Přenosný reproduktor

  Přenosný reproduktor

  Vysoce kvalitní přenosný stereofonní zvuk,

  Tento přenosný reproduktor přináší vysoce kvalitní stereofonní zvuk a je odstíněn proti rušení mobilními telefony. Integrovaný kabel lze snadno připojit k mobilním zařízením a akumulátor zajistí 8 hodin nepřetržitého přehrávání. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Přenosný reproduktor

Univerzální SBA3020/10 Najít podobné výrobky

Vysoce kvalitní přenosný stereofonní zvuk,

co vydrží po celý den

 • Dynamické zvýraznění basů - nejhlubší a nejbohatší basy

  Dynamické zvýraznění basů - nejhlubší a nejbohatší basy

  Inovativní technologie poskytuje neuvěřitelně hluboké a bohaté basy z kompaktních reproduktorů. Dynamické zvýraznění basů zdůrazňuje hluboké tóny hudby pomocí několika nastavení hlasitosti od nízké po vysokou - to vše stisknutím tlačítka!

 • Lehký a přenosný design pro potěšení z hudby kdykoli

  Lehký a přenosný design pro potěšení z hudby kdykoli

  Odolný a lehký materiál a design znamená, že s sebou reproduktory můžete nosit kamkoli.

 • Atraktivní reproduktory zaplní jakýkoli pokoj hudbou

  Atraktivní reproduktorový systém vypadá skvěle v jakémkoli pokoji vašeho domu. Můžete si tak vychutnat hlasitou hudbu bez sluchátek.

 • Poslouchejte hudbu v luxusním stereofonním podání

  Vysoce věrný reproduktorový systém je vybaven zesilovačem třídy D a duálními basovými a výškovými reproduktory pro bohaté basy a jasné výšky, takže si můžete vychutnat hudbu v luxusním stereofonním podání.

 • Digitální zesilovač pro zvuk bez rušení

  Tyto reproduktory nabízejí zlepšenou reprodukci zvuku díky digitálnímu zesilovači. Můžete si vychutnat zvuk z hudebního telefonu a rušením vlivem signálu mobilního telefonu je naprosto minimální.

 • Vestavěný skládací podstavec pro směrování zvuku

  Při poslechu hudby nahlas a na cestách lze reproduktor snadno postavit a nasměrovat zvuk pomocí praktického skládacího podstavce vestavěného v reproduktoru.

 • Technologie Incredible Surround™ – dokonalejší zvukový vjem

  Technologie Incredible Surround je technologie zpracování zvuku vyvinutá společností Philips, která významně rozšiřuje zvukové pole a zlepšuje prostorový vjem. Důmyslným využitím elektronického posunu fází směšuje zvuky levého a pravého kanálu způsobem, který zajišťuje zvětšení virtuální vzdálenosti mezi příslušnými dvěma reproduktory. Toto rozšíření zvyšuje stereofonní efekt a vytváří přirozenější reprodukci zvuku. Technologie Incredible Surround poskytuje dokonalý prostorový zvuk s větší hloubkou a šířkou bez použití dalších reproduktorů.

 • Technologie odstínění mobilního telefonu zajišťuje zvuk bez praskání

  Technologie odstínění mobilního telefonu je pokročilý design obvodů, který odstraňuje rušení mobilními telefony a zajišťuje zvuk bez praskání

 • Univerzální použití: připojení k 3,5mm konektoru sluchátek na vašem zařízení

  Možnost připojení a přehrávání z libovolného mobilního zařízení vybaveného 3,5mm konektorem sluchátek – iPod, iPhone, GoGear, přehrávačů MP3, laptopů, netbooků, hudebních telefonů apod.

 • Integrovaný systém pro uspořádání kabeláže udržuje vše úhledné a uspořádané

  Integrovaný systém pro uspořádání kabeláže znamená, že je výrobek navržen tak, aby byla jeho šňůra uložena a zajistila vám úhlednost a uspořádanost během cestování nebo při skladování.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat