Multimediální reproduktory 2.1

  Multimediální reproduktory 2.1

  Dynamický zvuk

  Jsme skvělé pro hudbu, hlas i hudební podklad k filmům. Oživíme hudbu z notebooku, PC nebo MP3 přehrávače a vy budete milovat vyšší výkon, zlepšenou reprodukci zvuku a moderní design.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dynamický zvuk

 • Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Hluboké, vyvážené tóny díky inovativní technologii basového portu SPD™

  Technologie basového portu Philips Sound Purification Duct (SPD) reprodukuje hluboké, čisté tóny originálního basového zvuku. Speciální akustické tlumení, které vynalezla společnost Philips a které využívá pěnový materiál SPD pro zpracování vnitřního povrchu basového průduchu, snižuje víření hluku a stabilizuje intonační frekvenci. Technické a spotřebitelské testy Philips potvrzují, že toto tlumení zaručuje méně zabarvené a čistší kvalitní basy.

 • Přesná reprodukce basů díky pásmové konstrukci subwooferu

  Přesná reprodukce basů díky pásmové konstrukci subwooferu

  Díky konstrukci v podobě bedny v bedně má tento pásmový subwoofer dvě objemové komory, které vytvářejí větší vzduchovou kapacitu a poskytují celkově lepší basový zvuk s lepším vyvážením a menším zkreslením. Zvuková energie z centrálního reproduktoru je účinněji koncentrována ve výstupním rozsahu požadované frekvence, takže vytváří celkový zvukový dojem, který je soustředěnější a přesněji reprodukovaný.

 • Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  Dobře tlumený reproduktor snižuje vibrace a zkreslení zvuku

  U reproduktoru obvykle dochází blízko okraje membrány k vibracím konkrétního kmitočtového dělení, které často vede ke zkreslení zvuku. Tento problém je překonán použitím Mylaru, stejnoměrného monomeru a mnohem lehčího materiálu, který se obvykleji používá, kolem membrány reproduktoru. Ten obklopuje membránu v dokonale symetrickém prstenci, jehož tlumicí účinek potlačuje asynchronní vibrace. Výsledkem je vyváženější a přirozený zvuk.

 • Zaoblená skříň s pěkně zakulaceným zvukem

  Zaoblená skříň s pěkně zakulaceným zvukem

  Zaoblený design skříně nejen že dobře vypadá, ale díky tvaru poskytuje vyvážený zvuk, který vychází přirozeněji a v původní formě. Díky menšímu zkreslení a zabarvení si můžete být jisti, že vaše oblíbená hudba bude vždy znít tak, jak má. Společnost Philips dobře zná akustiku a dbá na to, aby zvuk nejen dobře zněl, ale také vypadal.

 • Celkový výstupní výkon 30 W RMS

  Celkový výstupní výkon 30 W RMS
 • Atraktivní vysoce lesklá povrchová úprava

  Vysoce lesklá povrchová úprava ‚Klavírová černá‘ vypadá v klasických i moderních interiérech prostě skvěle.

 • Vyvážený zvuk díky 3 integrovaným obvodům zesilovačů

  Kvůli snaze o co nejnižší cenu multimediálních reproduktorů 2.1 je obvod zesilovače často přehlížen a používá se především provedení s jediným zesilovačem. V tomto propracovaném provedení obvodů však Philips používá 3 integrované čipy zesilovačů, které slouží pro oba satelitní reproduktory a subwoofer. Model SPA4320 má velký vestavěný chladič, který odvádí teplo vytvářené obvody zesilovačů. Čipy zesilovačů UTC2030 představují solidní základ pro kvalitní zvuk a poskytují veškerou potřebnou energii pro subwoofer a satelitní reproduktory.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat