Fidelio

Philips Fidelio

Bezdrátové prostorové reproduktory pro domácí kino

  Philips Fidelio

  Bezdrátové prostorové reproduktory pro domácí kino

  Ze sterea na prostorový zvuk během několika vteřin

  Bezdrátové reproduktory domácího kina Philips Fidelio E6 vytvářejí prostorový zvuk s odpojitelnými reproduktory a subwooferem. Vyhrazený středový kanál zajišťuje srozumitelnost hlasů. Díky službám Google Cast and Spotify Connect si můžete užívat hladkého přehrávání hudby. Zobrazit všechny výhody

  Doporučená maloobchodní cena: 24 299 Kč

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Bezdrátové prostorové reproduktory pro domácí kino

Bezdrátový prostorový zvuk 5.1, Google Cast a Spotify Connect, HDMI 4K–2K, Prostorová kalibrace E6/12 Najít podobné výrobky

Ze sterea na prostorový zvuk během několika vteřin

se službami Google Cast™ a Spotify Connect

 • Prostorový zvuk podle potřeby– oddělitelné bezdrátové prostorové reproduktory

  Prostorový zvuk podle potřeby– oddělitelné bezdrátové prostorové reproduktory

  Nechte se podle libosti unášet prvotřídním prostorovým zvukem. Jednoduše oddělte bezdrátové prostorové reproduktory od hlavního levého a pravého reproduktoru a umístěte je v zadní části místnosti. Takto dosáhnete plného prostorového zvuku ve filmech a hrách. Poté připojte reproduktory zpět a používejte reproduktory k přehrávání hudby a televizních pořadů. Díky patentem chráněné technologii bezdrátového ozvučení a prostorovým reproduktorům využívajícím vlastní frekvenci nebude docházet k rušení. Výsledkem je zcela bezdrátový systém prostorového zvuku umožňující sledování filmů a poslech hudby v bezztrátové kvalitě.

 • Speciální reproduktor se středovým kanálem pro jasný zvuk vynikající kvality

  Speciální reproduktor se středovým kanálem pro jasný zvuk vynikající kvality

  Reproduktor se středovým kanálem určený především pro hlasové frekvence umisťuje řeč do středu obrazovky. To zlepšuje polohu a zřetelnost hlasu a zvyšuje míru prožitku z filmů.

 • Prostorová kalibrace

  Prostorová kalibrace

  Funkce pokročilé prostorové kalibrace, kterou vyvinuly naše jedinečné inovační laboratoře, zajišťuje nejdokonalejší vyvážení zvuku, bez ohledu na to, kam v místnosti umístíte zadní reproduktory. Funkce při svém vyvolání používá k vyhledání jednotlivých zadních reproduktorů speciálně navržený tónový signál. Pomocí získaných informací identifikuje pro dané umístění reproduktorů nejlepší vyvážení zvuku a příslušně upraví zvuk jednotlivých reproduktorů. Tak si posluchač může vychutnat správně vyvážený zvuk i v případě, že umístění reproduktorů není ideální.

 • Jednoduše odesílejte hudbu z telefonu do reproduktoru se službou Google Cast

  Jednoduše odesílejte hudbu z telefonu do reproduktoru se službou Google Cast

  Užívejte si vysoce kvalitní a plynulé přehrávání prostřednictvím oblíbených hudebních aplikací. Zařízení Soundbar podporuje službu Google Cast, můžete tedy hudbu ze svých oblíbených hudebních aplikací odesílat z osobního zařízení do reproduktorů. K odesílání můžete použít zařízení iPhone®, iPad®, telefon či tablet se systémem Android, notebook Mac® či Windows® nebo Chromebook.

 • Doprovodná aplikace Philips pro snadné nastavení sítě

  Doprovodná aplikace Philips pro snadné nastavení sítě

  Použijte aplikaci Philips HCWeSet Manager pro nastavení a připojení svých nových reproduktorů k domácí bezdrátové síti a začněte si užívat vysoce kvalitní zvuk a plynulé přehrávání ze svých oblíbených aplikací*. *Než budete moci bezdrátově odesílat hudbu z hudebních aplikací, je nutné nainstalovat aplikaci za účelem nastavení sítě a služby a přijmout smlouvu o ochraně osobních údajů. *Abyste mohli odesílat hudbu ze služby Spotify, budete k použití služby Connect potřebovat službu Spotify Premium.

 • Služba Spotify Connect pro zážitek z nativní aplikace bez námahy

  Služba Spotify Connect pro zážitek z nativní aplikace bez námahy

  Pomocí služby Spotify Connect můžete snadno procházet, prohlížet a přehrávat hudbu z jakékoli místnosti v domě a své chytré zařízení používat jako dálkový ovladač. S přímým spojením Spotify můžete přehrávat hudbu přímo z cloudu, abyste své chytré zařízení mohli používat k volání či přehrávání videa a můžete dokonce odejít mimo dosah, aniž by se přehrávání hudby přerušilo. Toto použití je také šetrnější k bateriím, protože množství energie potřebné k přehrávání hudby je minimální. Všechny známé skvělé funkce Spotify jsou k dispozici, od hotových seznamů po vysoké vzorkovací frekvence. Všechno, co potřebujete k objevování nové hudby a k jejímu poslechu v té nejlepší podobě.

 • HDMI 4K2K pro obsah v rozlišení Ultra HD

  HDMI 4K2K pro obsah v rozlišení Ultra HD

  Technologie HDMI 4K2K v sobě zahrnuje standard HDMI 1.4. Díky tomu podporuje obsah v mimořádně vysokém rozlišení (UHD). To v současnosti znamená rozlišení 4K, které má maximálně 4 096 pixelů na šířku a 2 160 pixelů na výšku, tedy čtyřnásobek standardního rozlišení 1080p HD. Termín UHD zahrnuje i o něco nižší rozlišení 4K s šířkou 3 840 pixelů a výškou 2 160 pixelů. Oba formáty jsou podporovány prostřednictvím standardu HDMI 1.4. Obrazovky s rozlišením 4K tak u špičkových systémů domácího kina nabízejí stejné rozlišení jako mnohé komerční kinosály. Integrace tohoto standardu umožňuje další růst rozlišení 4K, takže jsou reproduktory připraveny i na budoucnost.

 • Prostorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Prostorový zvuk Dolby Digital a Pro Logic II

  Vestavěný dekodér systému Dolby Digital nahrazuje externí dekodér zpracováním všech šesti kanálů zvukových informací tak, aby zaručil zážitek z prostorového zvuku a ohromující přirozený vjem obklopujícího prostředí a dynamický realismus. Systém Dolby Pro Logic II nabízí pětikanálové prostorové zpracování z jakéhokoli stereofonního zdroje.

 • Prvotřídní kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou pro křišťálově čistý zvuk

  Prvotřídní kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou pro křišťálově čistý zvuk

  Díky křišťálově čistému zvuku od společnosti Philips budete moci rozlišit a ocenit každičký zvukový detail tak, jak by měl znít a jak to zamýšlel interpret nebo režisér! Křišťálově čistý zvuk reprodukuje zdroj zvuku (ať je to akční film, hudba nebo živý koncert) věrně, přesně a bez jakéhokoli zkreslení. Domácí kina Philips s křišťálově čistým zvukem využívají zpracování zvuku jen minimálně, aby zachovaly čistotu původního audio obsahu. Výsledkem je větší zvuková přesnost, která se nese k vašim uším.

 • Jednodotykové ovládání pomocí chytrých telefonů s technologií NFC pro snadné párování Bluetooth

  Jednodotykové ovládání pomocí chytrých telefonů s technologií NFC pro snadné párování Bluetooth

  Pomocí technologie NFC (Near Field Communications) spárujete zařízení Bluetooth jednoduše jedním dotykem. Stačí klepnout na chytrý telefon nebo tablet s technologií NFC v dosahu NFC reproduktoru. Takto jednoduše reproduktor zapnete, aktivujete párování Bluetooth a spustíte streamování hudby.

 • 5.1 vícekanálový zvuk pro skutečně pohlcující prostorový efekt

  Reproduktory E6 disponují 5.1 kanálovým zvukem z 6 vestavěných zesilovačů, které zajišťují vynikající kvalitu zvuku. Tento model používá stejnou konfiguraci kanálů jako klasické 5.1 systémy s předním levým a pravým kanálem, středovým kanálem, dvěma prostorovými kanály a subwooferem. Podporuje technologii Dolby digital pro-logic 2.

 • Samostatné přenosné reproduktory se stereo párováním

  Oba odnímatelné reproduktory Philips Fidelio E6 jsou vybaveny nezávislým modulem Bluetooth, díky kterému jsou skutečně nezávislé. To znamená, že je můžete vzít kamkoli, doma i venku, a vychutnat si absolutní hudební svobodu. Každý přenosný reproduktor poskytuje silný zvuk, ať je kdekoli. Může fungovat jako samostatný reproduktor Bluetooth nebo tvořit pár stereofonních bezdrátových reproduktorů Bluetooth.

Zobrazit všechny specifikace
 • Pro tento reproduktor je potřeba prémiový účet Spotify.
 • Dostupnost hudební služby závisí na dané zemi. Podrobnosti najdete na webové stránce příslušné hudební služby.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat