Digitální fotoalbum

  Digitální fotoalbum

  Objevte znovu kouzlo sdílení příběhů

  S fotoalbem můžete znovu objevit kouzlo sdílení příběhů. Dokáže rozesmát, vystrašit, rozplakat či vzbudit úsměv, aniž by padlo jediné slovo. Tak neváhejte, prohlédněte si ho a pošlete dál. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Digitální fotoalbum

20, 3 cm (8"), Ovládání dotykovým okrajem SPH8408/10 Najít podobné výrobky

Objevte znovu kouzlo sdílení příběhů

Digitální fotoalbum

 • imagen Pro pro ostřejší a živější barvy s přirozenými pleťovými odstíny

  Jedinečná technologie pro vylepšení obrazu imagen společnosti Philips automaticky provádí analýzu fotografií, na jejímž základě upravuje barvy a optimální kontrast. Technologie imagen Pro je pokročilá technologie pro vylepšení obrazu, která z technologie imagen přejímá 3 základní části pro vyšší přesnost barev, hloubku barev a chytrý kontrast. Navíc technologie imagen Pro nabízí vylepšenou barvu pokožky, ostřejší obraz a prohlížení fotografií bez blikání, které je pro fotografie velmi důležité.

 • Poměr stran rámečku 4:3 pro optimální nezkreslené zobrazení

  Digitální fotorámeček Philips PhotoFrame se zobrazením fotografií v poměru 4:3 zaručuje ten nejlepší zážitek ze sledování.

 • Snadné použití nabíjecího doku baterie

  Tento nabíjecí dok baterie slouží jako stojánek i jako nabíječka baterií. S jediným úplným nabitím můžete s vloženou baterií sdílet snímky asi 2 hodiny bez připojení.

 • Dotkněte se citlivých ovládacích prvků na okraji

  Dotykové ovládání se během obsluhy ihned rozsvítí, takže svými fotografiemi můžete procházet plynule, snadno a s požitkem.

 • Rychlá a snadná nabídka pro procházení, vyhledávání a uspořádání

  Jedinečná rychlá a snadná nabídka navržená společností Philips vám zajistí ty nejlepší zážitky při procházení, vyhledávání a uspořádání

 • Zobrazte si fotografii a zprávu v určitou dobu jako připomenutí rodinné události

  Připomenutí rodinné události zobrazí vybrané fotografie v určitou dobu a připomene vám nadcházející výročí, narozeniny a další významné příležitosti v rodině.

 • zvolte si zobrazení fotografií s 10 styly koláží!

  zvolte si zobrazení fotografií s 10 styly koláží!

 • Výběr z 15 zábavných animovaných hodin, abyste mohli sledovat čas po svém

  Sledujte čas po svém, máte na výběr z 15 zábavných animovaných hodin.

 • Ekologicky navržené fotoalbum

  Fotoalba společnosti Philips jsou navržena a vyráběna podle našich principů EcoDesign, které jsou zaměřeny na snižování celkového dopadu na životní prostředí snižováním spotřeby, odstraněním nebezpečných látek, snížením hmotnosti, efektivnějším balením a lepší recyklovatelností.

 • Automatické zapnutí/vypnutí displeje po předem nastavené době umožňuje úsporu energie

  Časovač vypne a zapne fotorámeček ve zvolenou dobu a snižuje tak spotřebu energie s cílem šetřit životní prostředí díky snížení nákladů na energii fotorámečku až o třetinu.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat