1
Televizory

Televizory Philips Smart TV

Více toho, co milovat

Náš oblíbený Smart televizor

Televizor Android 7304 4K LED

O obsah stačí požádat  


• Obchod Google Play a galerie aplikací Philips. Více toho, co milovat

• Hlasové ovládání AI. Vestavěná funkce Google Assistant. Spolupracuje s aplikací Alexa

Doporučená maloobchodní cena: 19 999 Kč

Najděte to. Pusťte si to. Zahrajte si to.


Získejte svůj oblíbený obsah. Snadno a rychle.

 

Dostaňte se k vašemu oblíbenému obsahu kdykoli si přejete s chytrým televizorem Philips Smart TV. Srozumitelné rozhraní vám umožní najít oblíbené aplikace a přehrát filmy, pořady, hry a hudbu. Od nejnovějšího obsahu Netflix po vaše playlisty na Spotify.

Ovladač lze aktivovat pomocí hlasu | Ovladač Smart TV

Vestavěná funkce Google Asistent*


Ovládejte váš televizor Philips Android TV™ pomocí hlasu

 

Chcete sledovat Netflix nebo zjistit, jaké bude počasí? Jednoduše to řekněte vašemu televizoru. Sdělí vám předpověď počasí, aniž by přerušil to, co právě sledujete. Dokonce můžete řídit všechna vaše chytrá zařízení, která jsou kompatibilní s aplikací Google Asistent. Ztlumte světla z pohodlí své pohovky.

Google cast, televizor Philips | Televizor s vestavěnou funkcí Google Chromecast

Vestavěné funkce Chromecast™


Z vašeho chytrého zařízení do vašeho televizoru Smart TV

 

Bezdrátově přehrávejte filmy, hudbu a další obsah z vašeho notebooku nebo chytrého zařízení pomocí televizoru Philips Android TV. Stačí kliknout na ikonu Chromecast na vašem chytrém zařízení a začít sledovat obsah ze stovek podporovaných aplikací, včetně Netflix a YouTube.

Philips TV Alexa

Funguje s aplikací Amazon Alexa*


Váš hlas je váš dálkový ovladač

 

Dny hledání dálkového ovladače televizoru jsou pryč. Nyní můžete k ovládání televizoru Philips se systémem Android použít svůj hlas prostřednictvím zařízení s podporou funkce Alexa, například Amazon Echo. Zapněte televizor, změňte kanál, přepněte na herní konzoli —a mnoho dalšího— díky aplikaci Alexa.

Herní režim na televizoru Philips Android TV

Hrajte ve větších rozměrech


Pusťte se do hraní

 

Nezáleží na tom, jestli stahujete nebo přehráváte, chytrý televizor Philips Smart TV vás pohltí do světa her. Intuitivní nabídky vám usnadní nalezení oblíbených titulů a objevení nových. Herní režim Ambilight povýší akci na novou úroveň.  

*Aplikace Google Assistant je k dispozici na televizorech Philips se systémem Android, které používají verzi operačního systému Android O (8) nebo vyšší. GA je k dispozici ve vybraných jazycích a zemích, přičemž od začátku je podporována angličtina – UK, němčina – DE a francouzština – FR. Seznam podporovaných jazyků/zemí bude postupně rozšiřován. Chcete-li získat nejnovější seznam jazyků a zemí podpory, obraťte se na naše oddělení péče o zákazníky.
*Amazon, Alexa a všechna související loga jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích přidružených společností.

Nejlepší televizory Philips Android TV

Nejlepší televizory Philips Saphi Smart TV

  Více o televizorech Philips

Ambilight
Nechte se pohltit vaším oblíbeným obsahem

OLED televizor
Takto vypadá realistický zážitek

Zařízení Soundbar
Pro každý vzrušující moment