bezdrátový přenosný reproduktor

  bezdrátový přenosný reproduktor

  Vynikající zvuk, neuvěřitelně čistý

  Přehrávejte svou hudbu nahlas a s náležitou hrdostí na systému Philips Shoqbox řady SB7210/12 odolném proti stříkající vodě a nárazu. Vyrazte se svou hudbou ven díky tomuto odolnému bojovníkovi na cesty, který vám umožní vychutnat si hudbu bezdrátově a beze strachu – se skvělým, hlubokým, a přesto čistým zvukem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

bezdrátový přenosný reproduktor

Bílá, <8 W SB7210/12 Najít podobné výrobky

Vynikající zvuk, neuvěřitelně čistý

s tímto přenosným reproduktorem

 • 2 neodymové budiče reproduktorů

  2 neodymové budiče reproduktorů

  Obsahuje 2 neodymové budiče reproduktorů a systém wOOx: jednoduše tak skvělý zvuk, jaký jen lze od tak malého reproduktoru očekávat. Velký zvuk, překvapivá zřetelnost a hluboké basy vám umožní si kdekoli vychutnat ten nejlepší zvukový výkon.

 • Upadne vám? Vylijete na něj vodu? Nevadí!

  Upadne vám? Vylijete na něj vodu? Nevadí!

  Zařízení Philips SHOQBOX je vyrobeno tak, aby sneslo postříkání vodou nebo pád, takže je dokonale vhodné pro dobrodruhy, co tráví svůj čas venku. Není třeba si dělat starosti s deštěm nebo rozlitými kapalinami, protože design chrání před postříkáním. Pryžový plášť je ze speciálního odolného materiálu, který je schopen vydržet pády a nešetrné zacházení. Jednoduše vhoďte zařízení do tašky nebo je zavěste na batoh. Dokonalé pro outdoorové aktivity, kde se odolnost navíc počítá.

 • Senzor přetažení pro přeskočení skladby

  Senzor přetažení pro přeskočení skladby

  Zařízení SHOQBOX je vybaveno snímačem pohybu. Stačí přejet nad snímačem zleva doprava nebo zprava doleva a přeskočíte na následující nebo poslední skladbu. Dejte ruku nad snímač a pozastavíte hudbu. Pokud to uděláte ještě jednou, hudba opět začne hrát. Snadné ovládání pomocí gest vám vždy umožní řídit hudbu co nejjednodušeji.

 • Vestavěný mikrofon pro funkci hlasitého telefonu

  Vestavěný mikrofon pro funkci hlasitého telefonu

  Díky vestavěnému mikrofonu funguje zařízení také jako hlasitý telefon. Při příchozím hovoru se hudba ztlumí a můžete mluvit přes reproduktor. Můžete zavolat na obchodní schůzku. Nebo zavolat známému z večírku. Ať tak nebo tak, funguje to skvěle.

 • Hlasové výzvy pro zpětnou vazbu

  Hlasové výzvy pro zpětnou vazbu

  K dispozici jsou hlasové výzvy pro různé jazyky. Poskytují okamžitou zpětnou vazbu ohledně úrovně baterie nebo upozornění v případě, že reproduktor není správně připojen k zařízení.

 • Spojení 2 systémů shoqbox jako stereofonních reproduktorů

  Spojení 2 systémů shoqbox jako stereofonních reproduktorů

  Pomocí chytrého snímače můžete spárovat dva systémy SHOQBOX a vytvořit stereofonní systém s levým a pravým kanálem. Jednoduše postavte oba reproduktory vedle a zvenčí přejeďte současně přejeďte rukama nad oběma snímači. Je to dokonalá funkce pro večírek nebo sešlost. Vychutnejte si působivý stereofonní zvuk u hudby, filmů a her.

 • Streamování Bluetooth

  Rozhraní Bluetooth je bezdrátové komunikační rozhraní s krátkým dosahem, které je efektivní a zároveň energeticky úsporné. Tato technologie umožňuje snadné bezdrátové připojení mezi zařízeními s rozhraním Bluetooth, takže můžete snadno přehrávat svoji oblíbenou hudbu z jakýchkoli chytrých telefonů, tabletů nebo dokonce laptopů i iPodu nebo iPhonu v reproduktoru kompatibilním s funkcí Bluetooth.

Zobrazit všechny specifikace
 • Odolnost vůči pádům je měřena z výšky přibližně 0,8 m. Ochrana před pády se může lišit v závislosti na podmínkách pádu.
 • Systém SHOQBOX nabízí odolnost proti stříkající vodě srovnatelnou s normou IEC 60529 IPX4. Není vodotěsný a nikdy byste jej neměli ponořovat do vody či používat v koupelně.
 • Výdrž baterie je dána jejich používáním a nastavením.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat