1
Výrobky

Existuje souvislost mezi zdravím ústní dutiny a onemocněním srdce?

   

Lidem, kteří dbají na dobrou hygienu dutiny ústní, je často odměnou zdravý kardiovaskulární systém a také pěkný úsměv. Tento jev může mít několik příčin; v neposlední řadě to, že lidé, kteří se dobře starají o zuby, vedou celkově zdravější životní styl.

Může dobrá hygiena ústní dutiny napomoci prevenci onemocnění srdce?

   

Existují různé teorie týkající se otázky, proč je zdraví dutiny ústní spojeno se srdečními problémy. Protože zánět dásní vzniká působením bakterií, které se množí v ústech, může dojít k přechodu bakterií dásněmi přímo do krevního řečiště a odtamtud do srdce. Z tohoto důvodu dává smysl dobře pečovat o zuby a dásně, aby se zabránilo vzniku jakýchkoliv problémů.

Ošetření onemocnění ústní dutiny


Pokud již zánět dásní máte, je možné tyto problémy řešit. Čistěte si zuby nejméně dvakrát denně, déle než obvykle, a nezapomeňte čistit krčkovou oblast podél linie dásní a mezizubní prostory. Dva týdny čištění sonickým zubním kartáčkem Philips Sonicare by měly stačit k tomu, aby se vyřešila většina včas zachycených problémů. Pokud problém přetrvává, navštivte svého zubního lékaře nebo dentální hygienistku.

Philips Sonicare

Jak může sonický zubní kartáček Philips Sonicare pomoci?

   

Sonický zubní kartáček Philips Sonicare představuje nejlepší způsob, jak z převážné části zajistit zdraví dutiny ústní. Protože hlavice kartáčku vykoná 31 000 stěrů za minutu, snadno se postará o efektivní a šetrné odstranění zubního plaku a prevenci zánětu dásní. Kartáček Philips Sonicare dosáhne a vyčistí i hůře dostupné oblasti chrupu.

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).