Domácí kino 5.1

  Domácí kino 5.1

  Výkonný prostorový filmový zvuk s hlubokými basy

  Systém domácího kina Philips HTS5593 umocní vaši domácí zábavu. Reproduktory vybavené dvojitými basovými průduchy nabízí výkonný 1 000W prostorový zvuk a přehrávání 3D Blu-ray disků. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domácí kino 5.1

Double Bass Sound, 3D Blu-ray HTS5593/12 Najít podobné výrobky

Výkonný prostorový filmový zvuk s hlubokými basy

Posedlost zvukem

 • Výkonné reproduktory s technologií double basspipes zajišťují skvělý zvuk

  Výkonné reproduktory s technologií double basspipes zajišťují skvělý zvuk

  Výkonné reproduktory se systémy bass-reflex a double basspipes zdokonalují zvuky na nízké frekvenci a vytváří tak prostorné a hluboké basové zvuky. Uslyšíte nejtišší šeptání i nejhlubší burácení.

 • Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Standardy Dolby TrueHD a DTS-HD Advanced Digital Out poskytují nejlepší zvuk z Blu-ray disků. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Advanced Digital Out a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji na televizoru Full HD 3D. Technologie Active 3D využívá nejnovější generaci rychle přepínaného zobrazení a dosahuje skutečně realistické hloubky v plném vysokém rozlišení 1080 x 1920. Plného zážitku ze sledování ve 3D ve vysokém rozlišení ve svém domácím kině dosáhnete tak, že se na obraz budete dívat speciálními brýlemi. Brýle synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy. Široký výběr z obsahu vysoké kvality vám poskytnou prémiové 3D filmové tituly na Blu-ray discích. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality; zvukový zážitek, který se nedá rozlišit od reality.

 • Rozbočovač HDMI umožňuje připojení zařízení HDMI pro fantastický zvuk a obraz

  Rozbočovač HDMI umožňuje připojení zařízení HDMI pro fantastický zvuk a obraz

  Rozbočovač HDMI nabízí další porty HDMI pro pohodlné připojení dalších zařízení, například herních konzolí nebo HD set-top boxu. Připojíte-li tato zařízení prostřednictvím sběrnice HDMI, můžete si vychutnat veškerou zábavu se zvukem i obrazem ve vysokém rozlišení.

 • Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru

  Funkce Smart TV umožnující využívat online služby a poskytující přístup k multimédiím na televizoru

  Domácí kino Philips a Blu-ray přehrávač s funkcí Smart TV nabízejí širokou škálu vylepšených funkcí včetně služeb Net TV, SimplyShare a MyRemote. Služba Net TV poskytuje široký výběr online informací a zábavy na vašem televizoru, například videa na požádání. S funkcí SimplyShare můžete z pohodlí vaší pohovky procházet fotky, hudbu a filmy, které jsou uložené na vašem počítači. Také můžete použít chytrý telefon nebo tablet a ovládat domácí kino pomocí aplikace Philips MyRemote.

 • Dotykový panel pro intuitivní přehrávání a ovládání hlasitosti

  Dotykový panel pro intuitivní přehrávání a ovládání hlasitosti

  Intuitivní dotykový panel umožňuje nastavit hlasitost a další možnosti přehrávání pouhým dotykem citlivých ovládacích prvků na předním panelu.

 • Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro připojení bez změti kabelů

  Volitelné bezdrátové zadní reproduktory pro připojení bez změti kabelů

  Bezdrátové zadní reproduktory umožňují pružně měnit umístění reproduktorů. Použitá technologie s vysokou odolností proti rušení zajišťuje plně prostorový zvuk bez nevzhledných kabelových propojení.

 • Výkon 1 000 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu

  Výkon 1 000 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat