Dárek pro životní výročí s neocenitelným významem

Vzpomínky jsou pro nás neocenitelné; proto velice rádi, zejména při zvláštních příležitostech, pořizujeme fotografie rodiny a přátel. Po oslavě jsou ale fotografie, společně se vzpomínkami, velice často ukryté ve složce v počítači.

Fotorámečky PhotoFrame2009 představují skvělý způsob, jak své vzpomínky sdílet a uchovat živé. Fotorámečky Philips PhotoFrame2009 mají úžasný vzhled, nabízejí skvělou kvalitu snímků a přirozeně zapadnou do každé domácnosti. Než někomu darujete fotorámeček PhotoFrame2009, udělejte z něj opravdu osobní dárek a předem do rámečku načtěte svou oblíbenou kolekci vzpomínek. Ať už se jedná o svatbu, narození dítěte nebo oslavu nového bytu, jedná se o dokonalý dárek pro každou příležitost.

Tento dokonalý dárek naleznete zde!

Sdílejte kdekoli

Protože fotorámeček SPH8008, vrchol naší řady výrobků, obsahuje akumulátor, můžete jej doma jednoduše vzít a sdílet kdekoli.

Další informace

Vynikající kvalita snímků

Je důležité, abyste své vzpomínky znovu prožili v těch nejjemnějších detailech. Všechny digitální fotorámečky Philips PhotoFrame2009 se vyznačují inovativní technologií vylepšení snímků, která jim zajišťuje vynikající kvalitu.

Zažijte kvalitu k nerozeznání od skutečného života

Dokonalý dárek pro každou příležitost

Nová stylová řada digitálních fotorámečků Philips PhotoFrame2009 nabízí úžasný výběr bez ohledu na to, zda vybíráte dárek pro oslavu narození dítěte, svatbu, narozeniny nebo zda chcete prostě dát něco od srdce.

Vynikající kvalita snímků

Díky vysoce kvalitním displejům a jedinečným funkcím vylepšení obrazu společnosti Philips – jako jsou například technologie imagenPro nebo RadiantColor – vaše vzácné
vzpomínky opravdu znovu ožijí.

imagen Pro

Jedná se o jedinečnou technologii vylepšení obrazu společnosti Philips, která oživí vaše fotografie. Touto funkcí jsou vybaveny všechny fotorámečky Philips PhotoFrame2009. Automaticky optimalizuje obraz s cílem získat tu nejlepší ostrost, přesnost a barvy a současně zachovat nejpřirozenější pleťové tóny – konec vybledlým nebo červeným tvářím.

Technologie RadiantColor

RadiantColor je další jedinečná technologie společnosti Philips, která slouží k vylepšení vašich zážitků při prohlížení. Když prohlížíte fotografii menší velkosti, než má obrazovka, technologie RadiantColor prodlouží barvy z okrajů fotografie na celou obrazovku rámečku, a tím zabrání zobrazení jinak obvyklých nevzhledných černých pruhů.

Žádné černé pruhy

Logo Philips Green

Prostřednictvím inovace designu našeho portfolia výrobků je společnost Philips plně zavázána k zlepšování životního prostředí. Naše inovace začínají na jednoduchých nápadech, jako je nižší spotřeba energie, přes navrhování menších balení až po jednodušší demontáž pro recyklaci.

Hledejte logo Philips Green – oficiální symbol výrobků, které jsou výrazně šetrnější k životnímu prostředí než konkurenční výrobky nebo starší modelové řady.

Úspora energie na základě technologie Smart Power Pro

Fotorámeček řady PhotoFrame2009 vybavený technologií Smart Power Pro se automaticky vypne, jakmile zjistí, že bylo zhasnuto okolní osvětlení. Jinak řečeno – fotorámeček řady PhotoFrame2009 zjistí, že jste opustili místnost, a vypne obrazovku. Další možností je nastavit vypínač pro zapnutí a vypnutí.