LCD monitor s podsvícením LED

  LCD monitor s podsvícením LED

  První displej ErgoSensor na světě

  Inovativní monitor ErgoSensor od společnosti Philips je první inteligentní displej na světě, který vám dokáže sdělit, jak máte u počítače sedět v ergonomicky správné pozici Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s podsvícením LED

Řada P, 24" (61 cm), Displej Full HD 241P4LRYES/00 Najít podobné výrobky

První displej ErgoSensor na světě

pro zdravé a produktivní pracovní prostředí

 • Předvolby SmartImage pro snadnou optimalizaci nastavení obrazu

  Předvolby SmartImage pro snadnou optimalizaci nastavení obrazu

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný na obrazovce a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Fotografie, Filmy, Hry, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

 • SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele

  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele

  SmartErgoBase je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a zapojování kabelů. Díky prakticky nastavitelné výšce, úhlu otočení, sklopení a rotace lze polohu monitoru nastavit tak, aby byla maximálně pohodlná a zmírňovala fyzickou námahu dlouhého pracovního dne. Zapojení kabelů redukuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Nízká výška rámečku nad stolem pro maximální pohodlí při čtení

  Nízká výška rámečku nad stolem pro maximální pohodlí při čtení

  Monitor Philips lze díky pokročilé základně SmartErgoBase snížit téměř na úroveň stolu, aby se dosáhlo pohodlného úhlu pro sledování. Nízká výška rámečku nad stolem je dokonalým řešením, pokud pro práci s počítačem používáte brýle s bifokálními, trifokálními nebo progresivními skly. Navíc umožňuje uživatelům s velkými výškovými rozdíly používat monitor s preferovaným nastavením úhlu a výšky, čímž pomáhá snižovat únavu a námahu.

 • Snímač ErgoSensor pro zdravější způsob práce

  Společnost Philips je pevně přesvědčena, že práce by se měla přizpůsobovat lidem a nikoli naopak. Na podporu zdravějšího a produktivnějšího pracoviště vyvinula společnost Philips první inovativní technologii na světě zvanou „ErgoSensor“, která je vestavěná do monitoru a měří chování uživatele. ErgoSensor uživatelům doporučuje, jak správně ergonomicky sedět u počítače, a radí, jaká je správná vzdálenost pro sledování, jaký je ergonomický sklon krku a kdy si udělat přestávku. Šetří také až 80 % spotřeby energie, protože monitor vypne, když u něj uživatel nesedí.

 • Ušetří až 80 % nákladů na energii

  Výrobek ErgoSensor obsahuje vestavěný inovativní snímač, který sleduje a měří chování uživatele. Automaticky snižuje jas monitoru, když uživatel odejde, čímž snižuje náklady na energii až o 80 %. Automaticky se zapne na plný výkon v okamžiku, kdy se uživatel vrátí na své místo. Takto dochází nejen k úspoře energie, ale také k prodloužení životnosti monitoru a současně ke zmenšení vaší uhlíkové stopy.

 • 65 % recyklovaných plastů díky certifikaci TCO Edge

  Certifikace TCO Edge se uděluje výrobkům, které přesahují stávající programy ekologických štítků. Tato certifikace nad rámec požadavků TCO dále mimo jiné stanovuje, že výrobek používá minimálně 65 % recyklovaných plastů, je energeticky účinný, používá minimum nebezpečných materiálů, má 100% recyklovatelný obal a je navržen tak, aby se snadno recykloval. Můžete si být jisti, že tento monitor Philips je výrobkem špičkové technologie, který je nejlepší ve třídě ICT, takže je prospěšný pro vás i celou planetu a pomáhá vám učinit zodpovědný ekologický IT nákup.

 • Kryt bez PVC-BFR

  Kryt tohoto monitoru Philips neobsahuje bromované zpomalovače hoření ani polyvinylchlorid (neobsahuje PVC-BFR)

 • Nulová spotřeba energie díky vypínači na 0 wattů

  Použitím vypínače na 0 wattů, který je prakticky umístěn na zadní straně monitoru, můžete monitor zcela odpojit od napájení. To vede k nulové spotřebě energie a ještě více zmenšuje vaši uhlíkovou stopu.

 • Detekce držení krku a doporučená náprava

  Inovativní monitor Philips ErgoSensor s čidlem pro inteligentní detekcí držení těla interaktivně doporučuje ergonomicky správnou pozici při sezení před monitorem počítače.

Zobrazit všechny specifikace
 • Značka EPEAT Gold je platná pouze v zemích, kde společnost Philips zaregistrovala výrobek. Více informací o stavu registrace vaší země naleznete na adrese www.epeat.net.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat