosti společnosti Philips, která po zapnutí automaticky upraví dobu odezvy podle konkrétních požadavků aplikace, například her a filmů, jež vyžadují rychlejší dobu odezvy, aby byl obraz bez trhání, časové prodlevy a stínů

 • Režim NVIDIA Ultra Low Motion Blur pro plynulé akční scény

  Režim NVIDIA Ultra Low Motion Blur pro plynulé akční scény

  S režimem NVIDIA Ultra Low Motion Blur (ULMB) vypadají pohybující se objekty ostřeji než během standardního provozu, a to i při vysoké obnovovací frekvenci, jako je např. 120 Hz.

 • Zobrazení NVIDIA 3D Vision pro strhující hraní

  Zobrazení NVIDIA 3D Vision pro strhující hraní

  Tento herní monitor Philips disponuje zobrazením NVIDIA 3D Vision. Užijte si hraní ještě více se strhujícím rozlišením 3D Full HD 1080p. Technologie brýlí NVIDIA 3D Vision™ 2* vás vtáhne do děje a vylepší obraz her a filmů na 3D. S touto novou technologií získáte dvakrát ostřejší 3D obraz než s konvenční 3D technologií. Se sadou NVIDIA 3D Vision™ je momentálně kompatibilních více než 550 herních titulů. * Vyžaduje dodatečnou sadu NVIDIA 3D Vision 2 pro strhující zážitky ve 3D, kterou naleznete na adrese: http://store.nvidia.com/.

 • SmartErgoBase pro skvělé a pohodlné hraní

  SmartErgoBase pro skvělé a pohodlné hraní

  SmartErgoBase je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a zapojování kabelů. Díky prakticky nastavitelné výšce, úhlu otočení, sklopení a rotace lze polohu monitoru nastavit tak, aby byla maximálně pohodlná a zmírňovala fyzickou námahu dlouhého hraní. Zapojení kabelů redukuje nepřehlednou změť kabelů.

 • Připojení DisplayPort pro maximálně rychlé zobrazení

  Připojení DisplayPort pro maximálně rychlé zobrazení

  DisplayPort je rozhraní pro digitální propojení počítače a monitoru bez jakéhokoli převodu. Je výkonnější než standard DVI a plně podporuje kabely o délce až 15 metrů a přenos dat rychlostí 10,8 Gb/s. Zásluhou tohoto vysokého výkonu a nulového zpoždění získáte nejrychlejší zpracování obrazu a obnovovací frekvence, což z rozhraní DisplayPort činí nejlepší volbu nejenom pro běžné použití v kancelářích a domácnostech, ale také pro náročné hry a filmy, střih videa a další aplikace. Díky různým adaptérům umožňuje také vzájemnou provázanost.

 • USB 3.0 SuperSpeed hub šetří čas rychlými přenosy dat

  Rozhraní USB 3.0 Super Speed zajišťuje přenosovou rychlost 5,0 Gb/s, jež je přibližně 10krát rychlejší než standard USB 2.0. Tím dochází k výraznému zkrácení doby přenosů dat, takže ušetříte čas i peníze. Vzhledem k větší šířce pásma, super rychlému přenosu, lepší správě napájení a vynikajícímu celkovému výkonu stanovuje rozhraní USB 3.0 nejnovější globální standard umožňující využívat velkokapacitní paměťová zařízení. Technologie Sync-N-Go se postará o to, abyste již nemuseli čekat na uvolnění šířky pásma. A vaše investice do zařízení s rozhraním USB 2.0 jsou chráněny, protože nové rozhraní je zpětně kompatibilní.

Zobrazit všechny specifikace
 • Ujistěte se, zda má váš počítač operační systém Windows 7 či novější verzi, grafický procesor s grafickou kartou NVidia GeForce GTX650 Ti Boost CPU či novější verzi a zda máte nejnovější verzi ovladače.
 • Režimy G-Sync, ULMB a 3D Vision existují zároveň nezávisle na sobě – při aktivaci jednoho z nich se zbylé dva režimy musí vypnout.
 • Režim ULMB se aktivuje pouze při 85 Hz, 100 Hz a 120 Hz. Funkce 3D vision se aktivuje pouze při 100 Hz a 120 Hz.
 • Technologie G-SYNC™ vyžaduje grafickou kartu NVIDIA a připojení DisplayPort, další informace naleznete na adrese www.geforce.com/g-sync.
 • Máte-li jakékoli otázky ohledně 144Hz výkonu, obraťte se přímo na dodavatele své grafické karty.
 • Autorská práva společnosti 2014 NVIDIA. NVIDIA, NVIDIA G-SYNC a 3D Vision jsou ochranné známky a/nebo registrované ochranné známky společnosti NVIDIA ve Spojených státech a dalších zemích.
 • Autorská práva pro software BATMAN: ARKHAM ORIGINS společnosti 2013 Warner Bros. Entertainment Inc. Byl vyvinut společnostmi WB Games Montreal a Splash Damage. BATMAN a všechny postavy, jejich zřetelné podoby a související prvky jsou ochranné známky společnosti DC Comics Copyright 2013. Všechna práva vyhrazena.
 • LOGO HER WB, EMBLÉM WB: ™ a autorská práva společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. (s13)

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat