Lokny jako na molu

1. krok

 

Začněte s umytými a vysušenými vlasy. Udělejte pěšinku nízko po straně: začněte na úrovni vnějšího okraje obočí a skončete na úrovni vnějšího okraje obočí.

Krok 1

2. krok

 

Naneste na vlasy stylingovou pěnu a zhruba je vyfoukejte pomocí polstrovaného kartáče. Vlasy směrujte nahoru přes přední část hlavy, aby ležely naplocho.

Krok 2

3. krok

 

Upevněte vlasy nahoru, přičemž dole nechte asi 4cm pruh. Natočte pramen vlasů na kulmu – kořínky vlasů by měly být co nejblíže základně. Poté vlasy natočte směrem ke špičce.

Krok 3

4. krok

 

Stejným způsobem odepněte a natočte další část vlasů. Postupujte nahoru a natáčejte různě velké prameny: některé vlasy natáčejte blíže k základně válce a jiné blíže ke špičce, abyste vytvořila přirozenější a hravější vzhled.

Krok 4

5. krok

 

Jakmile se dostanete k horním pramenům vlasů, natáčejte jen od úrovně obočí směrem dolů, aby vršek hlavy zůstal hladký. Pro výsledný měkký dojem natáčejte okolo obličeje směrem dovnitř, spíše než směrem od obličeje.

Krok 5

6. krok

 

Vykartáčujte dolní části loken měkkým kartáčem, nahoře účes uhlaďte a nalakujte.

Krok 6

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Optimálních možností prohlížení našich stránek dosáhnete v nejnovější verzi prohlížečů Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox.