Komponentní Hi-Fi systém s Wi-Fi

  Streamium

  Komponentní Hi-Fi systém s Wi-Fi

  Ponořte se do emocí živého vystoupení

  Komponentní Hi-Fi systém Philips Streamium MCI900/12 vybavený funkcí Wi-Fi s reproduktory SoundSphere nabízí tak realistický zvuk, že získáte dojem, jako by umělec stál přímo před vámi. 160GB pevný disk, internetové rádio, barevný displej a snadná navigace.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Streamium Komponentní Hi-Fi systém s Wi-Fi

Ponořte se do emocí živého vystoupení

Posedlost zvukem

 • SoundSphere pro přirozený, hlubší a širší zvuk

  SoundSphere pro přirozený, hlubší a širší zvuk

  Dopřejte si slávu a energii hudby, s reproduktory SoundSphere si budete užívat přesných tónů tak, jak měli umělci v úmyslu. Čistý a přirozený zvuk reproduktorů SoundSphere vytváří hlubší a širší dojem. Ve výsledku budete mít pocit, že interpreti hrají živě přímo před vámi. Každý reproduktor SoundSphere je vybaven výškovým reproduktorem, který je zavěšený nad reproduktorovou skříní a vydává zřetelnější zvuk ve všech směrech. Přesná konstrukce výhybky a pečlivé umístění basového reproduktoru obklopujícího výškový reproduktor zajišťuje minimální rušení a mnohem přirozenější zvuk.

 • Hliníkové reproduktory nabízí ideální tuhost pro věrný zvuk

  Hliníkové reproduktory nabízí ideální tuhost pro věrný zvuk

  Využijte to nejlepší z přírody. Přírodní materiály jsou osvědčené nedostižné stavební prvky akustiky. Reproduktory vyrobené z hliníku jsou tužší, tvoří optimálnější opláštění, které přirozeně pohlcuje vibrace, optimalizuje šíření zvukových vln a vydává věrnější zvuk. Výsledkem jsou reproduktory s oslnivým designem a zvukem, který ctí původní nahrávku.

 • Funkce FullSound zajišťuje plné basy a čistou reprodukci vaší hudby

  Funkce FullSound zajišťuje plné basy a čistou reprodukci vaší hudby

  Inovativní technologie FullSound společnosti Philips věrně obnovuje zvukové detaily komprimované hudby a výrazně ji obohacuje a vylepšuje, takže si hudbu vychutnáte bez sebemenšího zkreslení. Protože je založena na algoritmu následného zpracování audia, kombinuje technologii FullSound proslulou zkušenostmi společnosti Philips v oblasti reprodukce hudby s výkonností procesoru pro digitální signální systém (DSP) nejnovější generace. Výsledkem jsou plnější basy s větší hloubkou a působivostí, zesílení hlasu, čistota zvuku nástrojů a bohaté detaily. Objevte znovu přirozený zvuk komprimované hudby, který osloví vaši duši a roztančí vaše nohy.

 • Pozlacený konektor reproduktoru pro nejjemnější přenos signálu

  Pozlacený konektor reproduktoru pro nejjemnější přenos signálu

  Pozlacený konektor reproduktoru zajišťuje lepší přenos audio signálu v porovnání s tradičním připojením click-fit. Pozlacený konektor také minimalizuje ztrátu elektrického signálu ze zesilovače do reproduktoru, což umožní vychutnat si hudební produkci tak blízkou realitě, jak jen je to možné.

 • Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma

  Zařízení Streamium přináší tisíce internetových rozhlasových stanic zdarma. Nyní můžete mít přehled o veškeré hudbě po celém světě. Připojte přehrávač Streamium k Internetu a poslouchejte své oblíbené programy online pomocí audiosystému, aniž byste museli zapínat počítač.

 • 160GB pevný disk umožňuje uložení až 2 000 hudebních alb

  160GB pevný disk umožňuje uložení až 2 000 hudebních alb

  160GB pevný disk tohoto zvukového systému Philips poskytuje velmi velkou kapacitu pro ukládání souborů s digitální hudbou z počítačů PC/MAC a snadno pojme až 2 000 hudebních alb. Úspora místa, inteligentní správa hudební sbírky a snadný přístup – vše na jednom místě.

 • 2 x 50 W RMS; Hi-Fi zvuk s digitálním zesilovačem třídy „D“

  2 x 50 W RMS; Hi-Fi zvuk s digitálním zesilovačem třídy „D“

  Naplňte místnost oblíbenou hudbou díky hudebnímu výkonu 2 x 50 W a digitálnímu zesilovači třídy „D“. Zesilovač převádí analogový signál na digitální, který poté zesiluje. Tento signál je pak veden do demodulačního filtru na koncový výstup. Zesílený digitální výstup poskytuje veškeré výhody digitálního zvuku, včetně zvýšené zvukové kvality. Kromě toho má také zesilovač více než 90% účinnost ve srovnání s tradičními zesilovači třídy AB. Díky tomu má digitální zesilovač velmi malé rozměry a nízký ztrátový výkon.

 • Bezdrátově přenášejte svou hudbu a fotografie uložené na PC/ MACu

  Bezdrátově přenášejte svou hudbu a fotografie uložené na PC/ MACu

  Váš počítač PC/ MAC je naplněn hudbou, kterou lze nyní pohodlně přenášet do audiozařízení Philips – bez změti kabelů. Sdílejte s ostatními na večírku své oblíbené skladby nebo si je jen vychutnejte v pohodlí domova. Hudbu lze navíc přenést a uložit na pevný disk zařízení a těšit se tak ze své sbírky i tehdy, není-li zrovna PC/MAC k dispozici. Pokud to samé provedete se svými sbírkami fotografií, budete si je moci prohlížet během poslechu hudby. Využijte pohodlí bezdrátového přenosu a zpřístupněte poklady ve vašem PC/ MACu.

 • Jasně barevný LCD displej pro pohodlné ovládání

  Jasně barevný LCD displej pro pohodlné ovládání

  Osvěžte své chvíle strávené poslechem hudby LCD displejem s živými barvami, na kterém je manipulace s hudebními soubory tak příjemně snadná a pohodlná. Při poslechu oblíbených skladeb se na displeji zobrazuje obal alba, který písničkám dodává jiskru. Víceřádkový displej LCD umožňuje třídit skladby podle žánru, interpretů a alb, výběr skladeb se tak stane naprostou banalitou.

 • Přehrávejte DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Přehrávejte DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG a JPG

  Přehrávejte DVD, DivX ®, MP3, Non-DRM AAC, WMA, FLAC, OGG a JPG.

 • Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  Rozhraní HDMI 1080p provádí převzorkování na vyšší rozlišení pro ostřejší obraz

  High-Definition Multimedia Interface (HDMI) je přímé digitální připojení, které slouží k přenosu digitálního obrazu ve vysokém rozlišení a digitálního vícekanálového zvuku. Díky odstranění převodu na analogové signály nabízí HDMI dokonalou kvalitu obrazu a zvuku zcela bez rušení.

Zobrazit všechny specifikace
 • Napster je k dispozici pouze v Německu a ve Spojeném Království.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat