3D LCD monitor s podsvícením LED

  3D LCD monitor s podsvícením LED

  Zážitky z 3D hraní na velkém displeji

  Vychutnejte si 3D hry na LED monitoru Philips 236G. Hraní je opět zábavnější s velkým displejem, 3D brýlemi s obrazem bez blikání a vícenásobnými vstupy HDMI! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

3D LCD monitor s podsvícením LED

Řada G, 58, 4 cm (23"), 3D, brýle FPR 236G3DHSB/00 Najít podobné výrobky

Zážitky z 3D hraní na velkém displeji

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky přívětivého zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky přívětivého zobrazení

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

 • SmartContrast 20000000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

  SmartContrast 20000000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Funkce SmartContrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

 • Reakce SmartResponse 2 ms pro rychlé 2D hraní

  Reakce SmartResponse 2 ms pro rychlé 2D hraní

  SmartResponse je exkluzivní technologie nejvyšší rychlosti společnosti Philips, která po zapnutí automaticky upraví dobu odezvy podle konkrétních požadavků aplikace, například her a filmů, jež vyžadují rychlejší dobu odezvy, aby byl obraz bez trhání, časové prodlevy a stínů

 • Funkce Easy 3D pro herní zážitky bez blikání

  Technologie Easy 3D zaručuje dlouhé hodiny příjemného sledování 3D díky obrazu bez blikání a omezení stínových obrazů. Kompatibilní 3D brýle jsou lehké a nevyžadují baterie. Jednoduše si vychutnejte 3D v pohodlí domova již dnes!

 • 3D brýle bez blikání pro snadné sledování

  Dopřejte si zábavu s lehkými polarizovanými 3D brýlemi se snadným použitím. Tyto 3D brýle bez blikání se nejen snadno vyměňují a udržují, ale jsou také cenově dostupné, takže si konečně mohou pořídit vlastní brýle všichni členové rodiny. Protože k brýlím nepatří žádné baterie ani kabely, můžete si je konečně užívat tak dlouho, jak jen chcete.

 • Převeďte 2D na 3D pomocí klávesy pro přímý přístup

  Převeďte svou sbírku ve 2D na 3D pouhým stisknutím tlačítka! Tato funkce je snadno přístupná pomocí programovatelné klávesy na rámečku a postará se o to, že vaše oblíbená sbírka her, filmů a videozáznamů ve 2D bude po převedení do 3D působit naprosto objevně.

 • Auto 3D s možností využití nejnovější technologie Blu-Ray a herních konzolí s rozhraním HDMI

  Pokud budete hrát hry z Blu-Ray disků nebo sledovat filmy na přehrávačích kompatibilních s připojením HDMI 1.4a, 3D displej Philips se automaticky přepne do režimu 3D a okamžitě poskytne úžasný obraz. Už se nemusíte zabývat žádným nastavováním!

 • Funkce SmartControl: pro snadné ladění displeje

  Software pro počítače, určený pro doladění výkonu a nastavení zobrazení. Philips nabízí uživatelům dvě možnosti pro úpravu nastavení obrazovky. Různá nastavení obrazovky můžete srozumitelným způsobem upravovat ve víceúrovňové nabídce na obrazovce pomocí tlačítek na monitoru nebo pomocí softwaru Philips SmartControl.

 • Ekologicky šetrný displej bez rtuti

  Monitory Philips s LED podsvícením neobsahují rtuť, jednu z nejjedovatějších přírodních látek, která škodí lidem i zvířatům. Díky tomu je snížen dopad na životní prostředí po celou dobu životního cyklu displeje od výroby až po likvidaci.

 • Symbol Energy Star pro energetickou účinnost a nízkou spotřebu energie

  Energy Star je program energetické efektivity, sponzorovaný americkou společností EPA a přijatý mnoha dalšími zeměmi. Certifikace Energy Star zaručuje, že kupujete výrobek, který vyhovuje ve všech úrovních provozu nejnovějším standardům v oblasti energetické účinnosti. Nové monitory Philips jsou certifikovány pro specifikace Energy Star 5.0 a splňují nebo překračují standard. Energy Star 5.0 například vyžaduje, aby byl v režimu spánku příkon výrobku nižší než 1 Watt, přičemž monitory Philips spotřebovávají méně než 0,5 Wattu. Další informace lze získat na webu www.energystar.gov

 • Technologie Full HD LED pro zářivý obraz ve 2D

  Bílé LED diody jsou polovodičová zařízení, která se rychle rozsvítí na plný a rovnoměrný jas, čímž zkracují dobu přípravy na provoz. LED diody neobsahují rtuť, což umožňuje ekologicky šetrný proces recyklace a likvidace. LED diody umožňují lepší ovládání stmívání LCD podsvícení a výsledkem je mimořádně vysoký kontrastní poměr. Díky stálé úrovni jasu na celé obrazovce také nabízejí dokonalou reprodukci barev.

Zobrazit všechny specifikace
 • Za účelem předcházení nevolnosti, jako jsou závratě, bolesti hlavy nebo dezorientace, nedoporučujeme sledovat 3D obraz po delší dobu.
 • Rodiče by měli dohlížet na děti, které sledují 3D obraz, a dávat pozor, zda se u nich neprojevují výše uvedené nepříjemné pocity. Sledování 3D obrazu se nedoporučuje u dětí do 6 let.
 • Přečtěte si podrobně uživatelskou příručku a dovíte se více o 3D obrazu a zdraví
 • Podrobnější informace o grafické kartě a dalších požadavcích na provoz ve 3D získáte na webu www.philips.com/support.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat