bezdrátový přenosný reproduktor

  bezdrátový přenosný reproduktor

  Bezdrátový přenos hudby

  Výkonný zvuk podporovaný bezdrátovým streamováním hudby prostřednictvím připojení Bluetooth. Vestavěná dobíjecí baterie umožňuje přehrávat kdekoli a vestavěný mikrofon zase slouží k telefonování handsfree pomocí zařízení SBT30/00. K dispozici je i karabina pro snadné připnutí k opasku nebo tašce. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SoundShooter bezdrátový přenosný reproduktor

Bluetooth, Khaki SBT30/00 Najít podobné výrobky

Bezdrátový přenos hudby

Silný zvuk, malá velikost

 • Vestavěná nabíjecí baterie pro přehrávání hudby kdekoli

  Vestavěná nabíjecí baterie pro přehrávání hudby kdekoli

  Přehrávejte hudbu nahlas – kdykoli a kdekoli. Vestavěná dobíjecí vám umožní vychutnat si osobní hudbu bez překážejících zamotaných napájecích kabelů a nepohodlného hledání elektrické zásuvky. Vychutnejte si skvělou hudbu doprovázenou přenosností bez omezení.

 • Až 8 hodin přehrávání hudby

  Až 8 hodin přehrávání hudby

  Vychutnejte si přehrávání až 8 hodin hudby na jedno nabití.

 • Funguje s jakýmkoli zařízením Bluetooth

  Funguje s jakýmkoli zařízením Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi zařízeními s rozhraním Bluetooth, takže můžete snadno přehrávat svoji oblíbenou hudbu z jakýchkoli chytrých telefonů, tabletů nebo dokonce laptopů i iPodu nebo iPhonu v reproduktoru kompatibilním s funkcí Bluetooth.

 • Jeden kabel pro nabíjení i pro přehrávání hudby

  Jeden kabel pro nabíjení i pro přehrávání hudby

  Tento reproduktor Philips se dodává s jedním kabelem pro nabíjení i pro přehrávání hudby přes konektor aux-in. Prakticky odstraňuje změť kabelů a umožní vám vychutnat si kvalitní signál bez kompromisů.

 • Karabina součástí balení

  Karabina součástí balení
 • Bezdrátový přenos hudby pomocí funkce Bluetooth

  Tento reproduktor podporuje streamování hudby pomocí funkce Bluetooth. Umožní vám vychutnat si oblíbené melodie ve vysoce kvalitním podání, a to bezdrátově z vašich zařízení podporujících technologii Bluetooth.

 • Vestavěný mikrofon pro telefonování handsfree

  Díky vestavěnému mikrofonu funguje tento reproduktor také jako hlasitý telefon. Při příchozím hovoru se hudba ztlumí a můžete mluvit přes reproduktor. Můžete zavolat na obchodní schůzku. Nebo zavolat známému z večírku. Ať tak nebo tak, funguje to skvěle.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat