Rádio Original

  Rádio Original

  Originální rádio

  Zkuste retro s rádiem Philips Original. Je určeno k tomu, aby obnovilo oslavovanou přitažlivost rádia Philips z 50. let a přináší hluboké silné basy díky systému reproduktorů Bass Reflex. Je také vybaveno velkým podsvíceným LCD displejem. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Rádio Original

FM/MW/LW, Audio-in, 10W OR7000/12 Najít podobné výrobky

Originální rádio

 • Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktory s konstrukcí Bass Reflex zajišťují silné a hlubší basy

  Reproduktorové soustavy s konstrukcí Bass Reflex zajišťují reprodukci hlubokých basů i pomocí malé reproduktorové soustavy. Od konvenčních reprosoustav se liší přidáním basového průduchu pro hluboké tóny, který je akusticky vyladěn tak, aby spolu s basovým reproduktorem poskytoval optimální výkon soustavy na nízkých kmitočtech. Výsledkem jsou hlubší s menším zkreslením. Principem je rezonance vzduchové hmoty v basovém průduchu podobně jako u běžného reproduktoru. V kombinaci s výkonem basového reproduktoru poskytují soustavy tohoto typu zcela nový rozměr reprodukce zvuku na nejnižších kmitočtech.

 • Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Vstup Audio-in pro snadné přenosné přehrávání hudby

  Stačí jedno snadné připojení a můžete si vychutnat svou hudbu u přenosných zařízení a počítačů. Stačí zapojit zařízení do portu AUDIO-IN (3,5 mm) na přístroji Philips. U počítačů se obvykle k připojení využívá výstup pro sluchátka. Jakmile je připojení navázáno, můžete si přímo vychutnat celou svou hudební sbírku prostřednictvím sady vynikajících reproduktorů. Značka Philips jednoduše přináší lepší zvuk.

 • Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Velký podsvícený LCD displej pro snadné prohlížení při slabém světle

  Podsvícený displej LCD zajišťuje snadné prohlížení a obsluhu při slabém světle a na první pohled poskytuje jasné informace.

 • Soudobá verze ikonického designu Philetta

  Soudobá verze ikonického designu Philetta

  Inspirováno rádiem Original z roku 1955 – toto originální rádio znovu využívá ikonické prvky legendárního rádia Philips z roku 1955, které je známé také pod názvem Philetta „254“. Toto kompaktní rádo ve své době velice zapůsobilo na posluchače svým jednoduchým designem, skvělým zvukem a křišťálově čistým příjmem. Historie rádií značky Philips sahá až do roku 1927. V průběhu desetiletí se mnoho modelů stalo známými ikonami v oblasti rádií a jsou nyní sběratelskými kousky.

 • Vysoce kvalitní stereofonní zvuk pro lepší hudební zážitek

  Vysoce kvalitní stereofonní zvuk pro lepší hudební zážitek

  Pokud jsou tyto dvojité přenosné reproduktory umístěny dále od sebe, vytvářejí přirozené stereofonní zvukové jeviště s realističtějším působením a přinášejí větší potěšení z hudby.

 • Stereofonní tuner FM/MW/LW

  Stereofonní tuner FM/MW/LW
 • Vestavěné zobrazení hodin

  Vestavěné zobrazení hodin
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat