dokovací reproduktor

  dokovací reproduktor

  Zvuk, který sedí vašemu domovu

  Tento elegantní dokovací reproduktor Philips Fidelio DS1200/12 naplní vaše rána krásnou bohatou hudbou. Je skvělý na nočním stolku – hlásí čas, budí vás, funguje jako noční osvětlení a dobíjí až dva iPody, iPhony nebo iPady současně. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací reproduktor

pro iPod/iPhone/iPad, Zobrazení hodin DS1200/12 Najít podobné výrobky

Zvuk, který sedí vašemu domovu

Posedlost zvukem

 • Svůj iPod/iPhone/iPad můžete dokovat i v pouzdru

  Svůj iPod/iPhone/iPad můžete dokovat i v pouzdru

  Inteligentně navržený dokovací port s pružinou tohoto reproduktoru Philips snadno pojme jakýkoli iPod nebo iPhone bez zvláštní adaptérů. Navíc funguje i s ochrannými pouzdry – iPod nebo iPhone stačí jen vložit. Nyní si skutečně vychutnáte hudbu bez potíží.

 • Bezplatná aplikace DockStudio pro internetové rádio a další stylové funkce

  Bezplatná aplikace DockStudio pro internetové rádio a další stylové funkce

  S touto bezplatnou aplikací získá váš dokovací reproduktor celou řadu exkluzivních stylových funkcí. Můžete kontrolovat počasí, podívat se kolik je hodin a dokonce používat své oblíbené obrázky jako tapety. Aplikace DockStudio vám rovněž umožní poslech tisíců internetových rádiových stanic po celém světě. Připraveny jsou další aktualizace témat vzhledu a nové funkce.

 • Neodymové reproduktory pro čistý a vyvážený zvuk

  Neodym je nejlepší materiál pro vytvoření silného magnetického pole pro větší citlivost vinutí reproduktoru, lepší odezvu basů a čistý, vyvážený, kvalitní zvuk.

 • Automatická synchronizace hodin s iPodem/iPhonem/iPadem v dokovací stanici

  Dokovací stanice automaticky synchronizuje hodiny s vaším iPodem/iPhonem/iPadem, je-li přístroj vložen do stanice a stanice je zapnutá.

 • Nabíjení iPhonu i iPadu současně

  Prostřednictvím dokovacího konektoru můžete na této dokovací stanici Fidelio pohodlně nabíjet iPad. Zároveň můžete nabíjet i iPod, iPhone nebo jiné mobilní zařízení pomocí konetoru USB.

 • Design vhodný pro iPod/iPhone/iPad

  Vložte svůj iPod, iPhone nebo iPad do dokovací stanice Philips Fidelio DS1200, která bude poté vypadat skvěle. I když zařízení vyndáte, bude dokovací stanice nadále půvabná. Na rozdíl od jiných dokovacích stanic je model Fidelio navržen tak, aby vypadal úžasně v prázdném i obsazeném stavu. Podtrhněte eleganci své poličky nebo pracovního stolu tímto poutavým klenotem.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat