1
Audio a video

Dokovací stojan USB

  Dokovací stojan USB

  Komplexní jednoduchost

  Univerzální dokovací stojan na monitor pro notebooky umožňuje snadné připojení portů. Plně nastavitelný dokovací stojan připojte ke stávajícímu monitoru. Rozšiřte si pracovní místo a mějte připojená periferní zařízení, vše díky této univerzální dokovací stanici. Zobrazit všechny výhody

  Bohužel tento produkt již není k dispozici

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Dokovací stojan USB

Pro monitor 48-71 cm (19"-28"), Nastavitelná výška, Připojení USB SB4B1928UB/00 Najít podobné výrobky

Komplexní jednoduchost

stojan na monitor a univerzální dokovací stanice v jednom

 • Univerzální dokování USB pro všechny notebooky

  Univerzální dokování USB pro všechny notebooky

  Inovativní stojan na monitor Philips s dokováním umožňuje snadné a univerzální připojení portů u jakéhokoli notebooku pro pracovní prostor bez nepořádku. Stojan s vestavěným rozbočovačem USB, Ethernetem a výstupy pro video je vhodný zejména pro ultratenké notebooky s omezeným počtem konektorů a pro přenos videa a zvuku i připojení k internetu přímo jediným kabelem USB. Protože USB je univerzální konektor, lze dok použít prakticky s jakýmkoli notebookem a neměnit s novým notebookem i drahý dok.

 • Přenášejte video a audio z notebooku pomocí jediného kabelu

  Přenášejte video a audio z notebooku pomocí jediného kabelu

  Rozšiřte si pracovní místo jediným kabelem. Jedním kabelem USB od notebooku k doku můžete k doku připojit několik monitorů pomocí HDMI a rozhraní DisplayPort a displej do rozlišení až 4K UHD (3840 x 2160), čímž vytvoříte pracovní prostor s více monitory bez nepořádku a pro vyšší produktivitu.

 • SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele

  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele

  SmartErgoBase je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a zapojování kabelů. Díky prakticky nastavitelné výšce, úhlu otočení, sklopení a rotace lze polohu monitoru nastavit tak, aby byla maximálně pohodlná a zmírňovala fyzickou námahu dlouhého pracovního dne. Zapojení kabelů redukuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Nízká výška rámečku nad stolem pro maximální pohodlí při čtení

  Nízká výška rámečku nad stolem pro maximální pohodlí při čtení

  Monitor Philips lze díky pokročilé základně SmartErgoBase snížit téměř na úroveň stolu, aby se dosáhlo pohodlného úhlu pro sledování. Nízká výška rámečku nad stolem je dokonalým řešením, pokud pro práci s počítačem používáte brýle s bifokálními, trifokálními nebo progresivními skly. Navíc umožňuje uživatelům s velkými výškovými rozdíly používat monitor s preferovaným nastavením úhlu a výšky, čímž pomáhá snižovat únavu a námahu.

 • Stojan kompatibilní s monitory VESA pro snadné nastavení

  Stojan kompatibilní s monitory VESA pro snadné nastavení

  Propojte dokovací stojan USB s novým komerčním monitorem Philips nebo upgradujte stávající monitory. Součástí stojanu na monitor je systém Philips Quick Release a je kompatibilní s monitory standardu VESA (profil otvorů 100 x 100 mm) do velikosti obrazovky 28 palců.

 • Jediný kabel USB 3.0 dokuje notebook k displeji

  Jediný kabel USB 3.0 dokuje notebook k displeji

  Tento inovativní velký displej Philips umožňuje snadné replikování portů pro jakýkoli notebook. Je zvláště vhodný pro zařízení typu ultrabook, která mají omezený počet konektorů. Tento displej obsahuje vestavěný rozbočovač USB 3.0, Ethernet a stereo reproduktory a umožňuje přenášení videa, audia a přímé připojení k internetu nebo intranetu jediným kabelem s konektorem USB. Pomocí tohoto pokročilého připojení standardu Plug and play USB 3.0 nebo USB 2.0 můžete nyní rozšířit svou pracovní plochu pomocí notebooku a displeje Philips, aniž byste si museli dělat starosti s těžkopádným nastavením rozlišení nebo si komplikovat život kabely.

 • Přístup ke všem periferním zařízením a klávesnici i myši z rozbočovače

  Přístup ke všem periferním zařízením a klávesnici i myši z rozbočovače

  Nyní můžete připojit volitelnou plnohodnotnou klávesnici a myš k rozbočovači USB tohoto inovativního displeje Philips a zvýšit tak svou produktivitu. Jednoduše připojte notebook k tomuto displeji jediným kabelem USB a jste připraveni využívat další periferní zařízení, jako například externí pevný disk, kameru, jednotku USB spolu s videem v rozlišení Full HD, zvukem a funkcemi internetu. Samozřejmě pokud byste si to přáli, můžete využívat klávesnici a trackpad notebooku jako obvykle.

Zobrazit všechny specifikace
 • Monitor není součástí
 • Dokovací stojan Philips podporuje funkci nabíjení u většiny notebooků Asus a Acer a u většiny notebooků Dell, HP a Lenovo zajišťuje napájení, ne však nabíjení.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat