Bezdrátový Hi-Fi systém

  Streamium

  Bezdrátový Hi-Fi systém

  Vychutnejte si hudbu Hi-Fi v každé místnosti

  Vychutnejte si se systémem Multiroom Music zvuk Hi-Fi v každé místnosti. Věrný zvuk díky reproduktorům ClariSound a digitálnímu bezeztrátovému formátu FLAC vám zprostředkuje mimořádně široké zvukové jeviště a vaší komprimovanou digitální hudbu v CD kvalitě.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Bezdrátový Hi-Fi systém

Vychutnejte si hudbu Hi-Fi v každé místnosti

Posedlost zvukem

 • 2 x 50 W RMS; Hi-Fi zvuk s digitálním zesilovačem třídy „D“

  2 x 50 W RMS; Hi-Fi zvuk s digitálním zesilovačem třídy „D“

  Naplňte místnost oblíbenou hudbou díky hudebnímu výkonu 2 x 50 W a digitálnímu zesilovači třídy „D“. Zesilovač převádí analogový signál na digitální, který poté zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má také zesilovač více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači třídy AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

 • 160GB pevný disk umožňuje uložení až 2 000 hudebních alb

  160GB pevný disk umožňuje uložení až 2 000 hudebních alb

  160GB pevný disk tohoto zvukového systému Philips poskytuje velmi velkou kapacitu pro ukládání souborů s digitální hudbou z počítačů PC/MAC a snadno pojme až 2 000 hudebních alb. Úspora místa, inteligentní správa hudební sbírky a snadný přístup – vše na jednom místě.

 • Díky systému Multiroom Music lze přehrávat skladby ve všech místnostech domu či bytu.

  Díky systému Multiroom Music lze přehrávat skladby ve všech místnostech domu či bytu.

  Systém Multiroom Music vám umožní přehrávat oblíbené skladby ve vynikající kvalitě po celém domě či bytě. Umožňuje bezdrátově přenášet hudbu ve zvukovém systému Philips Multiroom. Chcete-li jej aktivovat, stačí při přehrávání oblíbené skladby stisknout ikonu Multiroom Music. Hudba se začne přehrávat na všech stanicích, které jsou připojeny. Není nutné nic složitě nastavovat. Podělte se o své nejoblíbenější skladby se členy rodiny a přáteli.

 • Změňte svůj chytrý telefon na dálkový ovladač AV výrobků společnosti Philips

  Změňte svůj chytrý telefon na dálkový ovladač AV výrobků společnosti Philips

  Aplikace Philips MyRemote vám umožní použít iPhone, iPod Touch nebo chytrý telefon se systémem Android pro vzdálené ovládání AV výrobků Philips zapojených do sítě. Aplikace automaticky rozezná Blu-ray přehrávač Philips, domácí kino nebo hudební přehrávač Streamium zapojený do domácí sítě Wi-Fi a umožní vám bleskově ovládat všechna zařízení z libovolného místa domu. A jestliže máte do sítě zapojeno více AV výrobků Philips, budete se mezi nimi moci přepínat a ovládat je nezávisle. Tato bezplatná aplikace je vytvořena výhradně pro výrobky společnosti Philips.

 • Barevný dotykový displej pro snadné procházení

  Barevný dotykový displej pro snadné procházení

  Dotykový displej umožňuje ovládat zařízení jednoduše stisknutím tlačítek na displeji místo fyzických tlačítek na zařízení. Stačí přístroj zapnout a na LCD displeji se zobrazí uživatelské rozhraní dotykové obrazovky se všemi možnostmi nastavení. Dotykový displej představuje kombinaci technologie LCD s dotykovými čidly a výkonným mikroprocesorem. Po stisknutí určité oblasti na obrazovce prstem je vyslán odpovídající signál do procesoru a příkaz je okamžitě proveden.

 • Volitelný dok pro iPod/iPhone pro pohodlné přehrávání hudby

  Volitelný dok pro iPod/iPhone pro pohodlné přehrávání hudby

  Jsou zde nové možnosti. Kromě přehrávání hudby z disků CD, přes připojení MP3 Link, pomocí vstupu AUX-in a pomocí bezdrátového přenosu z počítače PC/MAC nyní můžete přehrávat hudbu i z iPodu a iPhonu. Stačí iPod nebo iPhone vložit do doku, přepnout ho do dokovacího režimu a pomocí dálkového ovladače vybrat skladby, které chcete poslouchat. Pomocí dokovací kolébky, která je k dispozici jako volitelné příslušenství, můžete skladby ze své sbírky poslouchat ve vynikající kvalitě na zvukovém systému.

 • Bezdrátový přenos hudby a fotografií z PC/MACu

  Bezdrátový přenos hudby a fotografií z PC/MACu

  Váš počítač PC/ MAC je naplněn hudbou, kterou lze nyní pohodlně přenášet do audiozařízení Philips – bez změti kabelů. Sdílejte s ostatními na večírku své oblíbené skladby nebo si je jen vychutnejte v pohodlí domova. Pokud to samé provedete se svými sbírkami fotografií, budete si je moci prohlížet během poslechu hudby. Využijte pohodlí bezdrátového přenosu a zpřístupněte poklady ve vašem PC/ MACu.

 • Nalaďte si některou z tisíců internetových rozhlasových stanic

  Nalaďte si některou z tisíců internetových rozhlasových stanic

  Zařízení Streamium přináší tisíce internetových rozhlasových stanic. Nyní můžete mít přehled o veškeré hudbě po celém světě. Připojte přehrávač Streamium k Internetu a poslouchejte své oblíbené programy online, aniž byste museli zapínat počítač (PC/MAC).

 • Přehrávejte DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Přehrávejte DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Přehrávejte DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG a JPG.

 • Funkce FullSound zajišťuje plné basy a čistou reprodukci vaší hudby

  Funkce FullSound zajišťuje plné basy a čistou reprodukci vaší hudby

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si hudbu vychutnáte bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu následného zpracování audia, kombinuje technologii FullSound proslulou zkušenostmi společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu, čistota zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby, který osloví vaši duši a roztančí vaše nohy.

 • Celkový výstupní výkon 10 W RMS

  Celkový výstupní výkon 10 W RMS

  Tento hudební systém Philips má celkový výstupní výkon 10 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

Zobrazit všechny specifikace
 • Napster je k dispozici pouze v Německu a ve Spojeném Království.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat