USB reproduktory pro notebook

  USB reproduktory pro notebook

  Tančící dvojčata

  Díky tomuto přirozenému průvodci netbooku a notebooku můžete lépe tančit: je vybaven jednou zástrčkou USB pro přenosnost systému Click-and-go a úhledným kabelem s možností obtočení. Není třeba baterie ani adaptér, stačí reproduktory napájené přes port USB, které spolupracují s počítači MAC a PC.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Tančící dvojčata

 • Jsme největší přátelé vašeho netbooku a notebooku

  Jsme největší přátelé vašeho netbooku a notebooku

  Dokonalý doplněk vašeho netbooku notebooku, který umožňuje přehrávat multimediální hudbu a video ve skvělé kvalitě zvuku.

 • Přenosnost systému Click-and-go

  Přenosnost systému Click-and-go

  Malé, ale s velkým výkonem! Díky praktickému systému pro uspořádání kabeláže s možností navíjení a jednomu konektoru USB pro napájení lze tyto dva vysoce citlivé neodymové reproduktory spojit pro přenosnost systému Click-and-go, kdykoli jste na cestách.

 • Užijte si večírky díky technologii basového otvoru

  Užijte si večírky díky technologii basového otvoru

  Malé pouzdro, ale velký zvuk díky technologii basového otvoru. Stačí jeden kabel USB pro připojení k netbooku nebo notebooku pro jednoduché přehrávání plug-and-play.

 • Konektor USB pro napájení a přehrávání

  Díky pohodlnosti funkce plug-and-play se zapojí kabel USB přímo do portu rozhraní USB a váš notebook jej rozpozná jako přenosné velkokapacitní paměťové zařízení USB.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat