dokovací reproduktory

  dokovací reproduktory

  Zvuk, který sedí vašemu domovu

  Vraťte hudbě život díky hlubšímu a přirozenějšímu zvuku reproduktoru Philips DS6200/10. Vložte iPod/iPhone do doku pro přehrávání a nabíjení nebo jej připojte přímo k počítači a užívejte si ohromující zvuk vašeho multimediálního obsahu. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací reproduktory

Systém 2.0, pro iPod/iPhone DS6200/10 Najít podobné výrobky

Zvuk, který sedí vašemu domovu

Posedlost zvukem

 • Digitální zpracování zvuku pro špičkovou reprodukci hudby bez zkreslení

  Digitální zpracování zvuku pro špičkovou reprodukci hudby bez zkreslení

  Pokročilá technologie zpracování zvuku zlepšuje reprodukci hudby, takže je každý tón křišťálově čistý a přesný a každá pauza vyplněna naprostým tichem. Patentovaná technologie digitálního zpracování zvuku společnosti Philips optimalizuje výkon kompaktních reproduktorů a přináší čistý a výkonný zvuk plný detailů naprosto bez zkreslení.

 • Zvuková koncepce stejnostranného trojúhelníku

  Zvuková koncepce stejnostranného trojúhelníku

  Zvuková koncepce vycházející ze stejnostranného trojúhelníku, jenž je využita v tomto reproduktoru, je speciálně určena k reprodukci vyváženějšího zvuku. Stejnostranný design vinutí reproduktorů vede k lépe vyvážené hmotnosti a zajišťuje ekvalizovaný zvuk bez zkreslení. Každý ze satelitních reproduktorů DS6200 je vybaven jedním širokopásmovým vinutím, které doplňují patentované komponenty wOOx společnosti Philips přinášející hlubší, bohatší basové zvuky. Jsou instalovány v konfiguraci stejnostranného trojúhelníku, takže vytvářejí prostorovější zvuk.

 • Funkce DBB pro zachování nízkých tónů a hluboké basy při jakékoli hlasitosti

  Funkce DBB pro zachování nízkých tónů a hluboké basy při jakékoli hlasitosti

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie reproduktorů wOOx™ pro plné a prokreslené basy

  Technologie wOOx představuje revoluční řešení konstrukce reprosoustav, které poskytuje naprosto hluboké a bohaté basy, s jakými se u jiných audiosystémů nesetkáte. Speciální reproduktory, basový kanál wOOx a přesné vyladění hlavního a výškových reproduktorů zaručuje plynulé přechody mezi nízkými, středními a vysokými kmitočty. Dvojité uchycení a naprosto symetrická sendvičová konstrukce produkují hluboké a nezkreslené basy. Technologie wOOx poskytuje mimořádně hluboké a dynamické basy využitím celého prostoru reproduktorové skříně ke zvýraznění hudebního vjemu.

 • Bezplatná aplikace DockStudio pro internetové rádio a další stylové funkce

  Bezplatná aplikace DockStudio pro internetové rádio a další stylové funkce

  S touto bezplatnou aplikací získá váš dokovací reproduktor celou řadu exkluzivních stylových funkcí. Můžete kontrolovat počasí, podívat se kolik je hodin a dokonce používat své oblíbené obrázky jako tapety. Aplikace DockStudio vám rovněž umožní poslech tisíců internetových rádiových stanic po celém světě. Připraveny jsou další aktualizace témat vzhledu a nové funkce.

 • iPod/iPhone lze dokovat i v pouzdru

  iPod/iPhone lze dokovat i v pouzdru

  Inteligentně navržený dokovací port s pružinou snadno pojme jakýkoli iPod nebo iPhone bez zvláštní adaptérů. Navíc funguje i s ochrannými pouzdry – iPod nebo iPhone stačí jen vložit. Nyní si skutečně vychutnáte hudbu bez potíží.

 • Celkový výstupní výkon 20 W RMS

  Celkový výstupní výkon 20 W RMS

  RMS neboli Root Mean Square je typickým způsobem měření zvukového výkonu neboli elektrického výkonu přeneseného z audiozesilovače do reproduktoru, který je měřen ve wattech. Celkový zvukový výkon závisí na množství elektrické energie dodané reproduktoru a na jeho citlivosti. Zesilovače jsou v zásadě omezeny množstvím elektrické energie, které mohou zesílit, a reproduktory množstvím elektrické energie, které mohou převést na zvuk, aniž by došlo ke zkreslení audiosignálu. Čím vyšší je příkon, tím lepší je zvuk z reproduktoru.

 • Zaoblená skříň s pěkně zakulaceným zvukem

  Zaoblený design skříně nejen že dobře vypadá, ale díky tvaru poskytuje vyvážený zvuk, který vychází přirozeněji a v původní formě. Díky menšímu zkreslení a zabarvení si můžete být jisti, že vaše oblíbená hudba bude vždy znít tak, jak má. Společnost Philips dobře zná akustiku a dbá na to, aby zvuk nejen dobře zněl, ale také vypadal.

 • Počítačová synchronizace pro váš iPod/iPhone

  Vložte jej do doku, přehrávejte, synchronizujte a nabíjejte! Ponořte se do oblíbené hudby v iPodu nebo iPhonu, když se přístroj nabíjí a synchronizuje s počítačem přes port USB – a vychutnejte si vynikající kvalitu zvuku v nepřekonatelném pohodlí. Nechte skvělé melodie hrát dál – napájení určitě vydrží.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat