LCD monitor s funkcí Clinical D-image

  další informace stáhněte <a href="https://www.download.p4c.philips.com/files/c/c272p4qpkew_00/c272p4qpkew_00_elr_.pdf" target="_blank">here</a>
  další informace stáhněte here

  LCD monitor s funkcí Clinical D-image

  Klinický kontrolní displej

  Displej Philips je ideální pro každodenní použití v klinickém prostředí. Předvolené nastavení D-image poskytuje konzistentní zobrazení lékařských snímků v odstínech šedé v souladu se standardem DICOM. Napájení lékařské třídy zajišťuje základní bezpečnost. Antimikrobiální kryt brání množení bakterií. Zobrazit všechny výhody

Videa

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Brilliance LCD monitor s funkcí Clinical D-image

Klinický kontrolní displej, 68, 6 cm (27"), 2560 x 1440 (3, 6 MP) C272P4QPKEW/00 Najít podobné výrobky

Klinický kontrolní displej

s úžasným obrazem

 • Předvolené nastavení Clinical D-image pro snímky v odstínech šedé podle standardu DICOM část 14

  Předvolené nastavení Clinical D-image pro snímky v odstínech šedé podle standardu DICOM část 14

  Monitory musejí zobrazovat lékařské snímky s trvale vysokou kvalitou, aby bylo možné snímky spolehlivě vyhodnotit. Podání lékařských snímků v odstínech šedé na standardních monitorech je většinou přinejlepším nekonzistentní, takže nejsou vhodné pro použití v klinickém prostředí. Klinické kontrolní displeje Philips s předvoleným nastavením D-image jsou z výroby kalibrovány tak, aby poskytovaly zobrazení v odstínech šedé v souladu se standardem DICOM, část 14. Díky využití vysoce kvalitních LCD panelů s LED technologií může společnost Philips nabídnout konzistentní a spolehlivý výkon za dostupnou cenu. Další informace naleznete na webových stránkách http://medical.nema.org/

 • Antimikrobiální kryt aktivně brání množení bakterií

  Antimikrobiální kryt aktivně brání množení bakterií

  Mikrobi jsou v nemocnicích a klinických prostředích rostoucím problémem, protože mohou způsobit život ohrožující infekce. Klinické kontrolní displeje Philips se s tímto problémem vyrovnávají prostřednictvím přidání antimikrobiálního aditiva odpovídajícího standardu JIS Z2801 do materiálu krytu. Aditivum tedy je nedílnou součástí krytu monitoru. Tento ochranný štít, který brání množení většiny běžných mikroorganismů, jako je například „Staphylococcus aureus (gastroenteritida)“, „Escherichia coli (E Coli)“ a „Klebsiella (pneumonie)“, nyní přispívá k zachování zdraví lékařů i pacientů.

 • PowerSensor ušetří až 80 % nákladů na energii

  PowerSensor ušetří až 80 % nákladů na energii

  PowerSensor je vestavěný „senzor osob“, který vysíláním a přijímáním neškodných infračervených signálů zjišťuje přítomnost uživatele a automaticky sníží jas monitoru v případě, že uživatel odejde od stolu. Tím snižuje účty za energii až o 80 % a prodlužuje životnost monitoru.

 • SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele

  SmartErgoBase umožňuje ergonomická nastavení navržená pro uživatele

  SmartErgoBase je základnou monitoru vyznačující se ergonomickým pohodlím při nastavení displeje a zapojování kabelů. Díky prakticky nastavitelné výšce, úhlu otočení, sklopení a rotace lze polohu monitoru nastavit tak, aby byla maximálně pohodlná a zmírňovala fyzickou námahu dlouhého pracovního dne. Zapojení kabelů redukuje nepřehlednou změť kabelů a udržuje pracovní prostředí upravené a profesionální.

 • Nízká výška rámečku nad stolem pro maximální pohodlí při čtení

  Nízká výška rámečku nad stolem pro maximální pohodlí při čtení

  Monitor Philips lze díky pokročilé základně SmartErgoBase snížit téměř na úroveň stolu, aby se dosáhlo pohodlného úhlu pro sledování. Nízká výška rámečku nad stolem je dokonalým řešením, pokud pro práci s počítačem používáte brýle s bifokálními, trifokálními nebo progresivními skly. Navíc umožňuje uživatelům s velkými výškovými rozdíly používat monitor s preferovaným nastavením úhlu a výšky, čímž pomáhá snižovat únavu a námahu.

 • SmartImage Clinic pro běžná nastavení zobrazení

  SmartImage je exkluzivní a špičková technologie společnosti Philips, která analyzuje obsah zobrazený na obrazovce. Technologie SmartImage optimalizuje zobrazení obsahu podle různých aplikací nebo snímků zobrazených na obrazovce monitoru prostřednictvím dynamické úpravy jasu, kontrastu, barvy a ostrosti v reálném čase.

 • Napájení lékařské třídy zajišťuje bezpečnost s nízkým vyzařováním

  Základní bezpečnost, nezbytný výkon a spolehlivost jsou v profesionálním klinickém prostředí naprosto zásadní. Na rozdíl od standardních displejů využívají klinické kontrolní displeje Philips speciální zdroje napájení lékařské třídy, aby tyto požadavky splnily. Napájení splňuje požadavky standardu EN/IEC 60601-1 a zajišťuje základní bezpečnost a nezbytný výkon. Je rovněž v souladu s kolaterálním standardem EN/IEC 60601-1-2 týkajícím se elektromagnetických testů a kompatibility na lékařské úrovni. V mnoha zemích, nemocnicích a klinikách je soulad s těmito standardy povinně vyžadován.

 • Technologie PLS Quad HD poskytuje obraz v 8bitových barvách s hustotou 109 ppi

  Tento profesionální displej Philips využívá nejnovější panel PLS Quad HD, jenž poskytuje mimořádně širokoúhlý obraz s ultra vysokým rozlišením 2560 x 1440 pixelů. Vynikající 8bitová hloubka barev v kombinaci s hustotou 109 ppi vám nyní umožní vychutnat si profesionální barvy True Color sRGB v porovnání s omezenou 6bitovou hloubkou barev s hustotou 82ppi. Jeho vyšší jas a nižší spotřeba energie v poměru k běžným širokoúhlým displejům zaručuje, že budete mít vždy k dispozici vynikající výkon a zároveň také ušetříte energii. Displej je nejvhodnější pro profesionální využití, jako je například CAD, grafický design, vykreslování obrazu apod.

 • Technologie MultiView umožňuje aktivní duální připojení a zobrazení současně

  Technologie MultiView pro klinické využití umožňuje aktivní duální připojení a sledování zároveň. Díky mimořádně vysokému rozlišení displeje Philips MultiView nyní můžete zažít maximální produktivitu v pohodlném a čistém provedení. Technologie MultiView pro klinické použití umožňuje aktivní duální připojení a sledování, takže můžete pracovat s několika počítači či přístroji vedle sebe současně a vykonávat jednoduše několik úloh zaráz. Sledování MultiView dvou různých zdrojů vedle sebe je ideální v klinickém prostředí pro porovnání dat a obrazů na stejné obrazovce.

 • Vestavěné stereo reproduktory pro multimédia

  Dva vysoce kvalitní stereofonní reproduktory zabudované do přístroje. V závislosti na modelu a provedení můžou být viditelně umístěny zepředu, neviditelně zespodu, shora nebo zezadu.

 • Webová kamera s mikrofonem pro připojení a spolupráci

  Vestavěná webkamera a mikrofon umožňují sledovat kolegy a klienty a komunikovat s nimi. Toto snadné řešení vám umožňuje spolupracovat a sdílet a šetří čas a náklady spojené s cestováním.

 • DisplayPort nabízí zvuk i video prostřednictvím jednoho dlouhého kabelu

  DisplayPort je rozhraní pro digitální propojení počítače a monitoru bez jakéhokoli převodu. Je výkonnější než standard DVI a plně podporuje kabely o délce až 15 metrů a přenos dat rychlostí 10,8 Gb/s. Zásluhou tohoto vysokého výkonu a nulového zpoždění získáte nejrychlejší zpracování obrazu a obnovovací frekvence, což z rozhraní DisplayPort činí nejlepší volbu nejenom pro běžné použití v kancelářích a domácnostech, ale také pro náročná média další aplikace. Díky různým adaptérům umožňuje také vzájemnou provázanost.

Zobrazit všechny specifikace
 • Upozornění: Odpovědnost za jakékoli využití k primární diagnostice spočívá pouze na provozovateli nemocnice nebo kliniky.
 • DICOM je registrovaná ochranná známka asociace NEMA a slouží k publikování standardů souvisejících s digitální komunikací lékařských informací.
 • Značka EPEAT Gold je platná pouze v zemích, kde společnost Philips zaregistrovala výrobek. Více informací o stavu registrace vaší země naleznete na adrese www.epeat.net.

Naposledy prohlížené výrobky

Mohlo by vás zajímat