Screeneo

Projektor Screeneo Smart LED

  Screeneo

  Projektor Screeneo Smart LED

  Velký obraz po ruce

  Užijte si plno zábavy – obraz od 127 cm (50") až po 254 cm (100") se zařízením Screeneo umístěném jen pár centimetrů od stěny. Snadná manipulace po domácnosti nebo vytvoření venkovního kina na zahradě! Poskytuje skvělý zvuk! Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Projektor Screeneo Smart LED

s tunerem DVB-T HDP1550TV/EU Najít podobné výrobky

Velký obraz po ruce

 • Flexibilní velikost obrazovky od 127 do 254 cm (50"–100")

  Flexibilní velikost obrazovky od 127 do 254 cm (50"–100")

  Zažijte filmy, sportovní akce nebo hradí tak jako nikdy předtím – na obrazovce velikosti 127 až 254 cm (50"–100"). Pohodlně se opřete a vychutnejte si obraz v jakékoli místnosti svého domova. Zařízení Screeneo lze snadno umístit blízko jakékoli hladké stěny. Stačí jen uchopit stylovou koženou rukojeť na zadní straně výrobku. Chcete-li sledovat dětský animovaný film na 127cm (50") obrazovce, umístěte zařízení 10 cm od stěny. Chcete-li se podívat na oblíbený fotbalový zápas na obrazovce 254 cm (100"), umístěte zařízení Screeneo 44 cm od stěny.

 • Integrované reproduktory a subwoofer

  Integrované reproduktory a subwoofer

  Díky integrovanému subwooferu a reproduktorům není třeba připojovat žádný zvukový systém – k dispozici je výstupní výkon 26 W RMS. Váš dokonalý zvukový zážitek doplní zvukový systém Dolby Digital 2.1.

 • Technologie LED pro zářivé barvy a dlouhou životnost

  Zařízení Screeneo pomocí vysoce kvalitní technologie LED promítá fotografie, filmy a další obsah v zářivějších barvách a má životnost 30 000 hodin. Ve spojení s inovativní technologií přizpůsobení pro mimořádně krátké vzdálenosti zaručuje užaslou odezvu diváků pokaždé, když je zapnete.

 • Více obsahu díky tuneru DVB-T pro volně šiřitelné programy

  Sledujte ještě více prostřednictvím volně šiřitelných programů přes vestavěný tuner DVB-T.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat