Velký třesk

1. krok

 

Abyste vytvořila dokonalý základ pro maximální objem, umyjte si vlasy šampónem pro zvětšení objemu a použijte příslušný kondicionér. Poté vlasy připravte na úpravu pomocí pěny nebo krému pro zvětšení objemu při foukání.

Krok 1

2. krok

 

Vyfoukejte si vlasy. Během foukání nadzvedávejte vlasy u kořínků, aby získaly maximální objem. Použijte přitom velký kulatý kartáč: začněte vespod a pokračujte směrem nahoru, abyste stále vytvářela objem.

Krok 2

3. krok

 

Jakmile budou vlasy téměř suché, pomocí plochého kartáče je u kořínků nadzvedněte a sčesejte směrem od tváře, což vyvolá maximální dojem objemu vlasů. Namiřte vysoušeč ke kořínkům a poté přesuňte proud vzduchu nahoru.

Krok 3

4. krok

 

Jemně sčesejte vlasy u kořínků. Tím se zajistí další opora objemu, který bude lépe držet. V dalším kroku vyhlaďte vnější vrstvu vlasů a kartáčem s přírodními štětinami je vyčešte směrem od obličeje.

Krok 4

5. krok

 

Přehoďte si vlasy přes rameno a vytvořte nízko posazený culík. Ten upevněte vlasovou gumičkou. Chcete-li, zakryjte ji ozdobným doplňkem. Potom culík rozdělte na dvě části.

Krok 5

6. krok

 

Vytvořte pletený cop: vezměte malý kousek z jedné strany, přetáhněte jej vpředu a spojte s druhou stranou. Pokračujte směrem dolů a postupujte střídavě zleva doprava a zase zprava doleva. Konec upevněte tenkou gumičkou, kterou můžete zakrýt hezkou stužkou.

Krok 6

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Optimálních možností prohlížení našich stránek dosáhnete v nejnovější verzi prohlížečů Microsoft Edge, Google Chrome nebo Firefox.