dokovací zábavní systém

  dokovací zábavní systém

  Připojte a přehrávejte si digitální hudbu nahlas

  Zpřístupněte svou hudbu a vychutnejte si její skvělý zvuk s přáteli. Stačí připojit přehrávač iPod do tenkého kompaktního systému DC199B a získáte dynamický zvuk a důležité funkce umožňující opravdové vychutnání hudby. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

dokovací zábavní systém

Připojení USB Direct, Digitální tuner FM DC199B/12 Najít podobné výrobky

Připojte a přehrávejte si digitální hudbu nahlas

 • Přehrávejte a nabíjejte současně s iPodem

  Přehrávejte a nabíjejte současně s iPodem

  Užijte si svou oblíbenou hudbu ve formátu MP3, zatímco se bude nabíjet váš iPod. Dok vám umožní připojit vaše zařízení přímo k dokovacímu zábavnímu systému, takže svoji oblíbenou hudbu můžete poslouchat se skvělým zvukem. Současně zatím nabíjí váš iPod, zatímco přehrává. Můžete si vychutnávat hudbu a nemusíte mít obavy, že se baterie iPod vybije. K procházení, volbě a přehrávání hudby uložené ve vašem zařízení iPod využijte dálkový ovladač. Dokovací zábavní systém automaticky nabíjí vaše zařízení iPod, jakmile je v docku.

 • Vychutnejte si hudbu ve formátu MP3/WMA přímo z přenosných zařízení USB.

  Vychutnejte si hudbu ve formátu MP3/WMA přímo z přenosných zařízení USB.

  Jednoduše připojte zařízení k portu USB na Hi-Fi systému Philips. Digitální hudba se přehraje přímo ze zařízení. Nyní se můžete podělit o své oblíbené zážitky s rodinou a přáteli.

 • Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Funkce Dynamic Bass Boost pro hluboké a dramatické basy

  Zvýraznění basů Dynamic Bass Boost zajišťuje maximální zážitek při poslechu hudby zvýrazněním basové složky v celém rozsahu nastavení hlasitosti – od nízké po vysokou – stačí jen stisknout tlačítko! Reprodukce basových tónů s nízkými kmitočty je obvykle při nízké hlasitosti nevýrazná. Toto omezení lze potlačit zapnutím zvýraznění basů Dynamic Bass Boost, která zvýší úroveň basů tak, aby byla zajištěna optimální reprodukce i při snížení hlasitosti.

 • Funkce budíku a časovače vypnutí

  Funkce budíku a časovače vypnutí

  Mnoho budíků zahrnuje nejrůznější množství možností volby typu buzení. Tento radiobudík Philips vás vzbudí zvukem z rádia nebo tradičním bzučákem. Časovač umožňuje naprogramovat požadovanou dobu pro hudbu, aby se shodovala s dobou, kdy normálně usínáte. Ať už chcete vstávat s ranním budíkem, který bude vyzvánět stálým tónem, nebo poslouchat svoji oblíbenou hudbu, když usínáte, můžete použít radiobudík.

 • Digitální ladění předvoleb stanic

  Digitální ladění předvoleb stanic
 • 4" basové reproduktory vylepšují basy a rozšiřují zvukové spektrum

  4" basové reproduktory vylepšují basy a rozšiřují zvukové spektrum
 • Jeden dálkový ovladač pro systém i zařízení iPod

  Jeden dálkový ovladač pro systém i zařízení iPod
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat