1
Výrobky

Souvisí zdraví ústní dutiny s celkovým zdravotním stavem?

   


Je snadné vnímat ústa a hygienu dutiny ústní jako něco, co je odděleno od celkového režimu vaší osobní hygieny. Důvodem by mohlo být, že čištění zubů provádíme vždy na začátku a na konci dne, nikoli během pracovní doby nebo ve volném čase. Existuje však mnoho důvodů, proč může mít vhodná péče o zuby a dásně pozitivní vliv na celý váš život.

Zdravá ústa, šťastný život

   

Vaše ústa ovlivňují způsob, jakým vyslovujete, jak jíte i jak vypadáte. Pokud vás tedy bolí zub, máte zubní kaz nebo vám nějaký zub chybí, může to mít vliv na vaše vnímání v práci a ve společnosti, může vás to připravit o požitek z dobrého jídla nebo dokonce narušit váš spánek. Dopad na kvalitu života může být poměrně dramatický.

Udělejte změnu

   

Dobrá zpráva je, že problémům se zdravím dutiny ústní se dá předcházet, a pokud jsou zachyceny včas, dají se léčit. Vrátit zubům a dásním plné zdraví může být velmi jednoduché – stačí si zuby čistit déle a častěji, jíst kvalitnější stravu a denně pečovat o mezizubní prostory. Je snadné brát výsledek čištění zubů jako samozřejmost. Ústa plná zdravých zubů a dásní vám ale skutečně mohou pomoci vychutnat si život na plno.

PHILIPS SONICARE  

Jak může sonický zubní kartáček Philips Sonicare pomoci?

   

Philips Sonicare je ideální sonický zubní kartáček pro prevenci a péči o dutinu ústní. Sonický zubní kartáček Philips Sonicare zabraňuje množení bakterií na zubech, chrání před zánětem dásní či parodontitidě. S pomocí naší nejmodernější sonické technologie a dynamického čištění vám výsledky jen neslibujeme – přinášíme je! Pokud chcete mít zuby čisté tak, že to skutečně pocítíte, důvěřujte značce, které dávají přednost zubní lékaři a dentální hygienistky po celém světě.

Zjistěte, jak zdravá ústní dutina zlepšuje váš každodenní život

Zaregistrovat

Přijdejte se k Philips a získejte výhody

Získejte 15% slevu

 

Zapojte se do iniciativity Better Me, Better World a ziskejte 15% slevu na další nákup v online obchodě Philips (platí pouze pro nově přihlášené do databáze).