1

Prestigo

Univerzální dálkový ovladač

  -{discount-percentage}%

  Prestigo

  Univerzální dálkový ovladač

  Vaše oblíbené kanály na dosah ruky

  Přepínejte své oblíbené kanály naším univerzálním dálkovým ovládáním s barevnými ikonami! V ovládání Prestigo SRU8015, které disponuje ideálním poměrem ovládání pomocí tlačítek a dotykového displeje, slouží technologie pohodlí. Zobrazit všechny výhody

  Bohužel tento produkt již není k dispozici

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vaše oblíbené kanály na dosah ruky

Přepínejte své oblíbené kanály naším univerzálním dálkovým ovládáním s barevnými ikonami! V ovládání Prestigo SRU8015, které disponuje ideálním poměrem ovládání pomocí tlačítek a dotykového displeje, slouží technologie pohodlí. Zobrazit všechny výhody

Bohužel tento produkt již není k dispozici

Prestigo Univerzální dálkový ovladač

15 v 1 SRU8015/10 Najít podobné výrobky

Vaše oblíbené kanály na dosah ruky

Ovládání až 15 zařízení z celkového počtu 25

Dálkový ovladač 15 v 1 umožňuje ovládat až 15 zařízení domácí zábavy jediným dálkovým ovládáním. Díky vestavěné databázi kódů dálkových ovládání lze tento ovladač snadno naprogramovat tak, aby se jím dala řídit téměř všechna audiovizuální zařízení prakticky libovolné značky. Jediný ovladač pro všechna vaše zařízení, bez nepříjemného hledání toho správného dálkového ovládání!

Obsáhlá knihovna ikon kanálů pro snadný výběr

Dálkové ovládání obsahuje knihovnu ikon kanálů nejsledovanějších televizních stanic ve většině zemí. Pomocí barevného LCD displeje můžete naprogramovat odpovídající ikony kanálů ke správným kanálům. Jakmile ikony jednou nastavíte, můžete k přepínání kanálů místo tlačítek s číslicemi na dálkovém ovládání použít ikony televizních stanic na LCD displeji.

Rozsáhlá databáze kódů dálkových ovládání pro většinu zařízení a značek

Univerzální databáze kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky představuje knihovnu kódů, která je zabudována v určitém dálkovém ovladači. Tato funkce umožňuje, aby dálkový ovladač řídil další zařízení bez nutnosti učení jednotlivých signálů. Pro ovládání všech audio/video zařízení na dnešním trhu vyberte příslušné sady kódů dálkových ovládání přenášených infračervenými paprsky pro zařízení, která chcete ovládat - bez ohledu na model a značku.

Pro nastavení není nutná žádná příručka

Na rozdíl od jiných univerzálních dálkových ovladačů, kde je třeba zadat trojciferný kód identifikující značku a typ zařízení, je součástí tohoto dálkového ovladače návod krok za krokem na přístroji pro nastavení vašeho zařízení, bez ohledu na jeho značku.

Snadné učení kódů z jiného ovladače

Funkce učení umožňuje, aby dálkový ovladač zachytil a uložil signály přenášené infračerveným paprskem z jiných dálkových ovladačů a podle potřeby je použil. Když nejsou v zabudované databázi zahrnuty kódy zařízení, je možné je dálkový ovladač naučit od původního dálkového ovladače tak, že na něj namíříte.

Snadné přidání a označení dalších funkcí

Vylepšený způsob přidávání a označování funkcí usnadňuje a zrychluje přidání dalších funkcí. Nyní již nebudou chybět žádné užitečné funkce.

Snadno čitelný 5,1cm (2,0") barevný LCD displej s vysokým rozlišením

LDC displej s vysokou kvalitou rozlišení (TFT displej 220 x 175 pixelů) umožňuje skvělou čitelnost obsahu na obrazovce.

Aktivity určené k ovládání většího množství zařízení jedním tlačítkem

Namísto samostatného ovládání komponent spojuje ovládání vycházející z akcí nejčastěji používané funkce do aktivit jako ‚Sledování filmu‘ nebo ‚Poslech CD‘. Jestliže uživatel vybere akci ‚Sledování filmu‘, nemusí ovládat zvlášť každou jednotlivou část vybavení (např. DVD přehrávač, televizor a multimediální přijímač). Jediné tlačítko ukrývá všechny pokyny nezbytné pro zahájení sledování filmu: zapnutí televizoru, zapnutí zesilovače a volbu správného vstupu, zapnutí DVD přehrávače a zahájení přehrávání.

Ovládání otočným kurzorem pro rychlé procházení nabídek

Kurzor obsahující otočné kolečko umožňuje procházet nabídku nastavení a stránky zařízení v obou směrech, doprava i doleva.

LCD obrazovka je podsvětlena pro pohodlnou obsluhu v šeru

Podsvětlení zajišťuje dobrou čitelnost LCD displeje nebo klávesnice i za slabého okolního světla. Dva nejběžnější typy podsvětlení zahrnují použití diod LED a elektroluminiscenční osvětlení (EL). Dálkové ovladače s podsvětlením LED mají obvykle jasné, avšak nerovnoměrné podsvětlení žluté nebo zelené barvy. Panely s podsvětlením typu EL vyzařují rovnoměrné světlo modrého, bílého nebo zeleného odstínu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat