Screeneo

Projektor Screeneo Smart LED

  Screeneo

  Projektor Screeneo Smart LED

  Velký obraz po ruce

  Užijte si plno zábavy – obraz od 50“ až po 100“ díky zařízení Screeneo umístěného jen pár centimetrů od stěny. Snadná manipulace po domácnosti nebo vytvoření venkovního kina na zahradě! Poskytuje skvělý zvuk a má připojení Wi-Fi! Zobrazit všechny výhody

 • Velký obraz po ruce

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Velký obraz po ruce

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Projektor Screeneo Smart LED

s tunerem DVB-T HDP1590TV/10 Najít podobné výrobky

Velký obraz po ruce

 • Flexibilní velikost obrazovky od 127 do 254 cm (50"–100")

  Flexibilní velikost obrazovky od 127 do 254 cm (50"–100")

  Zažijte filmy, sportovní akce nebo hradí tak jako nikdy předtím – na obrazovce velikosti 127 až 254 cm (50"–100"). Pohodlně se opřete a vychutnejte si obraz v jakékoli místnosti svého domova. Zařízení Screeneo lze snadno umístit blízko jakékoli hladké stěny. Stačí jen uchopit stylovou koženou rukojeť na zadní straně výrobku. Chcete-li sledovat dětský animovaný film na 127cm (50") obrazovce, umístěte zařízení 10 cm od stěny. Chcete-li se podívat na oblíbený fotbalový zápas na obrazovce 254 cm (100"), umístěte zařízení Screeneo 44 cm od stěny.

 • Integrované reproduktory a subwoofer

  Integrované reproduktory a subwoofer

  Díky integrovanému subwooferu a reproduktorům není třeba připojovat žádný zvukový systém – k dispozici je výstupní výkon 26 W RMS. Váš dokonalý zvukový zážitek doplní zvukový systém Dolby Digital 2.1.

 • Kabelové nebo bezdrátové připojení – je to na vás!

  Vestavěná funkce Wi-Fi vám umožní snadné připojení ke světu online nebo k vaší domácí síti pomocí funkce DLNA či Bluetooth – a budete moci promítat obsah z těchto zařízení. Pokud máte raději fyzická média, můžete zařízení Screeneo připojit přes konektor HDMI, vložit kartu SD do čtečky paměťových karet, připojit jednotku USB Flash nebo připojit anténu ke konektoru antény.

 • Technologie LED pro zářivé barvy a dlouhou životnost

  Zařízení Screeneo pomocí vysoce kvalitní technologie LED promítá fotografie, filmy a další obsah v zářivějších barvách a má životnost 30 000 hodin. Ve spojení s inovativní technologií přizpůsobení pro mimořádně krátké vzdálenosti zaručuje užaslou odezvu diváků pokaždé, když je zapnete.

 • Miracast – sdílejte svůj obsah bez čekání

  Zní to složitě, ale ve skutečnosti je to velmi jednoduché: když prohlížíte fotografie v chytrém telefonu nebo tabletu, bezdrátově se připojíte k zařízení Screeneo a to ihned zrcadlí sledovanou obrazovku. Ať na svém mobilním zařízení děláte cokoli, vše se bezdrátově promítne pomocí funkce Miracast.

 • Více obsahu díky tuneru DVB-T pro volně šiřitelné programy

  Sledujte ještě více prostřednictvím volně šiřitelných programů přes vestavěný tuner DVB-T.

 • Streamujte svou hudbu pomocí funkce Bluetooth nebo sítě Wi-Fi / DLNA

  Používejte zařízení Screeneo jako hudební stanici! Streamujte pohodlně hudbu z chytrého telefonu nebo tabletu do zařízení Screeneo pomocí funkce Bluetooth nebo sítě DLNA (Digital Living Network Alliance).

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat