Domácí kino 5.1

  Domácí kino 5.1

  Posedlost zvukem

  Dopřejte si maximální zvuk domácího kina prostřednictvím dynamických reproduktorů s 3D zvukem! Užijte si svoji oblíbenou zábavu, i z disků Blu-ray, na inovativním systému domácího kina série Philips 5000 Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Domácí kino 5.1

Reproduktory s 3D zvukem, Přehrávání Blu-ray 3D HTS5590/12 Najít podobné výrobky

Posedlost zvukem

Skutečně filmový zážitek s rovnoměrně rozloženým zvukem

 • Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Full HD Blu-ray 3D pro opravdu pohlcující zážitek z 3D filmů

  Nechte se uchvátit 3D filmy ve vlastním obývacím pokoji na televizoru Full HD 3D. Technologie Active 3D využívá nejnovější generaci rychle přepínaného zobrazení a dosahuje skutečně realistické hloubky v plném vysokém rozlišení 1080 x 1920. Plného zážitku ze sledování ve 3D ve vysokém rozlišení ve svém domácím kině dosáhnete tak, že se na obraz budete dívat speciálními brýlemi. Brýle synchronizují otevírání a zavírání levé a pravé čočky brýlí s měnícími se obrazy. Široký výběr z obsahu vysoké kvality vám poskytnou prémiové 3D filmové tituly na Blu-ray discích. Blu-ray také zajišťuje prostorový zvuk mimořádné kvality; zvukový zážitek, který se nedá rozlišit od reality.

 • Reproduktory s 3D zvukem rozptylují zvuk rovnoměrně po celé místnosti

  Reproduktory s 3D zvukem rozptylují zvuk rovnoměrně po celé místnosti

  Reproduktory s 3D zvukem jsou opatřeny stranově natočeným reproduktorovými vinutími, která tak zajišťují nejen zvuk směrem vpřed, ale také do stran. Rozšiřují tak optimální poslechové pole, ve kterém si můžete vychutnávat ještě více pohlcující a prostorovější filmový zvuk.

 • Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Technologie Dolby TrueHD a DTS-HD pro vysoce věrný prostorový zvuk

  Standardy Dolby TrueHD a DTS-HD Advanced Digital Out poskytují nejlepší zvuk z Blu-ray disků. Reprodukovaný zvuk je téměř nerozlišitelný od studiového masteru, takže slyšíte to, co jste podle tvůrců slyšet měli. Standardy DTS-HD Advanced Digital Out a Dolby TrueHD dovršují zážitek z poslechu hudby HD.

 • Technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy

  Technologie DoubleBASS pro plnější a hlubší basy

  Funkce DoubleBASS zajišťuje, že uslyšíte dokonce i ty nejhlubší basové tóny ze subwooferů kompaktní velikosti. Zachycuje nízké frekvence a znovu je vytváří ve slyšitelném rozsahu subwooferu - přináší tak zvuk s vyšším nárůstem a důrazem a zajišťuje plný poslechový zážitek bez kompromisů.

 • Připraveno pro bezdrátové zadní reproduktory, které omezují množství kabelů v místnosti

  Připraveno pro bezdrátové zadní reproduktory, které omezují množství kabelů v místnosti

  Bezdrátové zadní reproduktory umožňují pružně měnit umístění reproduktorů. Použitá technologie s vysokou odolností proti rušení zajišťuje plně prostorový zvuk bez nevzhledných kabelových propojení. Bezdrátové zadní reproduktory Philips je třeba zakoupit samostatně.

 • Přehrává Blu-ray 3D, DVD, VCD, CD disky a USB zařízení

  Přehrává Blu-ray 3D, DVD, VCD, CD disky a USB zařízení

  Přehrávejte téměř libovolný disk a libovolný formát médií, ať už jsou to Blu-ray 3D, DVD, VCD a CD disky nebo zařízení USB. Zažijte nepřekonatelné pohodlí skvělých možností hratelnosti a luxus sdílení souborů médií na televizoru nebo systému domácího kina.

 • Výkon 1 000 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu

  Výkon 1 000 W RMS poskytuje skvělý zvuk pro filmy a hudbu
 • Úhledná vysoce lesklá povrchová úprava s jedinečným dotykovým ovládáním

  Úhledná vysoce lesklá povrchová úprava s jedinečným dotykovým ovládáním
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat