HD videokamera

  HD videokamera

  Jednoduše nahrávejte domácí videa do televizoru nebo na web

  S videokamerou Philips ESee CAM200 je pořizování fotografií a videí až neuvěřitelně snadné, stejně tak jejich následné sdílení. Tažením na 3palcové dotykové obrazovce můžete nasdílet snímky do televizoru nebo na internet – okamžitě a bezdrátově.

 • Jednoduše nahrávejte domácí videa do televizoru nebo na web

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.
 • Jednoduše nahrávejte domácí videa do televizoru nebo na web

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Jednoduše nahrávejte domácí videa do televizoru nebo na web

prostřednictvím vestavěného rozhraní Wi-Fi

 • Oživte detaily vzpomínek na videu s rozlišením full HD

  Oživte detaily vzpomínek na videu s rozlišením full HD

  Snímejte a vychutnávejte si videa v kvalitním rozlišení full HD (1080p). „1080“ znamená rozlišení displeje, číslo uvádí počet vodorovných řádků na obrazovce. „p“ znamená postupné řádkování, neboli postupné zobrazování řádků v každém snímku. Obraz 1080p poskytuje takovou kvalitu videa, která je lepší než v typických mobilních telefonech nebo digitálních fotoaparátech. Kromě toho využívá videokamera ESee stejný formát videa jako Blu-ray přehrávače – H.264. Tento vysoce komplexní formát nabízí vynikající HD kvalitu obrazu a umožňuje tak ukládat vzpomínky v křišťálově čisté kvalitě obrazu.

 • Snímejte ostřejší a stabilnější videa díky pokročilé technologii anti-shake

  Snímejte ostřejší a stabilnější videa díky pokročilé technologii anti-shake

  Pokročilá technologie anti-shake umožňuje snímání fantastických záběrů, na které bude stále pyšní. Stabilní a ostrý záznam je zajištěn sadou gyroskopických senzorů s pokročilými algoritmy. Senzory trvale měří vzdálenost mezi zemí a objektivem kamery a kdykoli se kamera zachvěje, provedou nezbytnou korekci. Díky této pokročilé technologii získáte trvale stabilní obraz a z nejlepších okamžiků života tak můžete pořídit skvělé video.

 • Tažením sdílejte svá videa a fotografie do televizoru

  Tažením sdílejte svá videa a fotografie do televizoru

  Fotografie a videa můžete sdílet pouhým tažením prstu po dotykové obrazovce kamery ESee. Při procházení obrázků a videí v kameře se můžete rozhodnout, co chcete sdílet a prostě přes snímek přejet prstem. Oblíbený obsah si můžete prohlížet přímo na zařízeních Philips SimplyShare nebo televizorech, přehrávačích Bluray, přehrávačích síťových médií a systémech domácího kina kompatibilních s technologií DLNA. Snímky můžete tažením prstu sdílet i do fotorámečků a tabletů Philips.

 • Přímé nahrávání na Facebook, YouTube, Twitter prostřednictvím rozhraní Wi-Fi bez použití počítače

  Přímé nahrávání na Facebook, YouTube, Twitter prostřednictvím rozhraní Wi-Fi bez použití počítače

  Odesílání obsahu přímo z kamery na internetové stránky jako YouTube, Facebook, Tweeter a Picassa je snadné – stačí po dotykové obrazovce kamery přejet prstem a můžete fotografie a videa sdílet na zvolené sociální síti, kam se bezdrátově odešlou.

 • Go Live pro bezdrátový přenos videa na webové stránky prostřednictvím služby UStream

  Go Live pro bezdrátový přenos videa na webové stránky prostřednictvím služby UStream

  Vysílejte události živě pomocí kamery Esee a sdílejte vše, co se děje, právě když se to děje. Stačí se připojit přes Wi-Fi a zvolit možnost „Go Live“. Natáčený obsah se pak začne přenášet na webovou stránku UStream, kde ho mohou sledovat vaše rodina a přátelé, ať jsou kdekoli. Dovolte svým milovaným, aby s vámi sdíleli vaše zážitky, a podělte se o skvělé okamžiky svého života v přímém přenosu.

 • Vysoce kvalitní fotografie v rozlišení až 10 megapixelů

  Vysoce kvalitní fotografie v rozlišení až 10 megapixelů
 • 3" dotyková obrazovka pro jednodušší intuitivní ovládání

  3" dotyková obrazovka pro jednodušší intuitivní ovládání
 • Blesk, automatické ostření, detekce tváře a úsměvu

  Blesk, automatické ostření, detekce tváře a úsměvu
 • Vestavěná podpora Wi-Fi pro sdílení bez kabelů nebo počítače

  Videokamera má vestavěnou podporu Wi-Fi, abyste mohli okamžitě sdílet své fotografie a videa – není třeba počítač ani žádné kabely. Videokamera se dokáže bezdrátově připojit k zařízením Philips SimplyShare a televizorům kompatibilním s technologií DLNA, Blu-ray přehrávačům, síťovým přehrávačům médií, systémům domácího kina a fotorámečkům, abyste si mohli užít svá oblíbená videa a fotografie na velké obrazovce. Díky vestavěným aplikacím Facebook, Twitter, YouTube a Picasa můžete také snadno nahrávat své snímky a videozáznamy na internetové stránky. S videokamerou Philips ESee je sdílení hračka.

Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat