Bezdrátový telefon v designu Luceo

  • KA

  Bezdrátový telefon v designu Luceo

  Máte hovor

  Bezdrátový telefon Philips Luceo je v každém ohledu legendární. Smyslné linie přináší v moderním designu, který se nenásilně snoubí s integrovaným sekundárním displejem základny. Dokonalý styl a funkčnost řadí telefon Luceo mezi mistrovská díla, která přivítá každá domácnost. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Bezdrátový telefon v designu Luceo

1, 8" displej / bílé podsvícení, Hlasitý telefon M6601CWR/53 Najít podobné výrobky

Máte hovor

Limitovaná edice

 • Vysoce kontrastní grafický displej 4,6 cm (1,8") s bílými znaky na černém pozadí

  Vysoce kontrastní grafický displej 4,6 cm (1,8") s bílými znaky na černém pozadí

  Vysoce kontrastní reverzní displej LCD s bílými znaky na černém pozadí zajišťuje snadné čtení a rovněž dokonale zapadá do celkového elegantního designu telefonu Philips Luceo.

 • Kalibrované klávesy pro přesné vytáčení

  Kalibrované klávesy pro přesné vytáčení

  Kalibrovaná a pečlivě navržená klávesnice zajistí přesné vytáčení, kdy jasně cítíte každý úhoz, ať vytáčíte číslo nebo zadáváte kontakt do telefonního seznamu. Materiály a struktury kláves prošly rozsáhlými uživatelskými testy, aby se podařilo najít dokonalou rovnováhu mezi silou stlačení a odezvou klávesy.

 • Při aktivaci režimu ECO+ je vyzařování nulové

  Při aktivaci režimu ECO+ je vyzařování nulové

  Telefony značky Philips jsou energeticky účinné a jsou navrženy s ohledem na životní prostředí. Je-li aktivován režim ECO, vyzařování se snižuje až o 60 % a až o 95 % v případě, že se telefon nabíjí. Je-li aktivován režim ECO+, vyzařování klesne na nulu.

 • Hlasitý telefon vám umožňuje volat a mít volné ruce

  Hlasitý telefon vám umožňuje volat a mít volné ruce

  V režimu handsfree se pomocí vestavěného hlasitého reproduktoru zesiluje hlas volajícího. Díky tomu můžete při hovoru mluvit a poslouchat, aniž byste přístroj drželi u ucha. Tato funkce je velmi užitečná, pokud chcete do hovoru zapojit další osoby nebo jen dělat více věcí najednou.

 • Nabíjení telefonu z obou stran

  Nabíjení telefonu z obou stran

  Sluchátko lze spolehlivě a pohodlně nabíjet v dokovací stanici z obou stran.

 • Velmi kvalitní zvuk: vysoce kvalitní akustické zpracování pro vynikající zvuk

  Velmi kvalitní zvuk: vysoce kvalitní akustické zpracování pro vynikající zvuk

  Velmi kvalitní zvuk: vysoce kvalitní akustické zpracování přináší vynikající zvuk. Stavíme na mnoha desetiletích zkušeností a revolučních inovací ve vývoji Hi-Fi audio výrobků a špičkových sluchátek a zajišťujeme vynikající kvalitu hlasu v telefonech DECT. Pokud jde o zlepšování kvality zvuku, myslí naši akustičtí technici a architekti úplně na všechno: vysoce kvalitní součásti, digitální zpracování signálu, přesný akustický design, pokročilé testování a jemné vyladění. Vše dohromady přináší ostrý, čistý a autentický zvuk. Je to zvuk tak kvalitní a přirozený, že máte pocit, jako byste byli přímo na místě.

 • Nastavení soukromí: blokování hovorů, tichý režim, blokování hovorů

  Nastavení soukromí: blokování hovorů, tichý režim, blokování hovorů

  Seznam blokovaných blokuje příchozí hovory ze specifických čísel nebo z čísel začínajících na určité číslice, takže vás uchrání před nechtěnými hovory. Blokovat můžete 4 sady čísel. Každá sada čísel může sestávat z 1 až 24 číslic. V případě příchozího hovoru, který začíná jedním z těchto čísel nebo je jedním ze 4 konkrétních čísel volajícího, se vyzvánění ztlumí. S tichým režimem můžete vypnout vyzvánění v určité době a užívat si klidu a ticha. Díky blokování hovorů můžete blokovat konkrétní čísla začínající určitými číslicemi a předejít tak vysokým účtům za telefon.

 • Sekundární displej na základně zobrazuje identifikaci volajícího a hodiny

  Sekundární displej na základně zobrazuje identifikaci volajícího a hodiny

  Vysoce kontrastní displej telefonu Philips Luceo s bílými znaky na černém pozadí přirozeně a stylově ladí se základnou. Displej zobrazuje při příchozím hovoru identifikaci volajícího a v režimu nečinnosti hodiny. Displej základny můžete kdykoli volitelně vypnout – aby vás nerušilo žádné světlo.

 • Vodicí postranní stěny na základně pro zajištění bezpečného dokování

  Vodicí postranní stěny na základně pro zajištění bezpečného dokování

  Základna telefonu Philips Luceo se pyšní chytře navrženými postranními stěnami, které představují nejen atraktivní designový prvek, ale také zajišťují bezpečné vložení sluchátka na místo při dokování a nabíjení.

 • Záznamy v seznamu se třemi poli pro přiřazení 3 čísel jednomu kontaktu

  Záznamy v seznamu se třemi poli pro přiřazení 3 čísel jednomu kontaktu

  Většina lidí má v dnešní době více kontaktních čísel. Seznam kontaktů zaručuje snadnou správu kontaktů. Jednoduše uložte tři telefonní čísla pro až 100 kontaktů do jedné ze tří možných položek – doma, práce nebo mobil.

Zobrazit všechny specifikace
 • *Tato funkce vyžaduje dodatečné předplatné služby identifikace volajícího. Podrobnosti vám dodá místní operátor sítě.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat