Fidelio

Philips Fidelio

Dokovací reproduktor Primo

  Philips Fidelio

  Dokovací reproduktor Primo

  Zážitek ze skutečně věrného zvuku

  Tento dokovací reproduktor Philips Fidelio DS9/10 je sám o sobě výjimečný: nabízí nepřekonatelný design a kvalitu zvuku. Hudba z přehrávače iPod Touch, iPhonu a iPadu přichází s věrným zvukem díky použití přírodního dřeva a prvotřídních součástí. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Dokovací reproduktor Primo

pro iPod/iPhone/iPad DS9/10 Najít podobné výrobky

Zážitek ze skutečně věrného zvuku

s tímto dokovacím reproduktorem

 • SoundCurve pro dokonalý křišťálově čistý zvuk

  SoundCurve pro dokonalý křišťálově čistý zvuk

  Pečlivě navržený zakřivený zadní kryt tohoto dokovacího reproduktoru Philips vytváří vysoce efektivní akustickou strukturu pro reprodukci zvuku. Čistá křivka zvyšuje pevnost skříňky reproduktoru, takže výrazně snižuje vnitřní rezonanci a zabraňuje vibracím a zkreslení zvuku. Můžete si vychutnat křišťálově čistý zvuk a skvělý vzhled reproduktorů.

 • Čistě digitální zpracování pro čistý signál ve vedení zvuku

  Čistě digitální zpracování pro čistý signál ve vedení zvuku

  Většina dokovacích reproduktorů využívá pro iPod, iPhone nebo iPad analogový výstup, který poté převede zpět na digitální signál. Výsledkem je další šum a ztráta detailů. Při využití digitálního výstupu přehrávače si reproduktor udržuje integritu hudebního signálu, což vede k vyššímu poměru signálu k šumu a lepšímu rozlišení.

 • Technologie FullSound vylepšuje detaily zvuku a přináší bohatý a výkonný zvuk

  Technologie FullSound vylepšuje detaily zvuku a přináší bohatý a výkonný zvuk

  Patentovaná technologie FullSound společnosti Philips využívá digitální zpracování signálu poslední generace pro věrné vylepšení podání hudby. Hudební obsah je dynamicky analyzování a optimalizován a umožní vám zažít hudbu s velkými detaily a hřejivým podáním.

 • Design bass-reflex pro hlubokou a sevřenou reprodukci basů

  Design bass-reflex pro hlubokou a sevřenou reprodukci basů

  Akustické zatížení bass-reflex využívá basový průduch vyladěný na akustický objem skříně reproduktoru, což umožňuje reprodukovat basy z kompaktních skříněk. Pečlivě navržený, profilovaný basový průduch přispívá k průtoku vzduchu a umožňuje dosáhnout hlubokých a působivých basů i při vysoké hlasitosti. Zároveň však minimalizuje vzduchové turbulence, které mohou způsobovat zkreslení.

 • Aplikace SoundStudio pro úplnou kontrolu nastavení zvuku

  Aplikace SoundStudio pro úplnou kontrolu nastavení zvuku

  Poslouchejte hudbu tak, jak se vám to právě líbí. Aplikace SoundStudio skutečně vkládá ovládání vaší hudby do vašich dlaní. Umožňuje změnit každou vlastnost hudby pouze pomocí iPhonu: slouží k tomu intuitivní a jednoduché ovládací prvky. Nyní můžete upravovat, přizpůsobovat a vytvářet svůj požadovaný zvukový zážitek a zcela oživit své oblíbené písně. Aplikace SoundStudio rovněž umožňuje poslech tisíců internetových rádiových stanic z celého světa, což ještě rozšíří vaše hudební zážitky.

 • Vstup AUX-in pro snadné připojení téměř libovolného elektronického zařízení

  Vstup AUX-in pro snadné připojení téměř libovolného elektronického zařízení

  Připojení vstupu AUX-in umožňuje přímé přehrávání obsahu MP3 z přenosných multimediálních přehrávačů. Kromě toho, že si můžete vychutnat svou oblíbenou hudbu ve vynikající kvalitě z tohoto reproduktoru je připojení vstupu AUX-in rovněž mimořádně praktické, protože stačí jen zapojit přenosný přehrávač MP3 do reproduktoru.

 • Kuželový výškový reproduktor s měkkou membránou pro podrobný a přirozený zvuk

  Toto je dvoucestný kuželový výškový reproduktor Hi-Fi s měkkou membránou. Kuželové výškové reproduktory začala prosazovat společnost Philips na počátku 60. let minulého století a během uplynulého půlstoletí se vyvinuly v to pravé řešení pro skříně reproduktorů Hi-Fi. Kuželové výškové reproduktory s měkkou membránou přinášejí podrobný a přirozený zvuk bez ostrých hran nebo zkreslení a odhalují bohatost nahrávek.

 • Celkový výstupní výkon 50 W RMS

  Tento reproduktor Philips má celkový výstupní výkon 50 W RMS. RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Čím vyšší je výkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat