PhotoFrame

  PhotoFrame

  Za každým snímkem je váš příběh

  Větší obrazovka, větší pohodlí při sledování! Rámeček Philips PhotoFrame 10FF2CMW zobrazí vaše digitální fotografie na displeji s vysokou hustotou pixelů a perfektními barvami - nyní s dvěma módními rámečky pro různé módní trendy nebo roční období. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PhotoFrame

25, 9cm (10, 2") LCD displej, 23, 9cm (9, 4") oblast sled. 10FF2CMW/00 Najít podobné výrobky

Za každým snímkem je váš příběh

 • Otočení, přiblížení, oříznutí, maskování a přidání efektů do fotografie

  Otočení, přiblížení, oříznutí, maskování a přidání efektů do fotografie

  Průvodce funkcí PhotoEffect je přehledný a umožňuje otočení, přiblížení, oříznutí a dokonce i nastavení barevných tónů fotografie na černobílý odstín nebo odstín sépie přímo ve fotorámečku PhotoFrame.

 • Vysoká hustota pixelů zajišťuje ostré a detailní zobrazení fotografií

  Nejlepší obrazovka s vysokou hustotou zobrazuje vaše vzácné snímky se stejně bohatými detaily skutečného světa a živými barvami, jako na vysoce kvalitních výtiscích.

 • Dokonalé digitální barvy pro bohaté a ohromující zobrazení fotografií

  Plně barevný displej zachytí krásu fotografií v sytých, věrných barvách. Najdete zde celé spektrum barev jako u profesionálně vytisknutých fotografií.

 • Bavte se kolážemi: zobrazte si více fotografií najednou

  Jde o efekt prezentace pro zobrazení fotografií v podobě koláže, v níž se automaticky a náhodně shromáždí různé snímky tak, aby se nezobrazovaly nehezké okraje, jež mohou vznikat u fotografií menších než obrazovka.

 • Přehrávání prezentací, prohlížení fotografie nebo náhledů, zobrazení času

  Flexibilní režimy zobrazení nabízejí volnost výběru zobrazování fotografií: po jednom snímku, v režimu miniatur pro rychlé a snadné vyhledávání anebo vytvoření prezentace z nejcennějších fotografií.

 • Vytváření alb a fotografií a správa fotografií

  Funkce Smart album umožňuje vytváření a správu alb a nastavení a úpravy přechodových efektů při prezentacích snímků.

 • Kopíruje fotografie z paměťových karet pro zvláštní uložení

  Fotorámeček Philips PhotoFrame může díky interním čtečkám paměťových karet číst dvě paměťové karty zároveň a program SmartCopy vám umožní zkopírovat digitální snímky z jedné paměťové karty na druhou. Program automaticky změní velikost a komprimaci zkopírovaných fotografií, aby se maximálně zvýšil počet fotografií, které lze uložit interně nebo externě.

 • Uloží až 1 000 fotografií v interní paměti

  Inteligentní ukládání fotografií využívá inteligentní software, jenž minimalizuje nároky na paměťové médium a přitom nesnižuje kvalitu fotografií.

 • Funguje na střídavý proud anebo bezdrátově na napájení z akumulátoru

  Střídavý proud nebo zabudovaný akumulátor nabízejí možnost volby provozu fotorámečku PhotoFrame na standardní AC (stř.) napájení nebo bezdrátově, na zabudovaný akumulátor.

 • Elegantní zaklapávací rámečky odpovídají vaší náladě a doplňkům

  Elegantní rámečky jsou snadno vyměnitelná umělecká dílka, která snadno zaklapnete do rámečku Photo Frame, abyste reagovali na změnu módy nebo doplňků interiéru.

 • Snadno vyměnitelné leštěné hliníkové a mahagonové módní rámečky

  Módní rámečky jsou snadno vyměnitelná umělecká dílka z leštěného hliníku nebo kvalitního mahagonu, která lze připnout k rámečku Photo Frame a reagovat tak na změnu módy nebo doplňků interiéru.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat