HD videokamera

  HD videokamera

  Zachyťte a sdílejte krásné okamžiky v kvalitě HD

  Kapesní videokamera Philips snímá videa jedním stiskem tlačítka! Prožijte znovu magické momenty v kvalitě HD a sdílejte je na televizoru nebo online. Integrovaný konektor USB bez problémů připojí videokameru k počítači PC/Mac.

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zachyťte a sdílejte krásné okamžiky v kvalitě HD

okamžitě a bez námahy

 • Zaznamenávejte vida v křišťálově čistém vysokém rozlišení (720p)

  Zaznamenávejte vida v křišťálově čistém vysokém rozlišení (720p)

  Zaznamenávejte videa ve vysokém rozlišení (720p) a užívejte si je ve stejné kvalitě, v jaké je HD TV vysílání. „720“ znamená rozlišení displeje, číslo uvádí počet vodorovných řádků na obrazovce. „p“ znamená postupné řádkování, neboli postupné zobrazování řádků v každém snímku. Obraz 720p poskytuje takovou kvalitu videa, která je lepší než v typických mobilních telefonech nebo digitálních fotoaparátech. Kromě toho využívá videokamera Philips stejný formát videa, jako Blu-ray přehrávače a disky – H.264. Tento vysoce komplexní formát nabízí vynikající HD kvalitu obrazu a umožňuje tak ukládat vzpomínky v křišťálově čisté kvalitě obrazu.

 • Jednodotykový provoz pro bleskurychlé zaznamenání nádherných okamžiků

  Jednodotykový provoz pro bleskurychlé zaznamenání nádherných okamžiků

  Nikdy již nezmeškáte nádherné okamžiky. Díky krátkému času spuštění videokamery Philips můžete začít nahrávat okamžitě. Díky několika pokročilým funkcím, jako je například vysoká rychlost procesoru a vyhrazené zpracování signálu, trvá spuštění videokamery Philips pouhé dvě sekundy. Tlačítka jsou navržena co nejjednodušeji, proto pro spuštění nahrávání ve vysokém rozlišení postačuje stisk jediného z nich. Videokamera Philips je neustále připravena k zaznamenání překvapivých událostí, aniž byste cokoliv zmeškali.

 • Rychlé sdílení pro zasílání e-mailem a zveřejňování na Facebooku/YouTube

  Rychlé sdílení pro zasílání e-mailem a zveřejňování na Facebooku/YouTube

  Díky vestavěnému softwaru Windows můžete bez problémů zveřejňovat své filmy na takových webech, jako je YouTube, Facebook, Twitter a Vimeo. Uživatelé počítačů Mac mohou snadno organizovat, upravovat a sdílet své nahrávky pomocí softwaru iMovie z iLife. Díky pokročilé technologii komprese dokáže HD video formát (H.264) používaný videokamerou Philips vytvářet menší soubory, než standardní videokamery, digitální fotoaparáty a mobilní telefony bez ztráty kvality obrazu, takže je můžete sdílet rychleji! Tyto soubory mohou být také použity jinými programy, například iPhoto a Windows Movie Maker.

 • Vynikající výkon i při nepříznivých světelných podmínkách videokameru předurčuje pro záznam v noci a ve vnitřních prostorách

  Vynikající výkon i při nepříznivých světelných podmínkách videokameru předurčuje pro záznam v noci a ve vnitřních prostorách

  Venku nebo vevnitř, večer nebo na denním světle vám videokamera Philips umožňuje zaznamenávat špičková videa a fotografie. U většiny ostatních videokamer, digitálních fotoaparátů a mobilních telefonů dosahuje filmování ve vnitřních prostorách a v noci pouze špatné kvality snímků. To však není případ videokamery Philips. Její vynikající snímač, objektiv a procesor vzájemně spolupracují na tom, aby vám nabídly špičkový výkon za nepříznivých světelných podmínek - umožňují filmovat kdykoliv bez blesku a přisvětlení.

 • Širokoúhlý objektiv zaznamená do videí a fotografií více

  Širokoúhlý objektiv zaznamená do videí a fotografií více

  Videokamera Philips má 37mm širokoúhlý objektiv, který nabízí podstatně větší zorné pole, abyste mohli zaznamenávat během filmování více. Na fotografie nebo video tak dostanete všechny své přátele, i když stojí všichni vedle sebe. Tam, kde jste standardními kapesními videokamerami mohli nafilmovat pouze tři osoby dokáže videokamera Philips zaznamenat čtyři. Na svých fotografiích a videích tak můžete dnes zaznamenat vše.

 • Slot pro kartu Micro SD o kapacitě až 32 GB pro záznam 16 hodin HD videa

  Slot pro kartu Micro SD o kapacitě až 32 GB pro záznam 16 hodin HD videa

  Nyní můžete díky slotu pro kartu Micro SD ve videokameře Philips filmovat podle libosti. Malé velikostí, velké svou kapacitou - karty Micro SD bezpečně uloží všechna vaše videa a fotografie. Jejich minimální rozměry rovněž znamenají, že přibalení několika dalších na dovolenou nebude vůbec žádný problém. Slot pro kartu ve videokameře umožňuje pohodlné připojení všech univerzálních karet Micro SD a rozšířit tak paměť kamery až na 32 GB, což nabízí celkem 16 hodin záznamu HD videa. Pokračujte a klepněte.

 • Přímé spojení s televizí prostřednictvím HDMI pro sledování videí v HD

  Přímé spojení s televizí prostřednictvím HDMI pro sledování videí v HD
 • Integrovaná zástrčka USB pro snadné připojení k PC/Mac

  Integrovaná zástrčka USB pro snadné připojení k PC/Mac
Zobrazit všechny specifikace

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat