1
Péče o zuby a dásně

Šetrná péče o zuby, dásně a jazyk s Philips Sonicare


Dopřejte si tu nejlepší péči o Vaše zuby, dásně a jazyk s Philips Sonicare. Naše inovativní výrobky zaručují skvělé výsledky a jsou doporučovány zubními lékaři a dentálními hygienistkami po celém světě. Díky více než 100 letům zkušeností v oblasti zdravotní péče Vám výrobky Philips Sonicare pomohou ke zdravému úsměvu.

  Inovativní sonická technologie Philips Sonicare

   

  Sonický elektrický kartáček Philips Sonicare využívá vysokou frekvenci 31 000 stěrů za minutu k účinnému stírání zubního plaku a vzniku dynamické vlny. Ta vhání molekuly vody, zubní pasty a slin do obtížně dostupných míst podél linie dásní a do mezizubních prostor, kde ničí škodlivé bakterie.

  Elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare

  Jak to funguje

  Stíravý sonický pohyb efektivně odstraňuje zubní plak a zároveň vhání tekutinu podél linie dásní a do mezizubního prostoru.

  Jaká kartáčková hlavice Philips Sonicare je pro mě ta pravá?

   

  Značka Philips Sonicare nabízí širokou škálu kartáčkových hlavic, které vyhoví vašim individuálním potřebám. Ať už se chcete zbavit zubního plaku, lépe pečovat o své dásně nebo získat zářivě bílý úsměv, stačí si vybrat tu správnou hlavici.

  Elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare

  Náhradní hlavice s 40% slevou

   

  Registrací svého sonického zubního kartáčku Philips Sonicare obdržíte jednorázový 40% slevový kód na 1 balení náhradních hlavic Philips Sonicare, který můžete uplatnit v Internetovém obchodě Philips.

  Jak zjednodušit čistění mezizubních prostor?


  Philips Sonicare AirFloss Ultra zjednoduší a zefektivní vaši každodenní mezizubní hygienu. Směs vzduchu a mikro-kapiček vody šetrně a efektivně odstraňuje zubní plak podél linie dásní a z mezizubních prostor, čímž přispívá ke zdraví dásní. Nemusíte se tak trápit s mezizubní nití.
  Philips Sonicare AirFloss

  Jak to funguje

  Jemný proud vzduchu a vody odstraňuje zubní plak.

  Svěží dech po celý den


  Nasaďte hlavici TongueCare+ pro jemné odstranění zápachu, který způsobují bakterie v pórech jazyka. 240 speciálně rozmístěných nopků MicroBristles pronikne do všech rýh a nepravidelností na jazyku a odstraní bakterie a nečistoty, které mohou za špatný dech. V kombinaci se sprejem na jazyk BreathRx dosáhnete naprosté čistoty a velmi svěžího dechu.
  Philips Sonicare TongueCare+

  Jak to funguje

  Stačí nasadit a zbavit se nečistot na jazyku

  Proměňte čištění dětských zubů v zábavu


  Se sonickým dětským zubním kartáčkem Philips Sonicare for Kids si děti čistí zuby lépe, déle a častěji. Bezplatná vzdělávací aplikace s roztomilým Sparklym navíc změní každodenní čištění zubů v zábavu a pomůže dětem vybudovat zdravé návyky.
  Elektrické zubní kartáčky Philips Sonicare

  Jaké jsou rozdíly mezi sonickým a manuálním zubním kartáčkem?

  Manuální nebo elektrický kartáček
  Přehrát video
  Hlavní rozdíl mezi manuálním a sonickým kartáčkem spočívá v tom, že sonický kartáček je efektivnější v odstranění plaku v kratším čase. Při čištění navíc vzniká dynamická vlna, která dočišťuje a odplavuje zbytky plaku a nečistot."

  Kateřina, dentální hygienistka

  Osobní rady v aplikaci Philips Sonicare pro lepší čištění zubů


  Dopřejte si dokonalé čištění s kartáčkem Philips Sonicare DiamondClean Smart s interaktivní mobilní aplikací. Díky okamžité zpětné vazbě a doporučením přímo pro vás budete mít čištění zubů pod kontrolou. Není to jen kartáček – je to ta nejlepší péče o vaše zuby, dásně a jazyk.

  Odborné rady vám pomohou při péči o zuby a dásně

  Profesionálové v oboru péče o zuby a dásně
  Jste zubař nebo dentální hygienistka?

  Přijdejte se k Philips a získejte výhody

  * Toto pole je povinné
  *

  *
  Philips si váží Vašeho soukromí a rozhodně jej nebere na lehkou váhu. O našich zásadách ochrany osobních údajů se dozvíte více na následujícím odkazu:http://www.philips.cz/a-w/zasady-ochrany-osobnich-dat.html. O slevu 15 % na váš nákup v online obchodě Philips lze žádat pouze jednou.