1
Audio a video

Základna monitoru Cloud

  Základna monitoru Cloud

  Jednoduchý, bezpečný a ekologický

  Vyřešte veškeré IT problémy díky komplexnímu řešení s tenkým klientem. Připojte monitor a integrujte do prostředí Citrix pro maximální flexibilitu. Díky flexibilitě, snadné správě a perfektní bezpečnosti je pro vás jasnou volbou. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Základna monitoru Cloud

Pro monitor 48–73 cm (19"–29"), Nastavitelná výška, pro prostředí Citrix SB4B1927CB/00 Najít podobné výrobky

Jednoduchý, bezpečný a ekologický

 • Základna SmartErgoBase pro lepší ergonomiku

  Základna SmartErgoBase pro lepší ergonomiku

  SmartErgoBase je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a zapojování kabelů. Díky prakticky nastavitelné výšce, úhlu otočení, sklopení a rotace lze polohu monitoru nastavit tak, aby byla maximálně pohodlná a zmírňovala fyzickou námahu dlouhého pracovního dne. Zapojení kabelů redukuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • VDI vše v jednom pro jednoduchost

  VDI vše v jednom pro jednoduchost

  Zaměstnanci potřebují přehledné a spolehlivé řešení výpočetní techniky. Organizace IT musejí zachovávat výkon hardwaru, přístup k datům a zabezpečení a současně snížit náklady. Virtuální infrastruktura pracovní plochy (Virtual Desktop Infrastructure, VDI) umožní organizacím IT uchovávat všechna data a software na centralizovaném serveru a na straně uživatele nasadit jednoduchého klienta typu vše v jednom. Uvolní se tím pracovní plocha uživatele, klient může bezpečně prohlížet data na serveru a zdroje IT vynaložené na straně klienta se značně sníží.

 • Připraveno pro prostředí Citrix a hladkou integraci

  Připraveno pro prostředí Citrix a hladkou integraci

  Zařízení Philips Cloud pro prostředí Citrix stavějí na technologii HDX (High-Definition Experience), která organizacím umožňuje jejich hladkou integraci do infrastruktury Citrix VDI (Virtual Desktop Infrastructure). V organizacích Citrix lze snadno virtualizovat a transformovat aplikace a pracovní plochy systému Windows v zabezpečenou službu na vyžádání. Můžete splnit požadavky na mobilitu, zabezpečení a výkon jak na straně informačních technologií, tak na straně uživatelů.

 • Tenký klient Client SmartConnect pro dokonalé možnosti rozšíření

  Díky spoustě konektorů, jako je například duální výstup DVI nebo možnost rozšíření na dvě obrazovky, připravenost pro mikrofon a webové schůzky, USB pro univerzální připojení a konektor sítě LAN pro bezpečné připojení k síti zajišťuje tenký klient Smart Connect rychlou a flexibilní integraci do stávajících sítí.

 • Tenký klient „vše v jednom“ přináší úsporu energie

  Vzhledem ke zvyšování cen energií a napjatým rozpočtům IT hledají organizace způsoby, jak snížit výdaje na napájení. Zařízení typu Tenký klient „vše v jednom“ využívají zlomek energie ve srovnání s typickým nastavením monitoru klienta. To organizacím umožňuje snížit negativní vliv na životní prostředí a přidělit ušetřené finanční prostředky potřebným zlepšením.

 • Ekologicky přívětivé řešení

  „Společnost Philips se ve své řadě monitorů zavázala využívat obnovitelné materiály šetrné k životnímu prostředí. Veškeré plastové části těla, kovové části skříní a balicí materiály využívají 100% recyklovatelné materiály. U některých vybraných modelů využíváme až 65 % plastů recyklovaných spotřebiteli. Přísné dodržování standardů RoHS zaručuje významné snížení nebo zamezení jedovatých látek, například olova. Výrazně jsme snížili obsah olova v monitorech s podsvícením CCFL, u monitorů s podsvícením LED jsme olovo přestali používat úplně. Navštivte společnost Philips na adrese http://www.asimpleswitch.com/global/ a získejte další informace.

Zobrazit všechny specifikace
 • Monitor není součástí

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat