1
Péče o zuby a dásně

Šetrná péče o zuby, dásně a jazyk s Philips Sonicare


Dopřejte si tu nejlepší péči o Vaše zuby, dásně a jazyk s Philips Sonicare. Naše inovativní výrobky zaručují skvělé výsledky a jsou doporučovány zubními lékaři a dentálními hygienistkami po celém světě. Díky více než 100 letům zkušeností v oblasti zdravotní péče Vám výrobky Philips Sonicare pomohou ke zdravému úsměvu.

  Náhradní hlavice s 40% slevou

   

  Registrací svého sonického zubního kartáčku Philips Sonicare obdržíte jednorázový 40% slevový kód na 1 balení náhradních hlavic Philips Sonicare, který můžete uplatnit v Internetovém obchodě Philips.

  Jaké jsou rozdíly mezi sonickým a manuálním zubním kartáčkem?

  Manuální nebo elektrický kartáček
  Přehrát video
  Hlavní rozdíl mezi manuálním a sonickým kartáčkem spočívá v tom, že sonický kartáček je efektivnější v odstranění plaku v kratším čase. Při čištění navíc vzniká dynamická vlna, která dočišťuje a odplavuje zbytky plaku a nečistot."

  Kateřina, dentální hygienistka

  Odborné rady vám pomohou při péči o zuby a dásně

  Profesionálové v oboru péče o zuby a dásně
  Jste zubař nebo dentální hygienistka?

  Pátek třináctého


  U nás pátek třináctého smůlu nenosí, ale přínáší 13% slevu na veškerý sortiment.

  Pro slevu zadejte do objednávky na philips.cz/obchod slevový kód: PATEK13

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody

  * Toto pole je povinné
  *

  *
  Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.