LCD monitor

  LCD monitor

  Pouze pro vaše oči!

  Displeje LCD s technologií Lightframe jsou pastvou pro oči a jsou navrženy pro osoby, které tráví dlouhé hodiny činností před obrazovkou počítače. Poskytují pro celou rodinu jedinečné sledování snižující únavu a elegantní, atraktivní styl. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor

56cm (22") širokoúhlý řada X 220X1SW/00 Najít podobné výrobky

Pouze pro vaše oči!

Snižte únavu očí pomocí displeje LCD s inovativní technologií Lightframe

 • SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky přívětivého zobrazení

  SmartImage: zážitek z optimalizovaného a uživatelsky přívětivého zobrazení

  SmartImage je exkluzivní špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazovaný a poskytuje optimalizovaný výkon zobrazení. Uživatelsky příjemné rozhraní umožňuje nastavit různé režimy, např. Kancelář, Obrázky, Zábava, Ekonomický atd., tak aby odpovídaly používané aplikaci. Na základě výběru technologie SmartImage dynamicky optimalizuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí a výsledkem je dokonalý výkon zobrazení. Ekonomický režim nabízí značné úspory energie. Vše v reálném čase a stisknutím jediného tlačítka!

 • TrueVision: laboratorní kvalita zobrazení

  TrueVision: laboratorní kvalita zobrazení

  TrueVision je špičková vlastní testovací a algoritmová technologie společnosti Philips pro nastavení monitoru a ladění. Je to obsáhlý proces, který zajišťuje u každého monitoru, který opustí továrnu (nikoli jen u několika kontrolních vzorků), dokonalé zobrazení v souladu se standardem čtyřikrát přísnějším, než jsou požadavky systému Microsoft Vista. Pouze společnost Philips jde tak daleko, že zaručí takovouto vysokou úroveň kvality barevné přesnosti a zobrazení u každého nového monitoru.

 • SmartContrast 30000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

  SmartContrast 30000:1 pro neuvěřitelně bohaté detaily černé

  Požadujete plochý LCD displej s nejvyšším kontrastem a nejzářivějším obrazem. Zářivý obraz je výsledkem zdokonaleného zpracování vysokopásmového videa od společnosti Philips v kombinaci s jedinečným extrémním tlumením a technologií pro zvýraznění podsvícení. Funkce SmartContrast zvyšuje kontrast s vynikající úrovní černé a přesným ohraničením stínů a barev. Poskytuje jasný, živý obraz s nejvyšším kontrastem a zářivými barvami.

 • Rychlá doba odezvy až do 2 ms

  Rychlá doba odezvy až do 2 ms

  SmartResponse je exkluzivní technologie nejvyšší rychlosti společnosti Philips, která po zapnutí automaticky upraví dobu odezvy podle konkrétních požadavků aplikace, například her a filmů, jež vyžadují rychlejší dobu odezvy, aby byl obraz bez trhání, časové prodlevy a stínů

 • Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup podporuje analogové VGA i digitální DVI signály

  Duální vstup s konektory, které podporují vstup analogových VGA i digitálních DVI signálů.

 • Přepínání mezi širokoúhlým formátem a obrazem v poměru 4:3 stiskem jediného tlačítka

  Přepínání mezi širokoúhlým formátem a obrazem v poměru 4:3 stiskem jediného tlačítka

  Funkce automatického nastavení formátu obrazu společnosti Philips ovládaná pomocí tlačítka slouží k přepnutí z obrazu s poměrem stran 4:3 do širokoúhlého režimu a zpět tak, aby sladila poměr stran displeje s obsahem při práci s širokými dokumenty bez rolování nebo při prohlížení širokoúhlých médií v širokoúhlém režimu a nezkresleném, přirozeném režimu zobrazení u obsahu s poměrem stran 4:3.

 • Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB pro pohodlné připojování periferních zařízení

  Port USB umožňuje uživateli pohodlně připojit multimediální zařízení plug and play, např. paměťová zařízení USB, fotoaparát, přenosný pevný disk, webovou kameru, PDA, tiskárnu a mnoho jiných zařízení podporujících připojení USB. Pohodlně umístěný port USB 2.0 na monitoru umožňuje signálům USB 2.0 procházet do počítače. Upozorňujeme, že mnoho zařízení typu fotoaparát nebo pevný disk je třeba napájet samostatně, neboť mají vyšší nároky na napájení, než kolik může poskytnout USB port monitoru.

 • Snižte únavu svých očí pomocí inovativní světelné technologie

  Lightframe je LCD technologie společnosti Philips, která se spouští zapnutím světelného rámu Lightframe a která snižuje únavu očí tím, že obklopí váš monitor rámem modrého světla, které stimuluje vaše vizuální smysly ke zlepšené koncentraci a poskytuje celkový pocit pohody.

 • Lesklé provedení v barvě Klavírová bílá obohacuje vzhled vaší domácnosti

  Atraktivní a elegantní úprava v barvě Klavírová bílá zapadne a doplní váš domov.

 • Vstup DVI-D a podpora HDCP

  Ochrana širokopásmového digitálního obsahu (HDCP) je systém ochrany autorských práv, který je zabudován do konektoru DVI. Pomáhá zamezit neoprávněnému kopírování obsahu chráněného autorskými právy. Ochrana HDCP umožňuje přehrávat média s chráněným obsahem, jako jsou filmy a koncerty. Za účelem prevence pirátství kontroluje signál a umožňuje přehrávání pouze legálních kopií.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat